Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 147 of 283 FirstFirst ... 47 97 137 145 146 147 148 149 157 197 247 ... LastLast
Results 2,921 to 2,940 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #2921 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    prietenilor tai
    Oh, funny you!

  2. #2922 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by swenkyk9 View Post
    Mulțumesc domnule AlanPoe pentru mustrarea de dascăl, dar nu am timp de discuții inutile.

    În altă ordine de idei, am rezolvat-o românește, ca de obicei, in sensul ca tot timpul trebuie să suni, să trimiți email, să intrii pe forum, pentru o chestie atât de banală ca trimiterea unui cod pe email.(ele trebuiau trimise de ieri)

    Mulțumesc utilizatorului care lucrează sub numele de Mediagalaxy.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    O sa mentionez si aici in cazul in care mai apar probleme similare. Noi trimitem codurile pentru bonusul de precomanda in timp util prin intermediul unui sistem automat (cu cateva zile inainte de lansare sau data in care va avea loc o faza de testare speciala). S-a mai intamplat ca email-ul sa ajunga in spam sau sa fie refuzat de clientul de email (Yahoo, Gmail, Outlook, etc).


    Puteti ori sa imi trimiteti mie un PM aici pe forum, ori sa faceti o sesizare pe site prin intermediul formularului si se va rezolva in scurt timp problema.

  3. #2923 SP
    Junior Member andvav86's Avatar
    Îmi puteți oferi o informație, dacă mai apar in oferta dvs. NAS marca Synology in special m-a interesează modelul DS918+? Multumesc anticipat Mediagalaxy.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #2924 SP
    Member mirciulik.6's Avatar
    @Media Galaxy, va exista in oferta vostra Spider-Man Collector's Edition ? Multumesc

  5. #2925 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by andvav86 View Post
    Îmi puteți oferi o informație, dacă mai apar in oferta dvs. NAS marca Synology in special m-a interesează modelul DS918+? Multumesc anticipat Mediagalaxy.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Am cerut colegilor de la IT sa imi spuna daca vom mai avea in oferta NAS-uri Synology.


    Quote Originally Posted by mirciulik.6 View Post
    @Media Galaxy, va exista in oferta vostra Spider-Man Collector's Edition ? Multumesc

    Tocmai ce l-am reactivat. Mai sunt cateva unitati pe stoc.



    https://mediagalaxy.ro/marvel-s-spid...s-edition-ps4/


    De asemenea, erau cativa membri care ma intrebau daca vom avea controller-ul DualShock 4 V2 500 million Limited Edition. Va pot confirma ca il vom aduce. Urmeaza sa fie listat in curand pe site impreuna cu alte controllere DS4 V2 si Console PS4 + FIFA 19.

  6. #2926 SP
    Member mirciulik.6's Avatar
    Well...l-am ratat. Mersi oricum

    LE: sau poate nu ? daca apas pe alerta stoc imi apare ca este in stoc dar ... nu e

    LLE: nu merge cum trebuie cosul de cumparaturi, il adaug si cand ma duc la cos, nu e nimic

    LLLE: nu a mers, nu am putut comanda, asta e.

  7. #2927 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    ^ Vezi ca este in stoc la Altex.

  8. #2928 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Vesti bune. Vom aduce si Metro Exodus Aurora Edition pentru PS4, Xbox One si PC.

  9. #2929 SP
    Junior Member kypycus's Avatar
    Quote Originally Posted by mirciulik.6 View Post
    Well...l-am ratat. Mersi oricum

    LE: sau poate nu ? daca apas pe alerta stoc imi apare ca este in stoc dar ... nu e

    LLE: nu merge cum trebuie cosul de cumparaturi, il adaug si cand ma duc la cos, nu e nimic

    LLLE: nu a mers, nu am putut comanda, asta e.
    Este pe stoc acuma.

  10. #2930 SP
    Junior Member razor1987's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Salut! Cooling dock-ul respectiv nu e compatibil cu PS4 Pro, iar editia respectiva de Dissidia are steelbook.





    Kroft Edition se livreaza pe 12, iar restul editiilor pe 14.
    Da, nu se livreaza nimic pe 14, acum am primit mail ca urmeaza a fi preluat de curier, deci in Sibiu va ajunge maine / luni. Maine in mod evident nu sunt la adresa de livrare pentru ca nu lucrez sambata, deci inca o lansare reusita marca Altex. Incep in mod serios sa imi pun problema de ce mai fac vreo precomanda de la Altex si nu trec la Emag odata. Mai bine platesc 10-20 lei in plus si mi-l aduce in ziua lansarii, altfel nu vad sensul in a plati cu cardul un joc cu 2 saptamani inainte sa apara in loc sa merg sa mi-l iau din magazin in ziua lansarii.

    Pacat, cred ca esti singurul (sau printre singurii) oamenii si capabili si interesati acolo.

    L.E. Asta in conditiile in care am primit mail IERI ca a intrat in stoc.

  11. #2931 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Am si eu precomanda la fifa daca nu imi vine pe 25 nici ca mai iau de la altex mai ales ca am facut scandal pe la munca sa imi iau liber iar cu diferență de bani încă nu sa miscat nimic cred ca trebuie sa fac eu sesizare
    Păcat acum 2-3 ani majoritatea jocurilor le luam dupa altex ca aveau oferte mai bune dar in ultimul timp le-a luat fata emag si tertii

  12. #2932 SP
    Junior Member razor1987's Avatar
    Sunt absurde niste lucruri. Daca le sugerez sa imi returneze acum banii (in conditiile in care eu daca cumpar ceva imi cer banii pe loc, nu peste 2 saptamani cum au ei politica de a returna banii) imi spun ca nu se poate, daca le cer sa imi rezerve atunci jocul in Sibiu unde e in stoc si merg sa mi-l ridic eu daca ei nu sunt in stare sa il livreze, desi e in stoc de peste 24h, nu merge nici asa ca e diferit magazinul online fata de cel fizic, nu vad cum e diferit, este aceeasi entitate comerciala, dar ei insista ca este diferit. Discutand cu ei insista ca se livreaza pe 14 ca sa fac precomanda si sa imi ia banii, fac ticket si le cer sa imi dea un AWB, nu imi raspunde nimeni cu orele, inca nu am primit raspuns la sesizare, nici nu cred ca voi primi prea curand. Efectiv precomanda a fost cea mai proasta alegere, pentru ca acum sunt blocat in a astepta dupa ei, eu nu ma duc sa mai platesc inca o data un joc pe care l-am platit deja si este in stoc la cativa km de mine si efectiv dureaza 30 min sa il am in mana, dar ei de ieri de cand mi-au dat mail ca au jocul in stoc nu sunt in stare sa il dea macar la curier (alti autisti sub-umani abia functionali de altfel), dar plata trebuie efectuata imediat in cazul unei precomenzi. Tu trebuie sa faci totul imediat si cum vor ei, si mai departe, taci acolo si rabda si asteapta, oricum nu iti mai raspunde nimeni nimic, lasa ca e okay.

  13. #2933 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Cred ca anulez comanda si il iau digital in banii aia e o varianta mai buna Nu cred ca au ultimate edition la altex si stau linistit si cu livrarea

  14. #2934 SP
    Junior Member razor1987's Avatar
    Sesizare facuta la 09:30 dimineata,

    Sunat de 3 ori, in asteptare 10+ min. de fiecare data, in nici una din dati nu a raspuns cineva,

    Facut inca o sesizare,

    Nici un rezultat. Banii au fost platiti instant din partea clientului, mai departe ce mai conteaza?

    Concluzie: In tara asta nimic nu merge nici macar la 50% din cum ar trebui si cum ar putea, in asa fel incat lumea sa fie cat de cat multumita. In secunda cand intra si apar pe piata niste solutii civilizate si simple, o sa inceapa sa mai dea faliment niste firme dinastea care nu au inteles de ce in secolul 21 e important sa nu mictionezi pe clienti.

  15. #2935 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu mai plati in avans.

  16. #2936 SP
    Junior Member razor1987's Avatar
    Recunosc ca aici am gresit, am o perioada foarte ocupata si stresanta la servici si am fost lenes, am preferat sa platesc si sa stiu ca treaba e rezolvata si am o chestie in minus de monitorizat. Pe de alta parte e nasol cand ajungi la concluzia ca ai gresit fiind civilizat

  17. #2937 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salut! Lasa-mi numarul comenzii. E foarte probabil la Steelbook sa se fi facut alocare din magazin. Au fost cateva cazuri in trecut la unele jocuri (ex. Spider-Man) in care era deja la depozitul curierului Nemo din Sibiu, Cluj etc. in ziua lansarii.



    Pe de alta parte, am mentionat in trecut, dar o sa revin asupra subiectul. Momentan, cum tot se lucreaza la noua platforma a site-ului, avem in plan sa implementam si un sistem de precomanda online cu ridicare din magazin.


    Daca mai sunt cazuri, probleme, nelamuriri puteti sa imi spuneti mie ca poate rezolv mai repede.

  18. #2938 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Eu am mesajul ăsta, fără niciun număr de telefon al curierului.
    Am sunat la altex și duduia sa mira ca se livrează astăzi produsul (vorbim de precomanda la Tomb Raider) iar când i-am cerut numărul de telefon al curierului mi-a spus ca nu are așa ceva și nu are cum să preia legătură cu curierul.
    Tot ce vroiam era sa îl și să îi spun să vină până în ora 17 ca după nu mai găsește pe nimeni la adresă.
    Asta e, o să mă opresc în drum spre casă la un magazin fizic și îl iau de acolo.

    Trimis de pe al meu Huawei P20 folosind Tapatalk

  19. #2939 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Se tot lucreaza de cateva luni, sigur sunteti okay? Daca vrei vorbesc cu un coleg specializat pe backend si poate rezolvam ceva intr-o saptamana.

  20. #2940 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Se tot lucreaza de cateva luni, sigur sunteti okay? Daca vrei vorbesc cu un coleg specializat pe backend si poate rezolvam ceva intr-o saptamana.

    Crede-ma ca si eu vreau sa fie gata cat mai repede, dar precomanda online cu ridicarea din magazin este un feature care trebuie implementat in noua platforma. Trebuie mai intai sa fie aia gata.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 147 of 283 FirstFirst ... 47 97 137 145 146 147 148 149 157 197 247 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts