Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 138 of 283 FirstFirst ... 38 88 128 136 137 138 139 140 148 188 238 ... LastLast
Results 2,741 to 2,760 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #2741 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Daca ai comandat-o online, da.

  2. #2742 SP
    Junior Member Phantasm's Avatar
    @mediagalaxy

    am dat precomanda la dark souls remastered ps4 iar pe 31 mai am primit email cum ca produsul din comanda mea este disponibil.

    nu am primit nicio notificare nici pana azi cum ca trebuie sa soseasca prea curand, ca e la curier sau mai stiu.

    cum pe site apare deja stoc epuizat vreau sa stiu daca il mai primesc sau nu.

    multumesc

    LE: bine ca acum apare iar pe stoc...

  3. #2743 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Phantasm View Post
    @mediagalaxy

    am dat precomanda la dark souls remastered ps4 iar pe 31 mai am primit email cum ca produsul din comanda mea este disponibil.

    nu am primit nicio notificare nici pana azi cum ca trebuie sa soseasca prea curand, ca e la curier sau mai stiu.

    cum pe site apare deja stoc epuizat vreau sa stiu daca il mai primesc sau nu.

    multumesc

    LE: bine ca acum apare iar pe stoc...

    Salut! Scuze pentru reply-ul intarziat. Am fost OOO (Out of Order) pentru cateva zile. In mod normal daca produsul pleaca direct de la depozitul nostru central si este livrat de catre curierul Altex nu se mai genereaza un AWB, doar o informare pe email. Asta pentru comenzile cu adresa pe Bucuresti. Restul sunt livrate de Nemo si primesti si AWB pe email

  4. #2744 SP
    Member biagyydog's Avatar
    @mediagalaxy Nu mai merg alertele de pret?

  5. #2745 SP
    Junior Member MNoire's Avatar
    Nemo costa mai putin si, cel putin la mine, sunt mult mai neseriosi. Altex s-a gandit la buget cand a schimbat curierul.

  6. #2746 SP
    Junior Member Phantasm's Avatar
    Oricum am anulat precomanda la dark souls remastered


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #2747 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    E cumva vreo gluma?
    https://mediagalaxy.ro/gaming-jocuri...promo-167/yes/
    Attached Images Attached Images mg.png mg3.png mg4.png

  8. #2748 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Nu e gluma, e greseala. Cand le bagi in cos iti arata pretul.

  9. #2749 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Se mai intampla uneori sa ruleze un script de sincronizare si apare pentru scurt timp cu pret 0 la pachete, dar daca le adaugi in cos iti afiseaza pretul corect.

  10. #2750 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Ce pacat. La emac, daca apar cu 0, cu 0 le si cumperi. Si DA, se livreaza )

  11. #2751 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    se pot cumpara si jocuri in rate ?

  12. #2752 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    se pot cumpara si jocuri in rate ?
    Da, se poate.

  13. #2753 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    se pot cumpara si jocuri in rate ?
    Salut! Sigur ca da!

  14. #2754 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Veti aduce Megaman X Legacy Collection pe PS4?

  15. #2755 SP
    Member chris diaz's Avatar
    E ok sa dai, la Altex, 1650 lei pe un monitor LG, iar acesta sa vina cu piciorul stramb cu 4-5 cm inclinare pe partea dreapta cum privesti la el, inclinare din fabrica, sa nu poti sa remediezi in niciun fel problema, sa faci retur la produs, sa stai ca prostul si sa astepti de pe 23 ale lunii, pana pe 11 luna urmatoare, cand ei constata(in baza altor petii si sesizari ale mele) ca cele reclamate se confirma? Cat de greu este, Altex, sa verifici daca piciorul de prindere al unui monitor este stramb? Cat de greu este sa inlocuiesti, Altex, acel produs cu unul similar? Cand primesti dupa 18 zile un nou produs cum am cerut eu, cu piciorul de fixare la fel de stramb, am voie, Altex, sa sesizez ANPC, fiindca LG va considera nedemni de a va livra produse de calitate, pe care voi le oferiti contra cost, defecte, vezi piciorul stramb din fabrica, primit a doua oara?
    In urma acestei experiente triste, ma vad indreptatit sa nu mai recomand nimanui Altex. Nu mai pun la socoteala faptul ca, niciodata, la un produs online comandat, nu am primit certificatul de garantie ce trebuia sa soseasca odata cu produsul, asa cum prevede legea (am o gramada de probe filmate cu acei curieri Nemo, ce imi livreaza produsele doar cu factura, iar la intrebarea despre garantie, ma indeamna sa pierd timpul, mergand in magazinele Altex).

  16. #2756 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Veti aduce Megaman X Legacy Collection pe PS4?

    Salut! Momentan nu am primit vreo informatie de la furnizor cu privire la acest produs, dar o sa incercam sa aflam mai multe detalii.


    Quote Originally Posted by chris diaz View Post
    E ok sa dai, la Altex, 1650 lei pe un monitor LG, iar acesta sa vina cu piciorul stramb cu 4-5 cm inclinare pe partea dreapta cum privesti la el, inclinare din fabrica, sa nu poti sa remediezi in niciun fel problema, sa faci retur la produs, sa stai ca prostul si sa astepti de pe 23 ale lunii, pana pe 11 luna urmatoare, cand ei constata(in baza altor petii si sesizari ale mele) ca cele reclamate se confirma? Cat de greu este, Altex, sa verifici daca piciorul de prindere al unui monitor este stramb? Cat de greu este sa inlocuiesti, Altex, acel produs cu unul similar? Cand primesti dupa 18 zile un nou produs cum am cerut eu, cu piciorul de fixare la fel de stramb, am voie, Altex, sa sesizez ANPC, fiindca LG va considera nedemni de a va livra produse de calitate, pe care voi le oferiti contra cost, defecte, vezi piciorul stramb din fabrica, primit a doua oara?
    In urma acestei experiente triste, ma vad indreptatit sa nu mai recomand nimanui Altex. Nu mai pun la socoteala faptul ca, niciodata, la un produs online comandat, nu am primit certificatul de garantie ce trebuia sa soseasca odata cu produsul, asa cum prevede legea (am o gramada de probe filmate cu acei curieri Nemo, ce imi livreaza produsele doar cu factura, iar la intrebarea despre garantie, ma indeamna sa pierd timpul, mergand in magazinele Altex).

    Salut! Imi cer scuze pentru neplacere. Poti te rog frumos sa imi trimiti via PM numarul comenzii ca sa dau si eu problema asta mai departe. Multumesc.

  17. #2757 SP
    Junior Member Gamer xD's Avatar
    Nu stiu daca poate sa ma informeze cineva cu privire la intrebarea mea..but here you go:
    Daca am comandat Fallout 76 Power Armor Edition de pe Altex.ro, primesc oare si codul pentru B.E.T.A?

  18. #2758 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Gamer xD View Post
    Nu stiu daca poate sa ma informeze cineva cu privire la intrebarea mea..but here you go:
    Daca am comandat Fallout 76 Power Armor Edition de pe Altex.ro, primesc oare si codul pentru B.E.T.A?

    Salut! Momentan nu avem aceasta informatie de la furnizor, mai ales ca produsul s-a listat recent pe site, dar cel mai probabil vei primi si codul pentru B.E.T.A.

  19. #2759 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Tipic Altex/Media Galaxy! Listeaza produse pe site fara sa verifice toate detaliile de la furnizor.

  20. #2760 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca nu le listau imediat ce erau anuntate, veneati aici si comentati ca de ce nu sunt listate pentru ca voi vreti sa le vedeti acolo.

    Nu poti sa multumesti pe toata lumea.

    Mai aveti putina rabdare. Jocul nu apare maine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 138 of 283 FirstFirst ... 38 88 128 136 137 138 139 140 148 188 238 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts