Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 132 of 283 FirstFirst ... 32 82 122 130 131 132 133 134 142 182 232 ... LastLast
Results 2,621 to 2,640 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #2621 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    MG, mai aduceti Watch Dogs 2 Standard Edition pentru PS4?

    Ceva informatii in legatura cu Far Cry 3 Classic Edition pentru PS4 , o sa va aprovizionati? Se lanseaza pe 26 iunie.

  2. #2622 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

    Ce se intampla cu Altex / MediaGalaxy?

    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Cu privire la promotii, in perioada imediat urmatoare, mai exact, aproape de Paste vor fi implementate o serie de reduceri noi pe cat mai multe titluri.
    Sunt curios, la voi pe ce dată pică Paștele?

  3. #2623 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cred că se referea la Paștele cailor

  4. #2624 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Au venit ofertele. Pe cai baieti.
    Attached Images Attached Images pastele-cailor.jpg

  5. #2625 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    au bagat tigai la juma de pret!

  6. #2626 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    TVA-ul inapoi sub forma de voucher care poate fi folosit la cumparaturi de minim 1500 de lei din categoria "Banane". Paste fericit!

  7. #2627 SP
    Banned wd87's Avatar
    daca dau precomanda la God Of War o sa fie livrat de curier pe 20? sau pe 20 doar incep livrarea si ajunge saptamana urmatoare? 23+, curierul livreaza sambata?

  8. #2628 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^E posibil sa il primesti in ziua lansarii, e posibil sa nu. Cu Altex e loterie.

  9. #2629 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salutare. Noi vom procesam toate precomenzile si o sa le expediem cu o zi inainte astfel incat sa ajunga la voi in ziua lansarii.

  10. #2630 SP
    Member noss <3 ciorica's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Salutare. Noi vom procesam toate precomenzile si o sa le expediem cu o zi inainte astfel incat sa ajunga la voi in ziua lansarii.
    Asta chiar vreau sa vad .

  11. #2631 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    E prima mea pre-comanda data la un joc, nu o dati in bara.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  12. #2632 SP
    Member mladin86's Avatar
    Salut.Stie cineva cum pot anula o precomanda altex(GOW).Am precomandat de 3 ori fara sa vreau.Am mailuri cu bonus codes, fara nr. de comanda. Ms.

  13. #2633 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Se stie ceva despre comenzile Collectors Edition la God of War (2018)? Ba apar pe site, ba dispar sub statusul de Stoc Epuizat sau Indisponibil. Cei care am reușit să plasăm comanda, oare ne va fi livrata? Măcar luna asta, că pe 20 Aprilie sigur nu vin. Mulțumesc!

  14. #2634 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    E prima mea pre-comanda data la un joc, nu o dati in bara.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk


    Like that matters to them

  15. #2635 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    E prima mea pre-comanda data la un joc, nu o dati in bara.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
    No worries. Depunem toate eforturile necesare astfel incat sa ajunga la timp.

    Quote Originally Posted by mladin86 View Post
    Salut.Stie cineva cum pot anula o precomanda altex(GOW).Am precomandat de 3 ori fara sa vreau.Am mailuri cu bonus codes, fara nr. de comanda. Ms.
    In functie de site-ul unde ai plasat comanda, ai doua formulare. Selectezi Magazinul Online Altex/Media Galaxy > Solicitare > Comanda > Anulare comanda
    https://altex.ro/contacts/
    https://mediagalaxy.ro/contacts/



    Quote Originally Posted by ExocrathX5 View Post
    Se stie ceva despre comenzile Collectors Edition la God of War (2018)? Ba apar pe site, ba dispar sub statusul de Stoc Epuizat sau Indisponibil. Cei care am reușit să plasăm comanda, oare ne va fi livrata? Măcar luna asta, că pe 20 Aprilie sigur nu vin. Mulțumesc!
    Salut! Noi am dezactivat editia de colectie de pe site acum ceva timp cand s-a epuizat alocarea de stoc prin precomenzi si nu vreau sa se considere ca o exceptie de la regula sa nu fie livrata in ziua lansarii.

    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Like that matters to them
    Crede-ma ca ne pasa. Tot ce tine de noi pregatim din timp, dar mai sunt factori externi pe care nu ii putem controla.

  16. #2636 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dar de ce nu puteti trimite coletele cu 2 zile inainte? Nu ca sa ajunga mai devreme cu o zi la noi si sa ne facem de cap cu jocul, dar ca sa evitati incompetenta curierilor, care mai "uita" un colet in masina pentru ziua urmatoare sau care efectiv nu le ridica din depozit sau nu au timp sa livreze tot ce au in masina?

  17. #2637 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Din pacate am semnat si un document fata de SONY unde ne asumam obligatia sa respectam street date-ul. Ei pot sa vada activarile pentru God of War.

  18. #2638 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asta e de inteles si intr-o lume perfecta, curierii livreaza oriunde in tara in 24h, dar ce faceti in cazurile in care nu o fac? Cat credeti ca va ajuta scuzele catre clientii platitori?

  19. #2639 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Nu prea au ce face daca toate firmele de curierat sunt neserioase. Mie cel putin toate firmele mari mi-au dat teapa cel putin o data.

    Problema e ca pana si curierul Altex/MG din Bucuresti intarzie uneori livrarile.

  20. #2640 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Ce pot sa fac daca codul pe care l-am primit la precomanda pentru God of War e invalid ? Am incercat sa ii dau redeem imediat cum l-am primit, deci nu cred ca a fost trimis acelasi cod altcuiva din greseala, ci mai degraba e invalid de cum a fost trimis.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 132 of 283 FirstFirst ... 32 82 122 130 131 132 133 134 142 182 232 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts