Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 136 of 283 FirstFirst ... 36 86 126 134 135 136 137 138 146 186 236 ... LastLast
Results 2,701 to 2,720 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #2701 SP
    Member sahara's Avatar
    In ce zona și cu ce o venit?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #2702 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Circumvalatiunii, curier de la Altex din cate am inteles, m-a sunat cu jumate de ora inainte.

  3. #2703 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Nu mai ajunge azi la Continental atunci. Sa fie sanatosi. Nu mai vad banii mei munciti cu mari dureri de spate

  4. #2704 SP
    Member sahara's Avatar
    Da-ne numărul lui te rugam


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #2705 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Am sunat acum la curier. Nu mai ajunge azi. Nice job, altex/mediagalaxy! O sa stiu pe viitor sa nu mai fac precomanda de la voi! Over and out!

  6. #2706 SP
    Member sahara's Avatar
    Aviz celor din timisoara. MG le-a trimis, unii curieri au plecat probabil înainte sa ajungă la depozit. Eu am mers acuma și l-am luat personal din spate la dpd pe Lugojului.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #2707 SP
    Junior Member FurYnation's Avatar
    A primit cineva din Cluj precomanda de la Altex/Media Galaxy?

  8. #2708 SP
    Junior Member pippo's Avatar
    Da l-am primit vineri la 11 30 limited edition-u

  9. #2709 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by FurYnation View Post
    A primit cineva din Cluj precomanda de la Altex/Media Galaxy?
    Eu nu, am mers pana la Vivo! si l-am luat din magazin.

  10. #2710 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Altex Romania este partener eMag Marketplace?

    https://www.emag.ro/altex-romania/17197/v

  11. #2711 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salut! Da, suntem si pe eMag Marketplace.

  12. #2712 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Ok, un pic ciudat, preturile un pic mai mari decat pe Altex/ MG (pentru produsele verificate de mine), dar interesant dpdv al marketing-ului.
    Vor fi situatii in care vom gasi preturi mai bune in acel marketplace decat pe site-urile voastre?

  13. #2713 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Hello. Nu cred ca vor fi situatii cu preturi mai bune pe marketplace decat pe site-uri.

  14. #2714 SP
    Member Johnny's Avatar
    @Media Galaxy . Nici unul din codurile de preorder sau din cutia de la God of War LE nu merge. Poate ca trebuie sa vorbiti cu Sony/furnizorul astfel incat sa nu se mai repete situatia in viitor.
    Also era frumos daca cutia la LE era in engleza , poate trebuia sa anuntati oamenii despre acest aspect.
    Imi e greu sa cred ca nimeni de la depozit nu a observat ca e made in Austria.

  15. #2715 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Toate jocurile PS4 pe disc Blu-ray sunt Made in Austria. Nu are nicio treabă engleza de pe coperta sau poloneza cu faptul că discurile sunt "scrise" in Austria. Daca mai ai jocuri pe disc să te uiți pe spatele lor, pe carcasă. Ale mele toate sunt in Made in Austria și au coperta in limba engleza.

    PS: cel mai probabil GoW a fost adus din Cehia/Polonia

  16. #2716 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    @Media Galaxy . Nici unul din codurile de preorder sau din cutia de la God of War LE nu merge. Poate ca trebuie sa vorbiti cu Sony/furnizorul astfel incat sa nu se mai repete situatia in viitor.
    Also era frumos daca cutia la LE era in engleza , poate trebuia sa anuntati oamenii despre acest aspect.
    Imi e greu sa cred ca nimeni de la depozit nu a observat ca e made in Austria.
    Hello. Din pacate nici noi nu am primit informatia de la SONY cu privire la cutiile LE in limba ceha. Ce eroare primesti cand incerci sa dai redeem acelor coduri?

  17. #2717 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    @MediaGalaxy, vezi pe thread-ul dedicat. Sunt destul de multi care se confrunta cu problema asta.

  18. #2718 SP
    Member Johnny's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Hello. Din pacate nici noi nu am primit informatia de la SONY cu privire la cutiile LE in limba ceha. Ce eroare primesti cand incerci sa dai redeem acelor coduri?
    Nu primesti nici o eroare, codurile isi fac reedem dar nu vezi nimic in-game. Pare totusi sa fie o problema mai raspandita:
    Death's vow armor set & exile's guardian shield - PlayStation Forum
    Solved: God Of War DLC content listed in purchased under d... - Page 3 - PlayStation Forum

  19. #2719 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Hello. Am transmis si eu problema mai departe celor de la SONY si vad ca deja se ocupa sa verifice ce se intampla, tinand cont ca nu se intampla doar pe plan local.

  20. #2720 SP
    Member biagyydog's Avatar
    @ Media Galaxy: de ce atunci cand aveti diverse campanii anumite produse apar brusc cu "Acest produs nu este in stoc momentan." desi pentru multe pretul nu se schimba, cantitatea in magazine nu se schimba (posibilitatea de a rezerva nu mai exista, ci doar de a verifica) si imi vine greu sa cred ca au fost atat de multi care au cumparat un produs.
    De exemplu: https://mediagalaxy.ro/hard-disk-dri...-usb-3-0-negru
    Produsul exista in numeroase magazine, ieri puteau sa-l cumperi online, azi poti doar sa verifici stocul in magazine. Pretul este acelasi de ceva timp, 460 ron.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 136 of 283 FirstFirst ... 36 86 126 134 135 136 137 138 146 186 236 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts