Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 185 of 283 FirstFirst ... 85 135 175 183 184 185 186 187 195 235 ... LastLast
Results 3,681 to 3,700 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #3681 SP
    Member SeCeX's Avatar
    A primit cineva control deluxe la precomanda? Sau doar pentru mine e stoc epuizat in ziua lansarii ?cel putin asa au zis ei la telefon.

  2. #3682 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    @MediaGalaxy in momentul finalizarii unei precomenzi platite cu cardul , banii se iau atunci de pe card ?

    Sent from my moto g(7) power using Tapatalk

  3. #3683 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Hello! Am revenit din concediu. Va astept din nou cu mesaje sau reply-uri daca aveti nelamuriri, probleme sau curiozitati.



    @lukecelmare: da, banii se iau la finalizarea precomenzii.

  4. #3684 SP
    Member Cyrax7's Avatar
    La ce pret o sa fie Switch Lite?

  5. #3685 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Hello! Am revenit din concediu. Va astept din nou cu mesaje sau reply-uri daca aveti nelamuriri, probleme sau curiozitati.



    @lukecelmare: da, banii se iau la finalizarea precomenzii.
    Ce se aude de Death Stranding CE și edițiile de colecție de la Darksiders Genesis?

  6. #3686 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Am facut comanda la Altex pt MK 11 collectors sambata si trebuia sa vina luni ! am primit SMS luni ca este la curier si ca este in curs de livrare dar nici azi marti nu a ajuns ! Am sunat la ei si ce sa vezi ! comanda a fost returnata de curier ca nu a gasit pe nimeni la adresa ! OMG ! fara sa sune pe nr. de tel, nici macar sa ajunga la adresa , ca era cineva acasa, nimic ! ca va returnam banii in cel mai scurt timp ! WTF ! Am refacut comanda la emag la acelasi pret ! multumesc Altex ! sa va ....!

  7. #3687 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    problema ta nu ar trebui sa fie cu curierul ?!

  8. #3688 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Ce se aude de Death Stranding CE și edițiile de colecție de la Darksiders Genesis?

    Am primit mail de curand de la SONY. Inca nu au informatii pentru noi. Cu privire la Darksidesr Genesis CE avem forecast la furnizor, dar trebuie sa revenim cu un mail.


    Quote Originally Posted by Cyrax7 View Post
    La ce pret o sa fie Switch Lite?

    Verific la achizitii si revin.


    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    Am facut comanda la Altex pt MK 11 collectors sambata si trebuia sa vina luni ! am primit SMS luni ca este la curier si ca este in curs de livrare dar nici azi marti nu a ajuns ! Am sunat la ei si ce sa vezi ! comanda a fost returnata de curier ca nu a gasit pe nimeni la adresa ! OMG ! fara sa sune pe nr. de tel, nici macar sa ajunga la adresa , ca era cineva acasa, nimic ! ca va returnam banii in cel mai scurt timp ! WTF ! Am refacut comanda la emag la acelasi pret ! multumesc Altex ! sa va ....!

    Lasa-mi te rog numarul de comanda sa verific ce s-a intamplat.

  9. #3689 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    ATX000002572610

  10. #3690 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Ce e aia "avem forecast"? S-a dus drak limba romana. O sa ajungem ca indienii sa vorbim romgleza.

  11. #3691 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
    Ce e aia "avem forecast"? S-a dus drak limba romana. O sa ajungem ca indienii sa vorbim romgleza.
    S-a înțeles ce a vrut să zică - omul ne ajută. Forma în care se exprimă pe mine nu mă deranjează.

    Eu zic că poți să joci rolul lui Pruteanu și să evanghelizezi utilizarea corectă a limbii române pe alt thread sau chiar pe un forum de profil, având în vedere că și tu ai utilizat "drak" (nu știu dacă sarcastic sau nu).

    Trăim în lumea în care trăim și globalizarea își spune cuvântul.

    P.S. Indienii nu vorbesc romgleza, ci o engleză cu accentul lor greu de înțeles pentru noi...

  12. #3692 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Indienii vorbesc hindengleza.

    Threadul de engleza e aici - http://www.consolegames.ro/forum/f86-english/

  13. #3693 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
    Indienii vorbesc hindengleza.

    Threadul de engleza e aici - English
    In caz ca nu ai observat, pe CG sunt binevenite combo-urile "romgleze". Site-ul in sine are backbone-ul in engleza. Numele in sine e in engleza. Si totusi, suntem romani. Am vrut ceva special, unde sa putem sa postam atat in romana cat si in engleza. Daca te deranjeaza, sunt sigur ca vei gasi forumuri unde se scrie perfect corect romaneste, fara americanisme & Co.

    P.S. Ai un warning totusi, pentru ca in ultima vreme vad ca vrei sa devii noul troll. Nu e funny, sa stii. Relax & enjoy CG as it is, please!

  14. #3694 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Guys, a dat cineva de aici precomanda la: Catherine Full Body Premium sau Limited de la Altex \MG si i-a fost livrata?

    Eu aveam pre-order la varianta premium din Iunie - nu m-a sunat nimeni sa o confirm, dar nici nu a fost livrata. Si acum este out of stock. Am sunat in call-center si verifica.
    Varianta premium a disparut si de pe emag.

  15. #3695 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Guys, a dat cineva de aici precomanda la: Catherine Full Body Premium sau Limited de la Altex \MG si i-a fost livrata?

    Eu aveam pre-order la varianta premium din Iunie - nu m-a sunat nimeni sa o confirm, dar nici nu a fost livrata. Si acum este out of stock. Am sunat in call-center si verifica.
    Varianta premium a disparut si de pe emag.
    Asa am patit eu cu control deluxe edition, venit si trecut data lansarii, nu mai era pe stoc, de pe 27 si pana acum nu am primit nimic, am sunat de 3 ori in primele 5 zile si m am lasat pagubas, nu stiu ce se intampla cu ei...

  16. #3696 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Hello! In cazul lui Catherine Full Body nu am primit stoc deloc. Este o problema de disponibilitate. Asteptam de la furnizor un estimat de livrare.

  17. #3697 SP
    Member Cyrax7's Avatar
    Quote Originally Posted by Cyrax7 View Post
    La ce pret o sa fie Switch Lite?
    Inca 3 zile pana la lansare. Ceva vesiti legate de pret?

  18. #3698 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Hello! In cazul lui Catherine Full Body nu am primit stoc deloc. Este o problema de disponibilitate. Asteptam de la furnizor un estimat de livrare.
    Un update pt Catherine? Dar pt Darksiders Genesis CE și Death Stranding CE?

    Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

  19. #3699 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Vor fi precomenzi ptr noul controler Xbox Elite series 2 ?

  20. #3700 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Cyrax7 View Post
    Inca 3 zile pana la lansare. Ceva vesiti legate de pret?
    Din pacate nu inca.


    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Un update pt Catherine? Dar pt Darksiders Genesis CE și Death Stranding CE?

    Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

    La Catherine nu mai exista disponibilitate pentru Premium Edition. Am solicitat sa se mai produca dar ni s-a spus ca de fapt acesta a fost ca un "Collector's Edition". Mai avem stoc de Limited Edition. Darksiders Genesis CE e posibil sa il aducem, iar la Death Stranding CE tot nu am primit nimic de la SONY.


    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    Vor fi precomenzi ptr noul controler Xbox Elite series 2 ?

    Lucram sa aducem si acest produs. Nu am un ETA momentan.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 185 of 283 FirstFirst ... 85 135 175 183 184 185 186 187 195 235 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts