Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 164 of 283 FirstFirst ... 64 114 154 162 163 164 165 166 174 214 264 ... LastLast
Results 3,261 to 3,280 of 5658

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #3261 SP
    Junior Member Trane1025's Avatar
    Asta e singura data cand imi vine la o zi dupa lansare, in rest la celelalte precomenzi(10 adica) am avut experiente placute cu ei. Doar Spider-Man a mai ajuns undeva in jur de ora 18:30-19:00 dar in ziua lansarii. Vorbesc pt Bucuresti, nu stiu cum sta situatia in alta parte.

  2. #3262 SP
    Junior Member Antaury97's Avatar
    De la eMag trebuie sa fi facut comanda ca sa pot lua un exemplar de la Showroom de la mine din oras?

  3. #3263 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Quote Originally Posted by Mtb View Post
    Se gaseste RDR 2 astazi undeva in Cluj ?
    Momentan nu este nicaieri.In Cluj doar pe MARTI. Informatie din magazin.



    E bine totusi ca este in Odorheiul Secuiesc, Targoviste, Sf. Gheorghe. Orase mari unde este cerere. ****, In Hunedoara, unde tot judetul are jumatate din populatia Cluj-Napoca este si in Deva si in Hunedoara. Adica de de nu, daca acolo e cerere mare. Sau poate au avut sute de exemplare in magazinele alea si acuma ai mai ramas vreo 5-10, asa pe fundul raftului.

  4. #3264 SP
    Member PumaS's Avatar



    Este in MG Baneasa


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  5. #3265 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Acest topic pt asta a fost făcut, sa se plângă lumea. Stai liniștit că eu de exemplu am făcut și plângere către ANPC, online. Aștept cele 30 de zile sa vad răspunsul. Întâi am zis sa rezolv amiabil, aici și la telefon. Am acceptat propunerea lor dar în zadar, nu a mai venit nimic.
    Acum te plângi, dar a fost bine când ai prins ediția PS4 500 Million tot de la Media Galaxy și ai mai dat de veste la jumătate de Vâlcea să o cumpere și să o revândă la suprapret.

  6. #3266 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ^ Aliosa, ce treaba are una cu alta? Ataci asa fara motiv, sau nici tu nu ai prins consola? Uite noroc cu Dant3, eu inca mai am una de vanzare, daca te intereseaza pm si rezolvam

  7. #3267 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Eu voi da retur ambelor comenzi Altex si MG cand vor veni. Am fost si l-am ridicat de la eMag Titan. Initial am fost sa il iau de la Flanco Titan si surpriza. Dupa ce am platit am primit jocul desigilat, pe care bineinteles ca l-am returnat. Deci cine are de gand sa il ia azi/maine de acolo sa stie ca e ultima bucata. Baietii mi-au zis ca se misca discul in carcasa si l-au desfacut sa il verifice.

    Pe mine m-au cam pierdut ca si client dupa weendul asta. Si este vorba de un client care le-a bagat zeci de mii de lei in conturi in ultimii 2 ani. Poate trimite userul MG si asta mai departe, sa vada si sefii ce pierd pentru ca nu investesc in logistica.

  8. #3268 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Acum te plângi, dar a fost bine când ai prins ediția PS4 500 Million tot de la Media Galaxy și ai mai dat de veste la jumătate de Vâlcea să o cumpere și să o revândă la suprapret.
    Sula și prefectura by Aliosa feat. Unghiaingat

  9. #3269 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by andreew View Post
    In provincie pe Marți.
    Din “provincie” se vor duce marti multe inapoi de unde au venit, pe banii lor.

  10. #3270 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by Encman View Post
    Printre atata emotie si frustrari, ma bag si eu.. poveste lunga scurta, @MegiaGalaxy, pe cand cu ridicare din magazin din nou?
    Totodata, de ce nu mai pot aplica, la comanda online, 2 coduri reducere pentru acelasi produs?

    Scenariu actual, am 2 coduri reducere a cate 100 lei, am vrut sa iau un top-up PSN de 250 RON.. ghinion, nu merge aplicat decat unul.
    Am zis, ok iau 2 top-up PSN de 100, si aplic cod reducere/voucher pentru fiecare si ridic 2, ca na, daca este asa complicat si nu pot adauga 2 odata.. Surpriza, nu mai am posibilitate de ridicare din magazin, decat livrare prin curier.. M-am lasat pagubas.

    Nu doar ca nu ma pot duce la Altex/MG de langa mine care este la 5 minute distanta, trebuie sa astept sa mi se livreze, probabil pe luni-marti, si mai dau si bani pentru asta
    Smecherie! Suntem in anul 2018 baieti!

    Eu n-am auzit niciodata sa poti aplica mai multe vouchere la un produs. Iti dai seama ca nu-l poti lua gratis, nu?

    ---------- Post added 28-10-2018 at 07:05 ----------

    Quote Originally Posted by Trane1025 View Post
    Tocmai am fost sunat de catre curier, este masina de Altex si ajunge in 10 minute. Bucuresti sector 3

    Poftim, deci Altex livreaza si sambata. Probabil mai au de livrat si multe alte produse, gen frigidere, aragazuri, console etc. Nu cred ca au ei prioritate sa livreze jocuri in loc de electrocasnice mari etc.

  11. #3271 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
    Eu n-am auzit niciodata sa poti aplica mai multe vouchere la un produs. Iti dai seama ca nu-l poti lua gratis, nu
    Ca fapt divers, la eMag se pot aplica mai multe vouchere la un singur produs. Am aplicat eu 5 vouchere la o cumparatura. Dar da, nu cred ca poti scade cu vouchere sub o anumita suma.

  12. #3272 SP
    Member swenkyk9's Avatar
    Luați-vă oameni buni jocurile de la EMAG, vin precomenzile cum trebuie și au stoc și in showroomurile lor.

    La Altex și Mediagalaxy nici azi nu am găsit jocul în magazine, ba mai mult, angajații lor care “se ocupă” de zona de gaming, habar n-au de joc.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #3273 SP
    Junior Member Antaury97's Avatar
    Quote Originally Posted by swenkyk9 View Post
    Luați-vă oameni buni jocurile de la EMAG, vin precomenzile cum trebuie și au stoc și in showroomurile lor.

    La Altex și Mediagalaxy nici azi nu am găsit jocul în magazine, ba mai mult, angajații lor care “se ocupă” de zona de gaming, habar n-au de joc.


    Am un Showroom la mine in oras, dar nu am facut comanda, se gasesc exemplare si fara sa fie comanda facuta sau ceva? Mersi.

  14. #3274 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Angajații lor, "care se ocupă" de zona de gaming îmi ofereau în loc de RDR2, o alternativă "avem, dacă doriți Spiderman, God Of War, iar cel mai nou e Assassin's Creed Odyssey".
    Nu am mai stat să verific magazinele Altex /MediaGalaxy, pe mine m-au pierdut definitiv de client.

  15. #3275 SP
    Junior Member alexandrupaul's Avatar
    Pai incearca sa faci comanda de pe site si daca iti apare ca il poti ridica chiar acum atunci il au si poti sa il iei dupa 5 min ce ai facut comanda

  16. #3276 SP
    Mtb
    Junior Member Mtb's Avatar
    Imi aduce cineva astazi un RDR 2 in Cluj, daca vine dintr-un oras in care este ?

  17. #3277 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Nu e niciun bisnitar care sa il dea pe olx la suprapret? Mai ca n-as crede.

  18. #3278 SP
    Mtb
    Junior Member Mtb's Avatar
    Am cautat si nu este

  19. #3279 SP
    Junior Member Antaury97's Avatar
    Cineva din Timisoara a gasit undeva?

  20. #3280 SP
    Member thomas's Avatar
    ^ Nu este , probabil de astăzi va intra în stoc(magazine și va veni și curierul), dar pot sa îl tina ca eu nu mai cumpăr de la ei 90% din precomenzi au fost numai telefoane și rugăminți cu livrarea asta în ziua lansărilor, și ei au aceiași placa ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts