Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 183 of 283 FirstFirst ... 83 133 173 181 182 183 184 185 193 233 ... LastLast
Results 3,641 to 3,660 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #3641 SP
    Member codpin's Avatar
    Super! Multumesc de raspuns

  2. #3642 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Mi-am comandat mai multe produse de la Altex si printre ele si jocul din imagine. In fotografia de pe site aparea coperta clasica de engleza. Nu ma intereseaza coperta insa vreau ca jocul sa fie in engleza. Are cineva unul ca cel din imagine si poate confirma ca este in engleza?
    L-am pastrat sigilat.
    Attached Images Attached Images overrun.jpg

  3. #3643 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Confirm ca este in engleza. Are coperta franceza, iar Quantum Break coperta poloneza, ambele jocuri sunt insa in engleza.

  4. #3644 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Mi-am comandat mai multe produse de la Altex si printre ele si jocul din imagine. In fotografia de pe site aparea coperta clasica de engleza. Nu ma intereseaza coperta insa vreau ca jocul sa fie in engleza. Are cineva unul ca cel din imagine si poate confirma ca este in engleza?
    L-am pastrat sigilat.

    Poti sa il joci in engleza linistit.

  5. #3645 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Salut, despre Wreckfest stii ceva? Poate deluxe edition? Am facut precomanda anul trecut, apoi a fost amanat si intre timp s-a epuizat stocul. Se vor onora acele precomenzi? Lansarea oficiala este pe 27 august. Multumesc!

  6. #3646 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut , as vrea sa stiu pot face retur la un joc care lam loat de la altex dar are lipsa codul de sezon pass ?
    Ps.Avand in vedere ca cei de la altex mi-au promis ca urgenteaza problema dar deja am facut 4 zile si nu am timp sa pierd la telefon cu orele pana imi raspunde .

  7. #3647 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Ce se mai aude despre Collectors edition pt Death Stranding?

  8. #3648 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by killlemalll3 View Post
    Salut, despre Wreckfest stii ceva? Poate deluxe edition? Am facut precomanda anul trecut, apoi a fost amanat si intre timp s-a epuizat stocul. Se vor onora acele precomenzi? Lansarea oficiala este pe 27 august. Multumesc!

    Salut! Nu tin minte sa fi avut anul trecut la precomanda Wreckfest, dar trebuie sa ne livreze furnizorul atat standard cat si Deluxe Edition. Apar cateva precomenzi la Standard.


    Quote Originally Posted by KiritoStefan View Post
    Salut , as vrea sa stiu pot face retur la un joc care lam loat de la altex dar are lipsa codul de sezon pass ?
    Ps.Avand in vedere ca cei de la altex mi-au promis ca urgenteaza problema dar deja am facut 4 zile si nu am timp sa pierd la telefon cu orele pana imi raspunde .

    Ti-am raspuns la PM.


    Quote Originally Posted by 4_2 View Post
    Ce se mai aude despre Collectors edition pt Death Stranding?

    Nu avem inca informatii de la SONY din pacate.

  9. #3649 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Si-au furat-o de la ANPC.

  10. #3650 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu si-a furat-o nimeni, de nicaieri. E doar o stire proasta.
    Au fost "sanctionati" in sensul ca li s-a atras atentia.

    Cata rautate frate...

  11. #3651 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu si-a furat-o nimeni, de nicaieri. E doar o stire proasta.
    Au fost "sanctionati" in sensul ca li s-a atras atentia.

    Esti angajat la ei?

    https://www.capital.ro/alerta-pe-pia...selatoare.html

  12. #3652 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Acel moment cand pui un link mandru de cat de informat esti tu, dar linkul sustine ce a zis colegul.


    Operatorilor economici invitaţi li s-a pus în vedere necesitatea eliminării practicilor comerciale înşelătoare în activitatea de comercializare a produselor, respectarea regulilor privind garanţiile, precum şi alte probleme specifice.


    Preşedintele ANPC, domnul Horia-Miron Constantinescu a ţinut să sublinieze faptul că acesta reprezintă momentul zero şi că nu va mai tolera (viitor) nicio abatere de la legislaţia privind protecţia consumatorilor.

  13. #3653 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Tu nu ai înțeles. Au fost sanctionati, chiar daca cu avertisment, tot sanctiune este. Pe viitor, anpc le va suspenda activitatea, adica le va pune lacat pe usa.

    Daca nu cunoști legislația de sanctionare din România mai bine te abtii. Ai rupt un paragraf din context.

  14. #3654 SP
    Member eastbason's Avatar
    Exista posibilitatea sa aduceti vresiunea de xbox one s all digital in stoc?

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  15. #3655 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
    Tu nu ai înțeles. Au fost sanctionati, chiar daca cu avertisment, tot sanctiune este.
    Quote Originally Posted by razvanrazy
    Au fost "sanctionati" in sensul ca li s-a atras atentia.
    Esti analfabet functional sau...

  16. #3656 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
    Tu nu ai înțeles. Au fost sanctionati, chiar daca cu avertisment, tot sanctiune este. Pe viitor, anpc le va suspenda activitatea, adica le va pune lacat pe usa.

    Daca nu cunoști legislația de sanctionare din România mai bine te abtii. Ai rupt un paragraf din context.
    Ai ajuns si aici sa poluezi? Ai topic special pt. legislatie si toate cele. Go back to your cave!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #3657 SP
    Junior Member The Monkey 23's Avatar
    Salut, aveți idee dacă mai revine în stoc Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist: Link Evolution?

  18. #3658 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
    Tu nu ai înțeles. Au fost sanctionati, chiar daca cu avertisment, tot sanctiune este. Pe viitor, anpc le va suspenda activitatea, adica le va pune lacat pe usa.

    Daca nu cunoști legislația de sanctionare din România mai bine te abtii. Ai rupt un paragraf din context.
    Bai baiatule bai

    Efectiv nu am cuvinte

    Nu inteleg ce-i cu toata ura si rautate din ultima vreme de pe forum, in absolut orice subiect.

  19. #3659 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Salut, cum e in acest caz cu diferența de 2X? Am citit condițiile, se califica sau nu?

    https://altex.ro/trotineta-electrica.../cpd/TROMIPRO/

    https://www.flanco.ro/trotineta-elec...m-h-negru.html

  20. #3660 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din ce stiam, pretul mic din cealalta parte trebuie sa tina cel putin 7 zile, sau ceva de genu. Vezi in regulament.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 183 of 283 FirstFirst ... 83 133 173 181 182 183 184 185 193 233 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts