Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 175 of 283 FirstFirst ... 75 125 165 173 174 175 176 177 185 225 275 ... LastLast
Results 3,481 to 3,500 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #3481 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Quote Originally Posted by Prototype93D View Post
    Media Galaxy incepe anul cu probleme la capitolul Retur Produse. Am comandat in decembrie o boxa portabila si am primit-o intr-o cutie lovita si deschisa.
    Am facut cerere de retur, iar pe 27 decembrie au aprobat cererea si mi-au zis ca o sa vina curierul sa ridice produsul.
    Au trecut 3 saptamani si nu a venit nici un curier. Le-am mai dat azi un mesaj sa vad daca raspund.
    Asta da coincidenta
    Astazi am facut reclamatie la ANPC in legatura cu aceasta problema. Nu au trecut nici doua ore de cand am trimis reclamatia si vad ca ma suna curierul ca sa preia boxa portabila (dupa aproape o luna de asteptare).
    P.S. Reclamatia a fost retrasa in cele din urma.

  2. #3482 SP
    Banned wd87's Avatar
    @Media Galaxy
    The Order 1886, The Last Guardian, Spiderman o sa mai aveti in stoc in curand?

  3. #3483 SP
    Junior Member Castlevaniarox's Avatar
    O sa aveti maine la magazinul Media Galaxy din Lotus Center Oradea Resident Evil 2 PS Remake?

  4. #3484 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post

    Da, trebuie sa reapara in curand pe site, ca a fost in urma cu cateva luni. Am apucat si eu sa fac precomanda.
    E vorba de Metro Exodus Aurora Edition. Vreau sa fac precomanda, cum procedez? In doua saptamani apare jocul...

  5. #3485 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Castlevaniarox View Post
    O sa aveti maine la magazinul Media Galaxy din Lotus Center Oradea Resident Evil 2 PS Remake?
    Salut! Din pacate in clipa de fata nu avem Resident Evil 2 Remake in magazine.

    Quote Originally Posted by Peetzy View Post
    E vorba de Metro Exodus Aurora Edition. Vreau sa fac precomanda, cum procedez? In doua saptamani apare jocul...

    Dupa cum ziceam, mai dureaza un pic pana va reaparea Aurora Edition pe site, dar no worries, vei apuca sa faci precomanda.



    Quote Originally Posted by wd87 View Post
    @Media Galaxy
    The Order 1886, The Last Guardian, Spiderman o sa mai aveti in stoc in curand?

    Titlurile respective sunt pe lista de reaprovizionare la SONY. Ar trebui sa ne ajunga in curand in stoc.

  6. #3486 SP
    Junior Member FurYnation's Avatar
    Kingdom Hearts 3 o sa aveti in magazine?

  7. #3487 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by FurYnation View Post
    Kingdom Hearts 3 o sa aveti in magazine?
    Neata! Urmeaza sa aducem si in magazine.

  8. #3488 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Urmeaza sa? Azi s-a lansat jocul. O sa fie in magazine azi?

  9. #3489 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Urmeaza sa? Azi s-a lansat jocul. O sa fie in magazine azi?
    Pe scurt (ca nu ma lasa nici forum-ul sa zic mai scurt): nu

  10. #3490 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Bătaie de joc, comanda data imediat cum au pus consolele pe site(aproximativ ora 8). Am vrut un PS4 Pro dar cică nu mai au și îmi dau un Slim... Ce dracu, tot una e in mintea ăstuia de a dat acest email imbecil.

    Salut Daniel...,

    Comanda ta #ATX000000324700-1 are acum statusul In asteptare.

    Va multumim pentru interesul manifestat fata de produsele comercializate de catre compania noastra. In ceea ce priveste comanda plasata pe site-ul nostru va informam ca, din pacate, nu o vom putea onora din lipsa stocului pentru produsul CNSPS4PRO1TBG. Ca alternativa putem sa va oferim produsul CNSPS4SLIM1TB3G la pretul de 1.199,90LEI, disponibil in stoc limitat. Va rugam sa ne transmiteti, prin intermediul formularului de contact, disponibil accesand link-ul http://www.altex.ro/contacts/, daca sunteti de acord cu alternativa propusa intr-un interval de 5 zile, urmand ca dupa acest interval comanda sa fie anulata automat. Ne cerem scuze pentru inconvenient si va stam la dispozitie pentru eventuale intrebari. Multumim pentru intelegere!

    Poti vedea statusul comenzii in Contul tau.
    Salutare Dant3, ai rezolvat ceva cu situatia? Eu m-am tinut de ei cu email-uri pana mi-au livrat comanda la pretul promotional! ieri am primit PRO-ul la 1399 lei.

  11. #3491 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Au vrut să trimită consola la 1400 de lei. Din păcate nu am mai vrut, pentru că am reușit să prind la eMag in aceeași perioadă, tot la 1400.

  12. #3492 SP
    Junior Member Deathwish86's Avatar
    Stie cineva cu ce firma de curierat expediaza Mediagalaxy? La statusul comenzii in dreptul AWB-ului este un numar din 9 cifre urmat de (ALD).

  13. #3493 SP
    Member Ripjaws's Avatar
    in mod normal comenzile online se trimit prin cargus, dar daca comanzi ceva gen masina de spalat si se aloca din depozitul zonal, poate veni cu "flota" lor.

  14. #3494 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Deathwish86 View Post
    Stie cineva cu ce firma de curierat expediaza Mediagalaxy? La statusul comenzii in dreptul AWB-ului este un numar din 9 cifre urmat de (ALD).

    In mod normal comenzile cu adresa de livrare in Bucuresti se livreaza de catre curierii nostri interni, iar pentru alte orase de catre Urgent Cargus.

  15. #3495 SP
    Junior Member Antaury97's Avatar
    Salut! La Mortal Kombat 11 Premium Edition vine impreuna cu steelcase? Ce se stie de acele keychain/bottle open-uri, credeti ca se termina stoc-ul de curand? Trebuie sa fac precomanda de pe acum?


    Multumesc!

  16. #3496 SP
    Member yamiyam's Avatar
    Buna ziua, am observat ca in ultima vreme stocul de controllere pentru ps 4 in magazine aproape s-a epuizat in toata tara (sub 5 orase ce mai au) si de cateva saptamani pe site stocul este epuizat complet.

    Tinand cont ca si celelalte site-uri concurente au aceasta problema, inclusiv magazinul oficial sony romania.


    Ne puteti spune ce se intampla!?, este o problema in procesul de aprovizionare la nivel national/ poate zonal international, daca da, cam in cat timp preconizati ca se va rezolva, daca nu, ce altceva se intampla?
    Multumesc!

  17. #3497 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    ^^^ Caut si eu de mult timp un DS4 Berry Blue, dar fara noroc. Nici in magazine (MG/Altex/Auchan/Flanco) nu am vazut controller de PS4/Xbone, si nici capacele protectoare pentru stickuri

  18. #3498 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    S-au smecherit ăștia la Altex,la precomenzi nu mai poti selecta numerar la livrare.
    Probabil din cauza incompetenței curierilor de a livra in ziua lansării jocurile,mulți (printre care si eu de 3 ori) au refuzat coletul.
    Hai să vedem cum se descurca emag vineri cu Metro Exodus.

    Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

  19. #3499 SP
    Member Mishy's Avatar
    Nici la Emag nu mai poti numerar la livrare, asa ca eu am terminat-o cu precomneziile de pe site-urile din Romania.

  20. #3500 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La eMag se poate cu ridicare din showroom/posta si se achita acolo, daca nu se mai poate prin curier si numerar la livrare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts