Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 202 of 283 FirstFirst ... 102 152 192 200 201 202 203 204 212 252 ... LastLast
Results 4,021 to 4,040 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #4021 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by Altex-Media Galaxy View Post
    Salut! Din pacate furnizorul a ratat slotul de livrare la depozitul nostru ieri, asa ca precomenzile vor pleca catre clienti astazi.
    @Altex-Media Galaxy o intrebare, ca esti de-al nostru si ne intelegi off-urile.
    Fetele de la Call center primesc vreun fel de basic training dupa ce sunt angajate sau sunt pe principiul 'care esti mai plictisita si mai tare-n gura'?

    Sincer, pana sa citesc postarea ta, am sunat la call center in legatura cu Mafia si pe langa faptul ca prima oara mi-a zis pe repede inainte ca 'acest produs nu este disponibil si nu avem mai multe informatii' (ciudat, ca informatiile exista, din moment ce tu le ai), m-a mai si certat ca am insistat ca jocul s-a lansat astazi, pe principiul 'hai ca ma agasezi'.

  2. #4022 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    @Altex-Media Galaxy o intrebare, ca esti de-al nostru si ne intelegi off-urile.
    Fetele de la Call center primesc vreun fel de basic training dupa ce sunt angajate sau sunt pe principiul 'care esti mai plictisita si mai tare-n gura'?

    Sincer, pana sa citesc postarea ta, am sunat la call center in legatura cu Mafia si pe langa faptul ca prima oara mi-a zis pe repede inainte ca 'acest produs nu este disponibil si nu avem mai multe informatii' (ciudat, ca informatiile exista, din moment ce tu le ai), m-a mai si certat ca am insistat ca jocul s-a lansat astazi, pe principiul 'hai ca ma agasezi'.

    Imi pare rau pentru neplacere. Colegii de la Call Center nu au din pacate toate informatiile pe care le detin eu de exemplu in ceea ce priveste noutatile pe partea de gaming sau produse cu o anumita specificitate. Totusi, am transmis mai departe catre managerii din Call Center si feedback-ul tau in ceea ce priveste interactiunea din cadrul conversatiei.

  3. #4023 SP
    Member jon209's Avatar
    Mulțumesc. Sper ca precome zile la PS5 se vor livra pe 19 noiembrie

  4. #4024 SP
    Junior Member Blue_Fire's Avatar
    Salut! Exista vreo sansa sa mai fie Cyberpunk 2077 Collector's Edition disponibil?

  5. #4025 SP
    Junior Member Trane's Avatar
    Salut, noutăți pentru accesoriile PS5? Ma interesează standul de încărcare pentru manete, telecomanda și camera. Mulțumesc!

  6. #4026 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Blue_Fire View Post
    Salut! Exista vreo sansa sa mai fie Cyberpunk 2077 Collector's Edition disponibil?

    Salut! Posibil dupa lansare in caz ca mai renunta cineva la precomanda lor.


    Quote Originally Posted by Trane View Post
    Salut, noutăți pentru accesoriile PS5? Ma interesează standul de încărcare pentru manete, telecomanda și camera. Mulțumesc!
    Salut! Inca nu am primit alocarea de marfa pentru accesorii pentru a le activa la precomanda.

  7. #4027 SP
    Member iErvin's Avatar
    Daca anuleaza cineva precomanda inainte de livrare o sa apara imediat pe site? Nu mai este disponibila pagina pentru edtitiile CE.

  8. #4028 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by iErvin View Post
    Daca anuleaza cineva precomanda inainte de livrare o sa apara imediat pe site? Nu mai este disponibila pagina pentru edtitiile CE.
    Nu o sa apara imediat pe site. Produsul va fi activat dupa ce toate precomenzile initiale au fost confirmate si expediate.

  9. #4029 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    @Altex-Media Galaxy

    Salut, care e faza cu accesoriile pentru PS5, ca am intrat acum pe site si vad ca toate (in afara de controller) apar cu stoc epuziat. Le-ati avut listate si gata, au sarit baietii cu comenzi sau...e de la voi si reparati?

    As aprecia un heads up, ceva, in caz ca mai bagati in viitorul apropiat.

  10. #4030 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    @Altex-Media Galaxy

    Salut, care e faza cu accesoriile pentru PS5, ca am intrat acum pe site si vad ca toate (in afara de controller) apar cu stoc epuziat. Le-ati avut listate si gata, au sarit baietii cu comenzi sau...e de la voi si reparati?

    As aprecia un heads up, ceva, in caz ca mai bagati in viitorul apropiat.
    Si sa fie listate mai multe jocuri de PS5...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #4031 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    @Altex-Media Galaxy

    Salut, care e faza cu accesoriile pentru PS5, ca am intrat acum pe site si vad ca toate (in afara de controller) apar cu stoc epuziat. Le-ati avut listate si gata, au sarit baietii cu comenzi sau...e de la voi si reparati?

    As aprecia un heads up, ceva, in caz ca mai bagati in viitorul apropiat.

    In afara de controller, restul de accesorii PS5 doar au fost activate pe site, nu si setate la precomanda. Inca nu am primit alocarea de marfa.


    Quote Originally Posted by vladthegamer View Post
    Si sa fie listate mai multe jocuri de PS5...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Urmeaza sa apara si jocurile de PS5 de la Sony.

  12. #4032 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Am inteles, multumesc de raspuns.

  13. #4033 SP
    Member jon209's Avatar
    Dar la voi precomenzile se vor livra în ziua lansări sau sunt probleme cu stocurile ca în alte tari

  14. #4034 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    Dar la voi precomenzile se vor livra în ziua lansări sau sunt probleme cu stocurile ca în alte tari
    Precomenzile au fost in limita alocarii de stoc primita de la Sony PlayStation. In clipa de fata nu am fost informati daca vor exista cumva intarzieri la livrare sau asa ceva.

  15. #4035 SP
    Member jon209's Avatar
    Quote Originally Posted by Altex-Media Galaxy View Post
    Precomenzile au fost in limita alocarii de stoc primita de la Sony PlayStation. In clipa de fata nu am fost informati daca vor exista cumva intarzieri la livrare sau asa ceva.
    Mulțumesc frumos

  16. #4036 SP
    Member ATX-MG's Avatar

  17. #4037 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vezi ca e o greșeală la Demon's Souls, nu se lansează luna asta

  18. #4038 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Vezi ca e o greșeală la Demon's Souls, nu se lansează luna asta
    Salut. Da, am vazut si eu. S-a remediat intre timp. Multumesc oricum.

  19. #4039 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Salut, Media Galaxy am si eu o rugaminte la tine te rog daca ma poti ajuta. Tocmai ce am comandat acum pe Altex Online (plata integrala , deoarece nu mai exista retail in Bucuresti) PlayStation 4 Pro The Last of Us Part II Limited Edition si am si eu rugamintea sa le transmiti colegilor tai sa imi impacheteze cum trebuie consola ca sa nu se deterioreze pe transport(am mai avut neplaceri cu cei de la curierat).Multumesc frumos si iti las nr de comanda Numarul comenzii dumneavoastra este: ATX000006514319

  20. #4040 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    @Altex-Media Galaxy, stii cumva daca precomenzile de Fifa 21 se vor onora Vineri?
    De asemenea, anul trecut ati adus Fifa 20 cu limba romana pe coperta, stii cumva daca va fi la fel si anul acesta?

    Multumesc!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 202 of 283 FirstFirst ... 102 152 192 200 201 202 203 204 212 252 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts