Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 228 of 283 FirstFirst ... 128 178 218 226 227 228 229 230 238 278 ... LastLast
Results 4,541 to 4,560 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #4541 SP
    Member Johnny's Avatar
    @ ATX-MG


    Salut, exista vreo sansa sa aduceti Mortal shell: enhanced edition deluxe edition? Data de lansare e 4 martie
    Attached Images Attached Images 154209263_267605751485721_7289012359133266550_o.jpg

  2. #4542 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salut! Ma interesez de disponibilitate. Ca idee, in clipa de fata avem varianta de PS4 la Mortal Shell Standard Edition.


    https://altex.ro/mortal-shell-ps4/cpd/JOCPS4MORTALSH/

  3. #4543 SP
    Member Johnny's Avatar
    Am vazut varianta de PS4 dar daca tot o sa fie si pshysical edition la PS5 update ( Mortal shell: enhanced edition deluxe edition cu artbook) parca merita mai mult in momentul actual o varianta de PS5 direct. O actualizare rapida este apreciata

    Multumesc!

    ---------- Post added 02-03-2021 at 09:46 ----------

    Daca tot suntem la capitolul Mortal Shell de ce este asa mare diferenta la reducere intre PS4 si Xbox one (34% Xbox one si doar 15% PS4) ?

    Si o intrebare care nu are nici o legatura cu Mortal Shell : o sa mai fie disponibila la precomanda/comanda la data de 26 martie Monster Hunter Rise Collector's Edition? (nu stiam ca sunt asa multi fani Monster Hunter in Romania )

  4. #4544 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Revin cu un update. Din pacate nu am gasit la furnizor Mortal Shell Enhanced Deluxe Edition, doar Enhanced Edition.

  5. #4545 SP
    Member Johnny's Avatar
    Nu bag mana in foc dar e posibil ca Mortal Shell Enhanced Edition physical edition sa fie deluxe si sa contina la pachet :

    - Premium Artbook
    - Reversible Cover
    - Post Cards


    Nu am gasit pe nicaieri doar Mortal Shell Enhanced Edition disc (se vinde totul la pachet cu artbook etc) . Release date difera in unele locuri : Mar 26, 2021 sau 09.04.2021.

    (Inca nu il vad listat pe site-ul Altex)

  6. #4546 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Este disponibil la jrc la precomanda.

  7. #4547 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    @ATX-MG:

    O întrebare despre versiunea pentru Nintendo Switch a jocului Crash Bandicoot 4: It's About Time.

    https://www.crashbandicoot.com/crash4/home

    Văd că la secțiunea Physical PS4-PS5 și Xbox One - Xbox Series X|S pentru România apar ca distribuitori Altex, Media Galaxy și Jocuri Noi.

    Pentru Nintendo Switch se pare că în România nu sunt distribuitori. De fapt în toată Europa nu am găsit distribuitori. În alte zone de pe glob, de exemplu în Canada (regiunea franceză), jocul este disponibil, asta înseamnă că există o variantă în format fizic.

    Bazat pe experiență sau pe surse neoficiale, există vreo șansă să fie adus în România în acest an? Știu, ar trebui să-i întreb mai întâi pe Activision.

    Mulțumesc.

  8. #4548 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salut! Am trimis o solicitare catre furnizorul oficial Crash Bandicoot 4. Revin cand am un raspuns.

  9. #4549 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salutare! In curand urmeaza sa apara pe site titlurile de mai jos. Unele au status de precomanda, iar cele care nu au, asteptam sa vina marfa de la furnizor. Printre titluri se regasesc si Resident Evil Village Collector's Edition (stoc limitat) sau Ratchet and Clank Rift Apart PS5.

    Bravely Default II Nintendo Switch
    Rainbow Six Siege Deluxe Edition PS5
    Rainbow Six Siege Deluxe Edition Xbox One/Series
    Hades Collector's Edition Nintendo Switch
    Resident Evil Village Collector's Edition PS4
    Resident Evil Village Collector's Edition PS5
    Resident Evil Village Collector's Edition Xbox One/Series
    Ratchet and Clank Rift Apart PS5
    The Pathless PS5
    Final Fantasy VII Remake Intergrade PS5
    Samurai Warriors 5 Nintendo Switch
    Samurai Warriors 5 PS4
    Samurai Warriors 5 Xbox One/Series
    Plants vs Zombies: Battle for Neighborville Nintendo Switch
    Overcooked! All You Can Eat PS4
    Overcooked! All You Can Eat Nintendo Switch

  10. #4550 SP
    Member SeCeX's Avatar
    1300 de lei, I dont need them, just give me resi 8

  11. #4551 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Hei, voiam sa intreb daca este posibil si care ar fi procedura pentru a comanda online un produs cu statusul ,,in anumite magazine,,.

  12. #4552 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salut! Doar in anumite cazuri punctuale se poate comanda online un produs cu statusul "in anumite magazine". De exemplu, ai deja o comanda online plasata si mai vrei un joc cu acel status. In acest caz, trebuie modificata manual comanda pentru a fi adaugat produsul si dupa informat magazinul sa faca expedierea.

  13. #4553 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Deci daca ma duc la un atx si cer sa ma ajute cu o comanda online, iar apoi il rog pe cel care mi-a facut comanda sa imi adauge un produs cu statusul ,,in anumite magazine,,, ar trebui sa fie ok?. Poate ca s mai greu de cap, dar asta am inteles eu.

  14. #4554 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salut! Din pacate, colegii din magazine nu pot modifica o comanda online. Daca vrei un titlu anume adaugat la o comanda, poti sa imi lasi un PM cu numarul comenzii + jocul si dau mai departe.

  15. #4555 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Multumesc pt raspunsuri. Intrebam ca idee pe viitor. Am ceva in minte momentan, dar nu am nimic de cumparat cu care sa leg comanda cu statusul ,,in anumite magazine,,

  16. #4556 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salutare! In curand urmeaza sa apara pe site titlurile de mai jos. Unele au status de precomanda, iar cele care nu au, asteptam sa vina marfa de la furnizor.


    Miitopia Nintendo Switch
    DC Super Hero Girls: Teen Power Nintendo Switch
    Gotham Knights PS4
    Gotham Knights Xbox One
    Gotham Knights PS5
    Gotham Knights Xbox Series
    Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PC
    Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS4
    Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS5
    Sniper Ghost Warrior Contracts 2 Xbox One/Series
    Guilty Gear Strive PS4
    Guilty Gear Strive PS5
    Subnautica Below Zero PS4
    Subnautica Below Zero PS5
    Subnautica Below Zero Xbox One/Series
    Subnautica + Subnautica Below Zero Bundle Nintendo Switch
    Insurgency Sandstorm PS4
    Insurgency Sandstorm Xbox One
    The Elder Scrolls Online Blackwood Collection PS4
    The Elder Scrolls Online Blackwood Collection PC
    The Elder Scrolls Online Blackwood Collection Xbox One
    Judgment Day One Edition PS5
    Judgment Day One Edition Xbox Series
    Snowrunner Nintendo Switch
    Life is Strange True Colors PC
    Life is Strange True Colors PS4
    Life is Strange True Colors PS5
    Life is Strange True Colors Xbox One/Series
    Doom 3 PSVR

  17. #4557 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Salut, ATX-MG!

    Am participat in decembrie la tombola cu XSX si nu am castigat. Vineri am fost sunat ca voi avea parte de o consola si mi s-a spus ca astazi sau maine voi primi link-ul de plata iar joi sau vineri imi va fi livrata consola. Nu am primit link-ul de plata pana acum.

    Chestiunea este ca eu vineri voi fi plecat din tara si imi va fi imposibil sa il ridic. Crezi ca ar fi posibil sa facem cumva sa fie trimis in asa fel incat sa ajunga joi? Sau eventual sa o ridic eu personal dintr-o locatie.

    Nu e vorba de nerabdare, cum am asteptat aproape 4 luni, asa as mai fi asteptat fara probleme o zi in plus pana vineri.

    In cazul in care nu se poate accelera chestiunea cu trimisul, crezi ca imi poti schimba adresa de livrare pentru a-mi ajunge la un prieten?

    As dori, te rog, aceasta modificare doar in cazul in care nu s-ar crea vreo confuzie ulterioara cu modificarea si sa se rataceasca comanda pe undeva, mi-o doresc foarte tare si nu as vrea acest risc.

  18. #4558 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salut! In seara asta sau cel tarziu maine dimineata ar trebui sa primesti pe email link-ul de plata. Cu putin noroc, iti ajunge pana joi la adresa din comanda. In cazul comenzilor cu reactivare cred ca e mai greu cu schimbatul adresei de livrare, dar trebuie sa verific.

  19. #4559 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Multumesc pentru raspuns!

    In aceasta dimineata am primit mail si am si platit imediat.

    Am facut un tichet ( 24541-y1n2k4 ) catre Altex in care i-am rugat daca este posibil sa faca in asa fel incat sa imi ajunga joi si i-am mai rugat o chestiune.

    A doua chestiune este una general valabila pentru comenzile de console, cred ca ar fi perfect daca cutiile consolelor ar fi puse la randul lor intr-o alta cutie si sa fie protejate cu bule sau polistiren. Ar fi perfect daca aceasta chestiune ar ajunge una universala care sa fie aplicata la orice comanda de console.

    De multe ori coletele sunt trantite fara mila prin dubele celor de la curier.

  20. #4560 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Consola mea de la Altex a venit intr-o astfel de cutie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 228 of 283 FirstFirst ... 128 178 218 226 227 228 229 230 238 278 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts