Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 10 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 LastLast
Results 141 to 160 of 183

Thread: Rainbow Six Siege

  1. #141 SP
    Member Mishy's Avatar
    Nu, o sa fie lansat pe 5 martie cand incepe noul sezon.

  2. #142 SP
    Member Mishy's Avatar
    Operation Chimera - New operators Finka and Lion gameplay


  3. #143 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Operation Chimera live de ieri. Pt cine vrea niste meciuri ranked(PS4), sa spuna.

  4. #144 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Guy s mai joaca cineva? Sau a murit jocul?

    Kragod te astept la un meci!

  5. #145 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Bagam, dar nu stiu daca te am la prieteni. Pentru mine jocul nu e mort, e pretty much alive, doar ca nu mai intru pe aici prea des. Da-mi te rog un add pe psn la Kragod, dar scrie te rog un mesaj sa stiu cine esti, de obicei nu accept invitatii

    Si jucam in cateva seri

  6. #146 SP
    Member Mishy's Avatar

  7. #147 SP
    Member danielconst90's Avatar
    Era si timpul sa aflam ceva despre noul sezon din Rainbow Six Siege, si anume sezonul trei. Ubisoft ne ofera mai intai numele, de Operation: Grim Sky. Nu doar ca doi noi Operatori se alatura, dar si pentru prima dar avem parte si de un map rework.
    Unul dintre cei doi operatori va fi un American Attacker si celelalt un British Defender. Harta va fi Hereford Base dar cu redesign major, cu aproape tot nou, chiar si arhitectura.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #148 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ahem, nu e chiar prima data cand avem parte de map rework cough...Club House....cough

    Cel mai probabil operatorul de atac va fi un nou hard breacher, air operatorul de defense se zvoneste ca ar fi primul defense operator cu scut. Cum va functiona, ramane de vazut. Eu personal abia astept sa incerc noul Hereford Base.

  9. #149 SP
    Member Mishy's Avatar
    Hereford Base o sa fie in mare parte schimbat fata de Club House la care au facut doar cateva modificari. Nu ma prea incanta idea de un defense operator cu scut, ii urasc destul pe cei din atac.

  10. #150 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Gandeste-te cum o sa fie un 1v1 cu asta nou VS Montagne sau Blitz

  11. #151 SP
    Member Mishy's Avatar
    Imi si imaginez runde de 10 minute in Secure Area cu amandoi in colturi opuse ascunsi dupa scut

  12. #152 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Nu se stie cum va functiona acest scut. Este f posibil sa nu fie mobil. Sunt zvonuri ca operatorul l-ar putea pune in gauri facute de cei din atac, pentru a nu mai avea access( fie hard sau soft breach). Daca e asa, eu as agrea.
    Vedem.

    In ceea ce priveste Club House, au schimbat harta destul de mult, au adaugat 2 incaperi noi, plus ca ai acces nou prin "blue tunnel". Nu e chiar de ici de colo.

  13. #153 SP
    Member Mishy's Avatar
    Operation Grim Sky - Hereford Base


  14. #154 SP
    Member danielconst90's Avatar



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #155 SP
    Member Mishy's Avatar
    Clash - Operation Grim Sky - New Defender


  16. #156 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    As i suspected, nu pare a fi scut mobil. Probabil poti sa il pui undeva si aia e.

  17. #157 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    mie mi se pare ca e in genul lui Montagne. Cred ca o sa fie un fel de Montagne sau Blitz care in loc sa ii orbeasca, ii curenteaza.

  18. #158 SP
    Member danielconst90's Avatar

    Rainbow Six Siege

    Unu din cele mai jucate jocuri, Tom Clancy's Rainbow Six Siege,are parte iar de un nou free weekend. Va fi disponibil jocul full cu toate hartile, toate modurile. Se va da free in wekend de la ora 16:00 pm Ro dar pentru a maximiza perioada ...se poate face preload din data de 14 august. Progresul va fi pastrat in caz ca cineva ia jocul full dupa.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #159 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Scuze de offtopic dar de ce scrii de parca esti jurnalist ? Am vazut asta la majoritatea postarilor tale . Curiozitate personala atat .

  20. #160 SP
    Member danielconst90's Avatar

    Rainbow Six Siege

    Deoarece nu postez doar aici...si am dat mereu copy paste...sa nu scriu de doua ori
    Daca deranjeaza cumva nu e problema...let me know

    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 10 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 03:26
  2. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 03:26
  3. Replies: 0 Last Post: 25-04-2015, 15:20
  4. Replies: 2 Last Post: 10-06-2014, 14:36
  5. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 07:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts