Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 203 of 283 FirstFirst ... 103 153 193 201 202 203 204 205 213 253 ... LastLast
Results 4,041 to 4,060 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #4041 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    @Altex-Media Galaxy, stii cumva daca precomenzile de Fifa 21 se vor onora Vineri?
    De asemenea, anul trecut ati adus Fifa 20 cu limba romana pe coperta, stii cumva daca va fi la fel si anul acesta?

    Multumesc!

    Salut! Maine urmeaza sa confirmam precomenzile la FIFA 21 si sa le expediem pentru a ajunge in timp util la clienti. In ceea ce priveste coperta, inca nu am informatii exacte. De exemplu, pe cele de Champions si Ultimate nu scrie in romana pe coperta.

  2. #4042 SP
    Junior Member sup3rfly's Avatar
    @Altex-Media Galaxy, se stie cumva daca or sa mai fie console PS5 pentru precomanda ? Multumesc

  3. #4043 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by sup3rfly View Post
    @Altex-Media Galaxy, se stie cumva daca or sa mai fie console PS5 pentru precomanda ? Multumesc

    Salut! In clipa de fata nu am primit o informare din partea Sony PlayStation daca vor mai fi si alte sesiuni de precomanda pentru PS5.

  4. #4044 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    @Altex-Media Galaxy


    Dar de accesorii PS5 se aude ceva? In special castile Pulse 3D.

  5. #4045 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    @Altex-Media Galaxy


    Dar de accesorii PS5 se aude ceva? In special castile Pulse 3D.
    Salut! Nimic inca.

  6. #4046 SP
    Member jon209's Avatar
    @Altex-Media Galaxy.Precomenzile de PS5 din data de 17 Septembrie vor ajunge la noi pe 19 Noiembrie?

  7. #4047 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    @Altex-Media Galaxy.Precomenzile de PS5 din data de 17 Septembrie vor ajunge la noi pe 19 Noiembrie?

    Salut! Daca primim in timp util marfa de la Sony PlayStation sunt sanse sa le onoram in ziua lansarii.

  8. #4048 SP
    Member jon209's Avatar
    Quote Originally Posted by Altex-Media Galaxy View Post
    Salut! Daca primim in timp util marfa de la Sony PlayStation sunt sanse sa le onoram in ziua lansarii.
    Mulțumesc

  9. #4049 SP
    Member clax_117's Avatar
    Quote Originally Posted by Altex-Media Galaxy View Post
    Salut! Nimic inca.
    Dar de ce pe site apar cu stoc epuizat? Au fost vreodata in stoc si am ratat eu ?!

  10. #4050 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by clax_117 View Post
    Dar de ce pe site apar cu stoc epuizat? Au fost vreodata in stoc si am ratat eu ?!
    Nu. Doar au fost activate pe site. Pana acum nu au fost setate sa apara la precomanda si nu se va intampla asta pana nu primim alocarea de stoc de la Sony PlayStation.

  11. #4051 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Pentru cei care care au mai intrebat de aplicatie Altex, am gasit ceva interesant: https://www.reddit.com/r/Romania/com...a_o_aplicatie/ .
    Aceasta aplicatie nu e oficiala, nu e recomandat sa o folositi.

  12. #4052 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Pentru cei care care au mai intrebat de aplicatie Altex, am gasit ceva interesant: https://www.reddit.com/r/Romania/com...a_o_aplicatie/ .
    Aceasta aplicatie nu e oficiala, nu e recomandat sa o folositi.
    Da, aplicatia nu este oficiala. Este deja raportata la Google.

  13. #4053 SP
    Junior Member ScriAlex97's Avatar
    Salut,ceva noutati legate de PS5?Daca pana in 19 o sa mai fie pe stoc pentru pre order pana in 19 noiembrie?

  14. #4054 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by ScriAlex97 View Post
    Salut,ceva noutati legate de PS5?Daca pana in 19 o sa mai fie pe stoc pentru pre order pana in 19 noiembrie?
    Salut. Momentan nu avem noutati de la Sony PlayStation. Personal, nu cred ca va mai fi inca o runda de precomenzi deoarece mai e doar o luna pana la lansare.

  15. #4055 SP
    Member iErvin's Avatar
    Aveti vreo estimare pentru rtx 3080? Sunt doar 2 modele listate, dar nici ele nu sunt in stoc (cea ce nu este o surpriza oricum, sunt probleme cu stocul peste tot). Sunt sanse sa primiti o alocare initiala de la EVGA?

  16. #4056 SP
    Junior Member fabuscus's Avatar
    Salut, in legatura cu precomanda de la Cyberpunk 2077, steelbookul acela, care vine cu precomanda, este acela din poza de mai jos din pagina produsului sau vine aleatoriu (am vazut ca sunt mai multe editii si nu este clar)

  17. #4057 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by iErvin View Post
    Aveti vreo estimare pentru rtx 3080? Sunt doar 2 modele listate, dar nici ele nu sunt in stoc (cea ce nu este o surpriza oricum, sunt probleme cu stocul peste tot). Sunt sanse sa primiti o alocare initiala de la EVGA?

    Salut! inca nu avem o estimare din pacate, deoarece furnizorii nu au disponibilitate de stoc. De la EVGA nu cred ca o sa avem model.


    Quote Originally Posted by fabuscus View Post
    Salut, in legatura cu precomanda de la Cyberpunk 2077, steelbookul acela, care vine cu precomanda, este acela din poza de mai jos din pagina produsului sau vine aleatoriu (am vazut ca sunt mai multe editii si nu este clar)
    Salut! Steelbook-ul este cel prezentat in pagina produsului.

  18. #4058 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Am comandat un joc resigilat la un pret mai mic si l-am primit nou, cu sigiliul de la Sony. Oare asta e revansa pentru cand am comandat un laptop nou si l-am primit resigilat?

  19. #4059 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Wow. Nu stiam ca exista resigilate si la jocuri. Oare pot comanda ceva gen Fast and Furious care are cam 5h, il joc si a doua zi fac cerere de retur?
    Sau cum ajung astea la resigilate?

  20. #4060 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu am idee cum ajung sa vanda jocuri resigilate, poate ne lamureste @Altex-MediaGalaxy. Daca te uiti pe site-ul lor au si filtru pentru jocuri resigilate.


    De exemplu, poti lua God of War cu 5 pixeli defecti si economisesti 15 lei.
    Attached Images Attached Images capture.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 203 of 283 FirstFirst ... 103 153 193 201 202 203 204 205 213 253 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts