Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 124 of 283 FirstFirst ... 24 74 114 122 123 124 125 126 134 174 224 ... LastLast
Results 2,461 to 2,480 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #2461 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    De ce nu apare L.A. Noire si in magazinele fizice? E deja de 2-3 saptamani lansat si inca e la "exclusiv online".

  2. #2462 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Phi View Post
    De ce nu apare L.A. Noire si in magazinele fizice? E deja de 2-3 saptamani lansat si inca e la "exclusiv online".
    Încearcă la Flanco. Eu l-am luat day one de pe raft de la Flanco Palas Mall Iași.

  3. #2463 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Quote Originally Posted by vladthegamer View Post
    Încearcă la Flanco. Eu l-am luat day one de pe raft de la Flanco Palas Mall Iași.
    Nu e in Timisoara la Flanco. Si mi-ar fi mai convenabil la Flanco ca am si ceva reducere pe cardul de fidelitate. Dar sa platesc 15-20 de lei pe transport si sa-mi vina dupa 2 saptamani cu Nemo care-l folosesc Altex/Mediagalaxy no way. Astept...

  4. #2464 SP
    Member vrajitorul's Avatar
    Am facut o cerere de retur pt un monitor samsung pe data de 23 noiembrie care a fost acceptata la o ora dupa ce am facut cererea. Nici pana in prezent nimeni nu a venit sa il ridice. Ce d zeu fac astia de la altex cu al lor nemo express??!!

  5. #2465 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Il poti returna personal in orice magazin Altex.

  6. #2466 SP
    Member vrajitorul's Avatar
    Asta voi face maine. Mai trebuie sa platesc transportul?

  7. #2467 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by vrajitorul View Post
    Asta voi face maine. Mai trebuie sa platesc transportul?
    Salut. Nu trebuie sa platesti transportul.

    Quote Originally Posted by Phi View Post
    De ce nu apare L.A. Noire si in magazinele fizice? E deja de 2-3 saptamani lansat si inca e la "exclusiv online".
    LA Noire este doar in cateva magazine in momentul de fata: Media Galaxy Bucuresti Feeria, Altex Bucuresti Afi Cotroceni si Altex Bucuresti Obor.

    Sunt cazuri in care alocarea de stoc nu este suficient de mare pentru a face si distributie in magazine, din acest motiv unele produse sunt cu status exclusiv online.

  8. #2468 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    @MediaGalaxy , exista sanse sa vedem in curand in magazine Xbox One X ? nu am incredere in curierii din Romania .

  9. #2469 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salut! Nu prea sunt sanse din pacate. Se dau foarte repede pe online. S-a mai comandat la furnizor, dar va sosi o suplimentare mica de unitati, fiind cerere foarte mare pe piata.
    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    @MediaGalaxy , exista sanse sa vedem in curand in magazine Xbox One X ? nu am incredere in curierii din Romania .

  10. #2470 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Salut! O intrebare pentru media galaxy, pentru ca vad ca sunt amabili si chiar urmaresc ce se scrie pe aici:
    Mai aduceti pana la craciun, Horizon Zero Dawn Complete Edition? Aseara am vrut sa-mi comand unul si cand ma uit, lipsa stoc!

  11. #2471 SP
    Member Smara's Avatar
    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    @MediaGalaxy , exista sanse sa vedem in curand in magazine Xbox One X ? nu am incredere in curierii din Romania .
    Am facut ieri, in jurul orei 12.00, rezervare online in magazinul Mediagalaxy Mega Mall pentru o consola Xbox One X. 5 ore mai tarziu am cumparat jucaria si mai erau inca 4-5 console expuse la raft. Eu zic sa incerci, nu cred ca le-au dat pe toate.

  12. #2472 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    problema e ca nu sunt din Bucuresti


    vad ca apare stoc epuizat , atat pe Altex cat si pe Media Galaxy.


    @MediaGalaxy , aveti idee cand mai primiti in stoc?

  13. #2473 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by ymy View Post
    Salut! O intrebare pentru media galaxy, pentru ca vad ca sunt amabili si chiar urmaresc ce se scrie pe aici:
    Mai aduceti pana la craciun, Horizon Zero Dawn Complete Edition? Aseara am vrut sa-mi comand unul si cand ma uit, lipsa stoc!
    Salut! Avem marfa pe Horizon Zero Dawn Complete Edition, doar ca s-a realocat stocul din depozit pe magazine, inclusiv in cele care se sincronizeaza cu cele doua site-uri. In cateva zile ar trebui sa reapara in stoc pe site.

    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    problema e ca nu sunt din Bucuresti


    vad ca apare stoc epuizat , atat pe Altex cat si pe Media Galaxy.


    @MediaGalaxy , aveti idee cand mai primiti in stoc?
    Ar trebui sa ne soseasca in curand o transa noua de Xbox One X. Cantitatea nu este foarte mare totusi.

  14. #2474 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    ajung inainte de Craciun consolele ?

  15. #2475 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    ajung inainte de Craciun consolele ?
    Tocmai ce am primit un status nou cu privire la console. Au ajuns la depozit.

  16. #2476 SP
    Member popteodor's Avatar
    Buna.

    Va reveni pe stoc PSVR Aim Controller?

  17. #2477 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by popteodor View Post
    Buna.

    Va reveni pe stoc PSVR Aim Controller?
    Hello. Nu o sa revina prea curand pe stoc.

  18. #2478 SP
    Member Smara's Avatar
    ^ In alta oridine de idei, felicitari pentru raspunsurile prompte.

  19. #2479 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Smara View Post
    ^ In alta oridine de idei, felicitari pentru raspunsurile prompte.
    Multumesc frumos.

  20. #2480 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    @Media Galaxy mai aduceti Yakuza 0 PS4?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 124 of 283 FirstFirst ... 24 74 114 122 123 124 125 126 134 174 224 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts