Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 117 of 283 FirstFirst ... 17 67 107 115 116 117 118 119 127 167 217 ... LastLast
Results 2,321 to 2,340 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #2321 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    xbox one x , va fi editia limitata project scorpio sau cea normala ?
    Momentan avem listata pe site editia normala. Asteptam informatii de la furnizor cu privire la Project Scorpio Edition.

  2. #2322 SP
    Member eastbason's Avatar
    Buna intrebare. Si eu am precomanda la ea si sunt foarte curios ce o sa vina.
    Pe 7.11 o avem in casa?

  3. #2323 SP
    Member Chazy90's Avatar
    @Media Galaxy Mai intreb odata ca poate nu ai vazut intrebarea mea si as vrea totusi un raspuns. Mai aduceti incao data gama mai completata la Thrustmaster? Adica de exemplu T300 GT Edition, T300 Alcantara sau pedale T3PA-PRO?

  4. #2324 SP
    Senior Member eclipsa's Avatar
    @mediagalaxy

    Am si eu o problema:

    Am cumparat un laptop de la voi acum vreun an, imediat l-am si trimis in service pt ca se stingea singur, nu mergeau usb-urile si nici cd-romul, a revenit inapoi rezolvat usb si cd rom, problema ca se stingea singur a ramas nerezolvata, cica e de la sistemul de operare (n-am mai auzit pana acum ca un laptop sa se stinga singur din cauza asta), am schimbat sistemul in windows 10 si i l-am plasat lu nevasta-mea, evident ca facea la fel dar nefiind la mine am lasat problema asa, a revenit laptopul la mine asa ca iar am fost cu el in service, au incercat sa ma convinga sa nu il trimit in service ca e de la praf si sa-l curat, evident ca l-am trimis fiind 99% convins ca nu e de la praf (eu cred ca trebuia schimbata pasta termoconductoare dar nu ma pricep prea bine), a venit inapoi.....cica era de la praf si merge...evident ca face la fel...se stinge mai rar dar culmea SE STINGE.

    Putem rezolva cumva pe cale amiabila? in sensul ca in niciun caz nu il mai las a 3-a oara in service, vreau banii inapoi sau trebuie sa ma complic sa fac reclamatie la protectia consumatorului...etc

  5. #2325 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Trebuie sa suni la ANPC, asa le place baietilor de la Altex
    Mai trimite-l o data fara scandal, ca daca de 3 ori se intoarce cu aceeasi problema sunt obligati prin lege sa iti dea banii inapoi, si suni atunci la ANPC.

  6. #2326 SP
    Senior Member eclipsa's Avatar
    Ok, mersi de info, in weekend ma duc si il las iar, oricum am facut filmare cum se stinge a 2-a zi dupa ce l-am luat de la service. Dupa aia fac direct reclamatie, sper ca se lasa si cu o amenda.

  7. #2327 SP
    Member kostyn26's Avatar
    Salut, v-au ajuns precomenzile la Uncharted: The Lost Legacy PS4 ?...la mine nici un semn, am precomanda din iunie, confirmat integral, primit codul bonus, dar Uncharted inca nu a ajuns si nici nu am primit vreun mesaj de la vreo firma de curierat , desi presupun ca trebuia sa ajunga in ziua lansarii ca asta e motivul pentru precomanda.....nu?

  8. #2328 SP
    Junior Member BRiaN's Avatar
    Quote Originally Posted by kostyn26 View Post
    Salut, v-au ajuns precomenzile la Uncharted: The Lost Legacy PS4 ?...la mine nici un semn, am precomanda din iunie, confirmat integral, primit codul bonus, dar Uncharted inca nu a ajuns si nici nu am primit vreun mesaj de la vreo firma de curierat , desi presupun ca trebuia sa ajunga in ziua lansarii ca asta e motivul pentru precomanda.....nu?
    Salut,

    Acum o ora a ajuns si la mine comanda.
    Fiind din Bucuresti nici eu nu am primit sms pe telefon cu livrarea, deoarece s-a livrat prin curier propriu.
    Parerea mea este ca va ajunge si la tine, posibil sunt multe comenzi.

    Sent from my XT1650 using Tapatalk

  9. #2329 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Chazy90 View Post
    @Media Galaxy Mai intreb odata ca poate nu ai vazut intrebarea mea si as vrea totusi un raspuns. Mai aduceti incao data gama mai completata la Thrustmaster? Adica de exemplu T300 GT Edition, T300 Alcantara sau pedale T3PA-PRO?
    Salut. Momentan asteptam informatii de la furnizor cu privire la aceste produse si iti voi da de veste imediat ce am ceva.

    Quote Originally Posted by eclipsa View Post
    @mediagalaxy

    Am si eu o problema:

    Am cumparat un laptop de la voi acum vreun an, imediat l-am si trimis in service pt ca se stingea singur, nu mergeau usb-urile si nici cd-romul, a revenit inapoi rezolvat usb si cd rom, problema ca se stingea singur a ramas nerezolvata, cica e de la sistemul de operare (n-am mai auzit pana acum ca un laptop sa se stinga singur din cauza asta), am schimbat sistemul in windows 10 si i l-am plasat lu nevasta-mea, evident ca facea la fel dar nefiind la mine am lasat problema asa, a revenit laptopul la mine asa ca iar am fost cu el in service, au incercat sa ma convinga sa nu il trimit in service ca e de la praf si sa-l curat, evident ca l-am trimis fiind 99% convins ca nu e de la praf (eu cred ca trebuia schimbata pasta termoconductoare dar nu ma pricep prea bine), a venit inapoi.....cica era de la praf si merge...evident ca face la fel...se stinge mai rar dar culmea SE STINGE.

    Putem rezolva cumva pe cale amiabila? in sensul ca in niciun caz nu il mai las a 3-a oara in service, vreau banii inapoi sau trebuie sa ma complic sa fac reclamatie la protectia consumatorului...etc
    O solutie in momentul acesta nu am, dar voi transmite problema ta mai departe. Daca imi poti da un PM cu numarul comenzii sau alte informatii care ar putea sa ajute colegii mei sa identifice cazul mai repede.

    Quote Originally Posted by kostyn26 View Post
    Salut, v-au ajuns precomenzile la Uncharted: The Lost Legacy PS4 ?...la mine nici un semn, am precomanda din iunie, confirmat integral, primit codul bonus, dar Uncharted inca nu a ajuns si nici nu am primit vreun mesaj de la vreo firma de curierat , desi presupun ca trebuia sa ajunga in ziua lansarii ca asta e motivul pentru precomanda.....nu?
    In Bucuresti livrarile sunt facute de catre curierii nostri, nu de Nemo. Din acest motiv nu ai primit mesaj. Ar trebui astazi sa iti soseasca Uncharted.

  10. #2330 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    @mediagalaxy: mai am vreo sansa sa primesc Uncharted la ora asta? Bucuresti, precomanda din 9 mai. Multumesc.

  11. #2331 SP
    Member kostyn26's Avatar
    Mda, se pare ca degeaba facem precomanda, mai am precomada si la COD PRO edition....sa mai zic ca e, cred a patra oara cand fac precomanda si nu imi ajunge produsul in ziua lansarii? pacat

  12. #2332 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Țin să vă felicit. Joc livrat a doua zi dupa lansare (Uncharted), carcasa crăpată si disc-ul se plimba liber. E chiar atât de greu să le ambalați în carton?

    Și să nu mai zic că nu mi-au dat voie să deschid coletul, deși pe site scrie clar că se poate deschide coletul la livrare. Pe awb nu era specificat acest aspect și curierul m-a refuzat.

    Numai bine, însă nu mai cumpăr nici un joc de la voi (din online). La edițiile de colecție faceți la fel în 90% dintre cazuri (doar de 2 ori am primit ambalat suplimentar).

    Mai am două comenzi la voi ce trebuie livrate mâine, însă dacă nu le pot deschide, solicit retur direct.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  13. #2333 SP
    Member Chazy90's Avatar
    @Media Galaxy Am comanda #5100175706 care contine 3 jocuri PS4, dar Nemo doar imi livreaza 2 dintre ele. Cu Nier Automata ce facem? Eu nu am fost anuntat de nicio culoara de el...

  14. #2334 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    @Chazy90

    O comanda cu 3 produse am plasat si eu in acea seara, doua dintre ele sunt livrare azi si al 3 lea vine dupa. Am sunat eu la ei, se pare ca vin din depozite diferite. O sa le primesti pe toate, doar ca in doua transe. Au zis si ca transportul ramane gratuit, avand in vedere ca suma in total este peste cea default pentru a primi transport gratuit.

  15. #2335 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Da a fost peste 150 ron. Mersi pentru raspuns, atunci astept.

  16. #2336 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Ziceti mersi ca voua v-au venit, mie abia maine imi vin...2 din 4 produse livrate. FML
    Pe partea de online sunt varza,as fi preferat sa rezerv eu in magazin si sa ma plimb cateva ore prin Bucuresti decat sa astept 3 zile dupa o parte din comanda si inca 2 pe langa cele 3 pentru restul produselor, ca sigur in weekend nu livreaza


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #2337 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    @Media Galaxy stiti daca o sa mai aduceti in stoc Darksiders Warmastered Edition pentru PS4?

  18. #2338 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Media Galaxy, veti avea pe stoc pachetul de Amiibo pentru "Metroid: Samus Returns" ?
    Attached Images Attached Images 5931700_sd.jpg

  19. #2339 SP
    Junior Member godlik30's Avatar
    Ceva stiri de precomenzile la destiny 2 collectors edition? (Ps4) Stiu ca poate e prea devreme dar nerabdarea e mare.

  20. #2340 SP
    Junior Member Deathwish86's Avatar
    Este pentru a doua oara in interval de o luna in care fac precomanda la un joc si ajunge semnificativ mai tarziu decat daca l-as fi luat direct din magazin? In contextul asta, ce dracu de rost mai are sa faci precomanda... ?
    PS: in cazul de fata inca nu a sosit desi jocul s-a lansat de zile...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 117 of 283 FirstFirst ... 17 67 107 115 116 117 118 119 127 167 217 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts