Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7
Results 121 to 134 of 134

Thread: Life is Strange

  1. #121 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    .....1e3db9b2c91df12794ffc54d57fa83ceacdbbe768715b53fff712e421ff62a58.jpg

  2. #122 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu inteleg de ce va contraziceti aiurea. E clar ca nu e pentru oricine, la fel cum nici Battlefield sau FIFA nu sunt. E o chestie de gusturi.
    Pai asta am zis si eu. Toti reviewerii si restul oamenilor carora le-a placut sunt niste sensibili aparent. Nu e vorba de sensibilitate, am vazut oameni cu 0 sensibilitate avand noduri in gat la jocul asta. E vorba de empatie .

  3. #123 SP
    Member bdevil's Avatar
    Salutare. Am achizitionat si eu Before the Storm, toate cele 3 episoade noi, si cand incerc sa joc episodul 2, imi spune ca deja l-am achizitionat dar e nevoie sa-i fac purchase. E ceva in neregula?

  4. #124 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Nu s-a lansat decât primul episod.

  5. #125 SP
    Member bdevil's Avatar
    Aveti idee de ce nu pot juca episodul 3? Am cumparat Season Pass, cand dau pe Episode 3 imi zice Purchase / Install, ma duce in PS Store unde-mi spune ca deja l-am cumparat. Dar de jucat nu pot intra in episod.

    ====EDIT====

    Rezolvat, trebuie descarcat separat.

  6. #126 SP
    Senior Member solecon's Avatar

  7. #127 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    E posibil, avand in vedere ca si prima parte a iesit pe disc.

  8. #128 SP
    Junior Member cartus's Avatar
    Babaeti ce joc.... Nu l-am putut lasa din mana, in aproape 2 zile a fost gata. Superb, locul 2 in preferintele mele, pentru poveste, dupa TLOU. Sfarsitul ep 3 a fost fara cuvinte. Sfarsitul jocului un pic cam meh... Urmeaza Before the Storm saptamana viitoare.

  9. #129 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, foarte bine scris primul joc. M-a tinut cu sufletul la gura intr-un concediu la munte si din cauza lui, in loc sa iesim sa ne plimbam, eram lipiti amandoi de TV

  10. #130 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Si sequelul e bun, desi mi-a placut mai mult primul, 2-ul are appeal-ul lui. Voice actingul m-a dezamagit un pic, dar in rest il recomand.
    Also Before the Storm e superb

  11. #131 SP
    Junior Member cartus's Avatar
    Am terminat primul sezon din Before the storm si imi pare mai slab. Comparativ cu primul LiS, BtS nu are modificarea timpului, dar au bagat "bataia" in cuvinte care imi pare puerila. Nu vad cum ai putea sa "faci" pe cineva cu frazele alea.
    Inca ceva, daca va loviti de situatia asta, cum m-am lovit eu: am luat season pass-ul si am descarcat primul episod care e gratuit. Dupa ce l-am terminat nu reuseam sa descarc sezoanele 2 si 3, din joc zicea ca trebuie cumparate, am reusit sa le descarc doar in store pe consola unde apareau "free". Si inca ceva: pretul sezoanelor 2 si 3 din joc nu are legatura cu cel din store, nu are discountul din store. Daca vreti sa cumparati, in store e mai ieftin ca in joc.

  12. #132 SP
    Junior Member cartus's Avatar
    Tocmai am terminat BtS si pot spune ca povestea salveaza jocul, chiar daca nu este la nivelul lui LiS. Frumos joc si asta.

  13. #133 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai povestea e totul in seria asta, in rest nu prea e mare lucru.

  14. #134 SP
    Junior Member cartus's Avatar
    Coincidenta sau e episodul bonus din BtS ? Parca nu am vazut-o pe Max cu chitara in mana in LiS.
    Attached Images Attached Images 319630_screenshots_20160810234440_1.jpg clipboard01.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7

Similar Threads

  1. Squre Enix vine cu un nou IP: Life is Strange! By MonkY in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 26-01-2015, 12:40
  2. Replies: 6 Last Post: 26-05-2014, 10:52
  3. Half Life 3 sau continuare la Half Life 2? By SmithyJ in forum Jocuri PC
    Replies: 3 Last Post: 28-03-2014, 13:54
  4. Eight Bit Strange Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 3 Last Post: 12-03-2011, 20:29
  5. SMT: Strange Journey Videos By Nash in forum Videos
    Replies: 1 Last Post: 17-03-2010, 23:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts