Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 114 of 283 FirstFirst ... 14 64 104 112 113 114 115 116 124 164 214 ... LastLast
Results 2,261 to 2,280 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #2261 SP
    Member Hider141's Avatar
    Nu va bucurati prea tare, cred ca e o eroare undeva pe serverele lor.
    Pe pagina produsului apare "In stoc", dar cand il adaugi in cos ori te lasa sa faci asta, ori iti apare ca nu mai e in stoc. Pe urma cand plasezi comanda ori apare ca produsul nu mai e pe stoc, ori te lasa sa parcurgi toti pasii, iar cand sa finalizezi comanda apare iar ca nu mai e pe stoc.
    Iar daca vrei sa-l rezervi in magazin atunci apare ca e in stoc in Bucuresti la ALTEX BUCURESTI COLOSSEUM, dar cand vrei sa-l rezervi iarasi apare mesaj ca nu e disponibil pentru rezervare.

  2. #2262 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Nu ma bucur, dar eu am plasat comanda, inca nu am primit mail de confirmare, dar am primit mail cu comanda noua

  3. #2263 SP
    Member freezy's Avatar
    Am primit acum telefon de la altex si mi-a spus tipul ca a fost o eroare

  4. #2264 SP
    Member PumaS's Avatar
    Am prins rezervarea in magazin apoi mailul urmator

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  5. #2265 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Va dati seama ca o fi fost o singura bucata.

  6. #2266 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Acuma am sunat la ei...cica sa astept mailu de confirmare, starea comenzii momentan " Se proceseaza"

  7. #2267 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Scria "resigilat". Cate bucati v-ati fi așteptat sa fie?

  8. #2268 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    @Media Galaxy: cand mai aduceti Persona 5 PS4?

  9. #2269 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Hello. Momentan nu avem o data exacta. Inca asteptam informatii de la furnizor.
    Quote Originally Posted by MAGNUS2 View Post
    @Media Galaxy: cand mai aduceti Persona 5 PS4?

  10. #2270 SP
    Member geo971986's Avatar
    @ media galaxy: Se poate un raspuns si pt mine legat de Logan (pagina anterioara)? thx

  11. #2271 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    MG, mai aduceti Call of Duty: Ghosts pentru PS4?

  12. #2272 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ori am gasit magazinele gresite ori nu stiu, am fost in 4 magazine Altex si in afara de consola in sine (Switch), nici ca gasesc altceva, oamenii astia ascund jocurile si accesoriile de switch in spate sau ce?

    De intrebat nu vreau sa mai intreb nici un vanzator retail de ceva anume, m-am saturat de cate priviri strambe si sictirite arunca, ultima oara cand am intrebat daca au un cablu de alimentare pentru ps4 se uita domnisoara la mine de parca era vina mea ca s-a trezit dimineata. In alte cazuri mai au si boala contrazicerii, de eg cand s-a lansat Destiny am intrebat in Altex de el si omu vroia sa imi dea X-Men Destiny, cand i-am zis ca nu e ala, era ofticat ca domneee asta e Destiny, ok inteleg ca nu trebuie sa stie ce produse au pe dinafara, dar nu sa contrazici omu aiurea. Plus ca de multe ori prefer sa bantui intr-un magazin si daca imi face ceva cu ochiu sa iau direct.

    In alta ordine de idei, mi se pare aberant sa ai consola la vanzare pe raft si 300 de controllere Nytek sau Mytek sau cum doamne iarta-ma se numesc chinezariile alea de se cumpara la kg care ocupa 50 la suta din locurile de pe raft, dar sa nu ai un amarat de joc sau accesoriu switch. Automat trebuie sa sti dinainte ce vrei, dar daca esti un oarecare parinte care habaaaaar n-are cu ce se mananca x y z consola....SALUT.

  13. #2273 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    MediaGalaxy
    Attached Images Attached Images hp_259.png lp_00.png

  14. #2274 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by MAGNUS2 View Post
    @Media Galaxy: cand mai aduceti Persona 5 PS4?
    Este in stoc acum: https://mediagalaxy.ro/persona-5-ps4 .

  15. #2275 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    Ori am gasit magazinele gresite ori nu stiu, am fost in 4 magazine Altex si in afara de consola in sine (Switch), nici ca gasesc altceva, oamenii astia ascund jocurile si accesoriile de switch in spate sau ce?

    De intrebat nu vreau sa mai intreb nici un vanzator retail de ceva anume, m-am saturat de cate priviri strambe si sictirite arunca, ultima oara cand am intrebat daca au un cablu de alimentare pentru ps4 se uita domnisoara la mine de parca era vina mea ca s-a trezit dimineata. In alte cazuri mai au si boala contrazicerii, de eg cand s-a lansat Destiny am intrebat in Altex de el si omu vroia sa imi dea X-Men Destiny, cand i-am zis ca nu e ala, era ofticat ca domneee asta e Destiny, ok inteleg ca nu trebuie sa stie ce produse au pe dinafara, dar nu sa contrazici omu aiurea. Plus ca de multe ori prefer sa bantui intr-un magazin si daca imi face ceva cu ochiu sa iau direct.

    In alta ordine de idei, mi se pare aberant sa ai consola la vanzare pe raft si 300 de controllere Nytek sau Mytek sau cum doamne iarta-ma se numesc chinezariile alea de se cumpara la kg care ocupa 50 la suta din locurile de pe raft, dar sa nu ai un amarat de joc sau accesoriu switch. Automat trebuie sa sti dinainte ce vrei, dar daca esti un oarecare parinte care habaaaaar n-are cu ce se mananca x y z consola....SALUT.
    Ma bucur sa vad ca nu sunt singurul care o pateste cu altex asa , eu am renuntat sa mai trec prin magazinul altex deobicei iau online mai multe si scap usor .Da si eu credeam ca tine la inceput ma duc cumpar si iau direct dar altex aduce doar jocuri aiurea mai mult.

  16. #2276 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salut. Filmul Logan o sa soseasca la noi in stoc undeva la jumatatea lunii iulie.
    Quote Originally Posted by geo971986 View Post
    @ media galaxy: Se poate un raspuns si pt mine legat de Logan (pagina anterioara)? thx
    Trebuie sa primim stoc de Call of Duty: Ghosts PS4 in 2-3 saptamani.
    Quote Originally Posted by ConuGeo View Post
    MG, mai aduceti Call of Duty: Ghosts pentru PS4?
    Imi cer scuze pentru neplacerile intampinate. In ceea ce priveste accesoriile si jocurile de Nintendo Switch, intr-adevar, in unele magazine s-ar putea sa nu gasesti pe stoc ceea ce iti doresti deoarece a fost o cerere foarte mare pe piata, iar cei de la Nintendo nu fac fata pe partea de productie. Totusi, daca nu gasesti in magazin produsul dorit, iti recomand sa faci o comanda online la noi. Inca mai avem pe stoc in depozit accesorii si jocuri de Nintendo Switch.

    https://mediagalaxy.ro/gaming-jucari...itch/accesorii
    https://mediagalaxy.ro/gaming-jucari...-switch/jocuri

    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    Ori am gasit magazinele gresite ori nu stiu, am fost in 4 magazine Altex si in afara de consola in sine (Switch), nici ca gasesc altceva, oamenii astia ascund jocurile si accesoriile de switch in spate sau ce?

    De intrebat nu vreau sa mai intreb nici un vanzator retail de ceva anume, m-am saturat de cate priviri strambe si sictirite arunca, ultima oara cand am intrebat daca au un cablu de alimentare pentru ps4 se uita domnisoara la mine de parca era vina mea ca s-a trezit dimineata. In alte cazuri mai au si boala contrazicerii, de eg cand s-a lansat Destiny am intrebat in Altex de el si omu vroia sa imi dea X-Men Destiny, cand i-am zis ca nu e ala, era ofticat ca domneee asta e Destiny, ok inteleg ca nu trebuie sa stie ce produse au pe dinafara, dar nu sa contrazici omu aiurea. Plus ca de multe ori prefer sa bantui intr-un magazin si daca imi face ceva cu ochiu sa iau direct.

    In alta ordine de idei, mi se pare aberant sa ai consola la vanzare pe raft si 300 de controllere Nytek sau Mytek sau cum doamne iarta-ma se numesc chinezariile alea de se cumpara la kg care ocupa 50 la suta din locurile de pe raft, dar sa nu ai un amarat de joc sau accesoriu switch. Automat trebuie sa sti dinainte ce vrei, dar daca esti un oarecare parinte care habaaaaar n-are cu ce se mananca x y z consola....SALUT.

  17. #2277 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Salutare,

    Inteleg ca a fost cerere mare pe piata, dar in anumite cazuri m-am uitat pe site, am dat rezerva in magazin, m-am dus la magazinu respectiv iar item-ul in sine nu era expus, era in spate, asta se aplica la jocuri dar si la accesorii, pierdeti foarte multa vanzare asa, multi copiii vin cu parintii in magazin si se uita la ce e pe raft si habaar nu au de site-uri si etc.

    De asemenea mi se pare putin aiurea sa ai jocuri din 2000 - 2014 pe raft iar majoritatea care sunt prezente Online sunt tinute in spate. Nu ma intelegeti gresit, aveti preturi FOAAARTE OK si probabil ca voi cumpara de la voi in continuare, decat sa iau un joc cu 260 ron de la Emag si jocu sa vina in ani lumina. Aici vorbesc doar strict de magazinele retail. Eu de fiecare data cand ma duc la cumparaturi de mancare/haine trec automat si prin magazine de electronice, please daca puteti..faceti ceva si la capitolu asta.

    Sanatate

  18. #2278 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Multumesc frumos pentru feedback. Poti sa imi trimiti te rog un PM cu numele acelor magazine ca sa facem o verificare si sa remediem situatia.
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    Salutare,

    Inteleg ca a fost cerere mare pe piata, dar in anumite cazuri m-am uitat pe site, am dat rezerva in magazin, m-am dus la magazinu respectiv iar item-ul in sine nu era expus, era in spate, asta se aplica la jocuri dar si la accesorii, pierdeti foarte multa vanzare asa, multi copiii vin cu parintii in magazin si se uita la ce e pe raft si habaar nu au de site-uri si etc.

    De asemenea mi se pare putin aiurea sa ai jocuri din 2000 - 2014 pe raft iar majoritatea care sunt prezente Online sunt tinute in spate. Nu ma intelegeti gresit, aveti preturi FOAAARTE OK si probabil ca voi cumpara de la voi in continuare, decat sa iau un joc cu 260 ron de la Emag si jocu sa vina in ani lumina. Aici vorbesc doar strict de magazinele retail. Eu de fiecare data cand ma duc la cumparaturi de mancare/haine trec automat si prin magazine de electronice, please daca puteti..faceti ceva si la capitolu asta.

    Sanatate

  19. #2279 SP
    Member Striker09's Avatar
    Eu am rezervat ieri la Altex Liberty Center un Rust&Blood VR, dupa ce in prealabil am fost acolo cu o ora inainte iar omul de la vanzari nu il gasea. Deci problema exista

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  20. #2280 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Multumesc frumos pentru feedback. Poti sa imi trimiti te rog un PM cu numele acelor magazine ca sa facem o verificare si sa remediem situatia.
    Un exemplu ar fi produsu asta:

    https://altex.ro/mario-kart-8-deluxe-nintendo-switch

    Jocul arata ca e prezent in Grand Arena. Nu este nici un joc de switch pe rafturi, doar 360, ps3, xbox one si ps4.

    In alta ordine de idei, acelasi feedback as putea sa dau si la capitolu de 3DS, nici un joc sau consola prezent fizic in ORICE magazin Altex vizitat de mine.

    Am fost in Altexu din Afi (zero jocuri/accesorii switch/3ds)
    Altex din Sun Plaza (la fel)
    Altex din Grand Arena (la fel)

    Cred ca singuru Altex care l-am vazut "umplut" calumea cu jocuri si carduri PSN etc a fost cel din Liberty Center acum ..3 ani? Si nu vreau sa fiu rau sau ceva, dar omuletii care bantuie prin Mallu ala, mai degraba m-as bate cu lupii in padure ca stiu ca as avea sanse mai mari sa plec cu chilotii pe mine , aici nu ma refer la oamenii seriosi ci la altii (nu cred ca e mister la cine ma refer).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 114 of 283 FirstFirst ... 14 64 104 112 113 114 115 116 124 164 214 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts