Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 123 of 283 FirstFirst ... 23 73 113 121 122 123 124 125 133 173 223 ... LastLast
Results 2,441 to 2,460 of 5658

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #2441 SP
    Member sahara's Avatar
    Nier mai aduceți?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #2442 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Salut. Trebuie sa ne soseasca in curand la depozit. E o perioada foarte aglomerata chiar si pentru furnizorii oficiali si exista posibilitatea ca livrarea sa intarzie uneori. Din acest motiv, pentru jocurile la precomanda se mai schimba data de lansare.
    O dată aproximativă?

  3. #2443 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Quote Originally Posted by sahara View Post
    Nier mai aduceți?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    https://www.gameshop.ro/nier-automata-ps4

  4. #2444 SP
    Member sahara's Avatar
    Am comandat de pe eMAG, mersi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #2445 SP
    Member sahara's Avatar
    Rușine media galaxy. Prima precomandă, și ultima. Trebuia in data de 17 sa primesc sims 4. Nimic. Puteam sa îl iau de la magazin. Nu pot face ceva plângere? Nu este normal sa fac precomandă și sa nu primesc la timp!!! Am întrebat in magazin dacă îmi dau ei ca oricum este plătit și sa anuleze comanda mea, logic ca nu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #2446 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Sa fie invatatura de minte cu precomezi la chestii care apar in preajma Black Friday. La fel am patit si eu cu ei, in urma cu cativa ani, cu GTA V.

  7. #2447 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    @Media Galaxy
    resident evil 7 gold edition veti aduce?

  8. #2448 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    @MediaGalaxy , o data estimativa ptr cand intra Xbox One X , varianta normala , in stoc ?

  9. #2449 SP
    Member westy9009's Avatar
    Comanda plasata Vineri de dimineata la Altex platita integral - si nici macar nu este pusa pe curier 6 zile mai tarziu . - nu stiu de ce, insa mi se par mai dezorganizati ca niciodata . Nu asta ar fi problema - dar nu inteleg logica de a scoate pe durata BF a posibilitatii de a rezerva produsul pentru ridicare personala din Magazinul X .

  10. #2450 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    @Media Galaxy
    resident evil 7 gold edition veti aduce?
    Am verificat si vom aduce acest titlu.
    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    @MediaGalaxy , o data estimativa ptr cand intra Xbox One X , varianta normala , in stoc ?
    Ne-a intrat in stoc si se proceseaza deja precomenzile. Urmeaza in curand sa apara si pe site.

  11. #2451 SP
    Member sahara's Avatar
    Nu am primit bonusul de preorder de la sims 4. Cum și când îl primesc?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #2452 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Am o nelamurire pentru ca nu stiu care este procedura, am primit la ora 18:30 (astazi, sambata) factura la un produs, dar nu a fost livrat.

    Se trimite inainte factura si apoi produsul prin curier?


    AlexB

  13. #2453 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Acum o saptamana am comandat un scaun de gaming de la Media Galaxy. Pretul normal era de 699,90 lei, dar era la oferta si costa 496,93 lei. Am dat comanda si m-am trezit ca in e-mailul de confirmare imi apare pretul de 699,90 lei. Am verificat si in contul de pe site si aveam acelasi pret 699,90 lei. Le-am dat mesaj completand formularul de contact, cu speranta ca vor rezolva eroarea. Nu am primit nici un raspuns asa ca am refuzat pachetul cand a sosit.
    Ce ma deranjeaza cel mai mult la acest magazin e firma de curierat, mai exact Nemo Express. Astia livreaza comenzile cand au ei chef. Am comandat ceva acum doua zile, comanda a fost preluata ieri de Nemo Express, iar azi trebuia sa soseasca. Dar nimic. O sa ma trezesc cu ei saptamana viitoare cand nu o sa fiu acasa in prima parte a zilei. Iar daca ii zic la curier sa vina dupa ora 15:00, o sa inceapa sa faca mofturi.
    Nu sunt in stare nici sa livreze marfa in conditii optime. Am facut precomanda la un joc, iar in ziua lansarii am asteptat sa vina Nemo Express cu jocul. Am primit mesaj ca urmeaza sa fie livrat in ziua aia, dar nimic. Nu a venit nimeni. A trebuit sa sun eu dupa curier, iar dupa reactia lui, mi-am dat seama ca uitase complet de livrare. A venit doua ore mai tarziu si am primit jocul care fierbea la propriu. Nu stiu unde l-a tinut, dar a trebuit sa-l las sa se raceasca. Dupa ce ca uitase sa-l livreze, a trebuit sa mai stau si cu gandul daca jocul mai merge sau nu.
    Cam asta am avut de zis. Pe mine nu magazinul ma deranjeaza, ci firma de curierat. Am scris aici cu gandul ca poate cei de la Altex/Media Galaxy vor vedea postarea.
    Attached Images Attached Images untitled33.jpg mediagalaxy.jpg

  14. #2454 SP
    Member sahara's Avatar
    Și eu aceeași problema cu Nemo. Primesc sms ca vine, nimic, telefonul curierului închis. Sun a doua zi la ei, primesc numărul corect. Îl sun, pai azi nu am ruta asta, am fost ieri. WTF? Nu ai fost la mine, nu m-ai sunat. Am mers și am ridicat de la depozit...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #2455 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by Prototype93D View Post
    Acum o saptamana am comandat un scaun de gaming de la Media Galaxy. Pretul normal era de 699,90 lei, dar era la oferta si costa 496,93 lei. Am dat comanda si m-am trezit ca in e-mailul de confirmare imi apare pretul de 699,90 lei. Am verificat si in contul de pe site si aveam acelasi pret 699,90 lei. Le-am dat mesaj completand formularul de contact, cu speranta ca vor rezolva eroarea. Nu am primit nici un raspuns asa ca am refuzat pachetul cand a sosit.
    Ce ma deranjeaza cel mai mult la acest magazin e firma de curierat, mai exact Nemo Express. Astia livreaza comenzile cand au ei chef. Am comandat ceva acum doua zile, comanda a fost preluata ieri de Nemo Express, iar azi trebuia sa soseasca. Dar nimic. O sa ma trezesc cu ei saptamana viitoare cand nu o sa fiu acasa in prima parte a zilei. Iar daca ii zic la curier sa vina dupa ora 15:00, o sa inceapa sa faca mofturi.
    Nu sunt in stare nici sa livreze marfa in conditii optime. Am facut precomanda la un joc, iar in ziua lansarii am asteptat sa vina Nemo Express cu jocul. Am primit mesaj ca urmeaza sa fie livrat in ziua aia, dar nimic. Nu a venit nimeni. A trebuit sa sun eu dupa curier, iar dupa reactia lui, mi-am dat seama ca uitase complet de livrare. A venit doua ore mai tarziu si am primit jocul care fierbea la propriu. Nu stiu unde l-a tinut, dar a trebuit sa-l las sa se raceasca. Dupa ce ca uitase sa-l livreze, a trebuit sa mai stau si cu gandul daca jocul mai merge sau nu.
    Cam asta am avut de zis. Pe mine nu magazinul ma deranjeaza, ci firma de curierat. Am scris aici cu gandul ca poate cei de la Altex/Media Galaxy vor vedea postarea.
    De ce suni tu curierul ? Suna direct la Altex/Media Galaxy , eu am patit cu o comanda fix ca tine si am sunat direct la ei si imediat a doua zi mia adus coletul acasa .

  16. #2456 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by fpalexb View Post
    Am o nelamurire pentru ca nu stiu care este procedura, am primit la ora 18:30 (astazi, sambata) factura la un produs, dar nu a fost livrat.

    Se trimite inainte factura si apoi produsul prin curier?


    AlexB
    Salut! Trebuia sa primesti factura impreuna cu produsul livrat, nu separat. Ce ai comandat mai exact?

    Quote Originally Posted by Prototype93D View Post
    Acum o saptamana am comandat un scaun de gaming de la Media Galaxy. Pretul normal era de 699,90 lei, dar era la oferta si costa 496,93 lei. Am dat comanda si m-am trezit ca in e-mailul de confirmare imi apare pretul de 699,90 lei. Am verificat si in contul de pe site si aveam acelasi pret 699,90 lei. Le-am dat mesaj completand formularul de contact, cu speranta ca vor rezolva eroarea. Nu am primit nici un raspuns asa ca am refuzat pachetul cand a sosit.
    Ce ma deranjeaza cel mai mult la acest magazin e firma de curierat, mai exact Nemo Express. Astia livreaza comenzile cand au ei chef. Am comandat ceva acum doua zile, comanda a fost preluata ieri de Nemo Express, iar azi trebuia sa soseasca. Dar nimic. O sa ma trezesc cu ei saptamana viitoare cand nu o sa fiu acasa in prima parte a zilei. Iar daca ii zic la curier sa vina dupa ora 15:00, o sa inceapa sa faca mofturi.
    Nu sunt in stare nici sa livreze marfa in conditii optime. Am facut precomanda la un joc, iar in ziua lansarii am asteptat sa vina Nemo Express cu jocul. Am primit mesaj ca urmeaza sa fie livrat in ziua aia, dar nimic. Nu a venit nimeni. A trebuit sa sun eu dupa curier, iar dupa reactia lui, mi-am dat seama ca uitase complet de livrare. A venit doua ore mai tarziu si am primit jocul care fierbea la propriu. Nu stiu unde l-a tinut, dar a trebuit sa-l las sa se raceasca. Dupa ce ca uitase sa-l livreze, a trebuit sa mai stau si cu gandul daca jocul mai merge sau nu.
    Cam asta am avut de zis. Pe mine nu magazinul ma deranjeaza, ci firma de curierat. Am scris aici cu gandul ca poate cei de la Altex/Media Galaxy vor vedea postarea.
    Quote Originally Posted by sahara View Post
    Și eu aceeași problema cu Nemo. Primesc sms ca vine, nimic, telefonul curierului închis. Sun a doua zi la ei, primesc numărul corect. Îl sun, pai azi nu am ruta asta, am fost ieri. WTF? Nu ai fost la mine, nu m-ai sunat. Am mers și am ridicat de la depozit...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hello. Multumesc foarte frumos pentru feedback. Puteti sa imi spuneti va rog frumos si in ce orase trebuiau sa se faca aceste livrari ca sa pot da si eu mai departe informatia.

    Quote Originally Posted by sahara View Post
    Nu am primit bonusul de preorder de la sims 4. Cum și când îl primesc?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Salut! Azi urmeaza sa fie trimis bonusul de precomanda. A fost o intarziere de la furnizor cu codurile.

  17. #2457 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Salut! Trebuia sa primesti factura impreuna cu produsul livrat, nu separat. Ce ai comandat mai exact?.
    Am comanda o consola Xbox One X pe 13 octombrie, sambata aceasta 25.11.2017, ora 18:30 am primit factura in format electronic si nu stiu in ce situatie ma regasesc. Se poate sa stiu o data estimativa de livrare?


    AlexB

  18. #2458 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salut! Trimite-mi te rog un PM cu numarul comenzii ca sa pot verifica.

  19. #2459 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    Mai lucreaza curierii saptamana asta? Sau doar pun status "preluat" si o lasa pe saptamana viitoare? Ca la sediu sun degeaba, nu "le merge" numarul, iar la Altex nu raspunde nimeni, timp pierdut in telefon.

  20. #2460 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by GODZYLLA View Post
    Mai lucreaza curierii saptamana asta? Sau doar pun status "preluat" si o lasa pe saptamana viitoare? Ca la sediu sun degeaba, nu "le merge" numarul, iar la Altex nu raspunde nimeni, timp pierdut in telefon.
    Salut! Curierii livreaza si in aceasta perioada. Te rog sa imi trimiti un numar de comanda via PM ca sa pot face o verificare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 123 of 283 FirstFirst ... 23 73 113 121 122 123 124 125 133 173 223 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts