Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 151 of 283 FirstFirst ... 51 101 141 149 150 151 152 153 161 201 251 ... LastLast
Results 3,001 to 3,020 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #3001 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Miramas să vină mâine AC Odyssey.

    Trimis de pe al meu Huawei P20 folosind Tapatalk
    Razvane, am primit si eu, ca si tine, acelasi mesaj. Acesta este totusi un semn bun, ca se lucreaza deja la precomenzile noastre. Daca nu esti din Bucuresti, ca si mine, atunci avem o oarecare sansa sa primim maine jocul, in situatia in care acesta va fi preluat astazi de catre curier, de la Media Galaxy sau Altex. Daca esti din Bucuresti, sansele sa-l primesti maine sunt mult mai mari. Spun asta din experientele mele anterioare, cu jocuri cu data de lansare intr-o zi de vineri.

  2. #3002 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by maspax View Post
    @Media Galaxy
    mai aduceti PSN cards 100/250 lei? si este posibil sa mai aveti stoc pentru aceste jocuri: Bound By Flame, Risen 3 Titan Lords Enhanced, Tales of Zestiria, Tales of Berseria, Persona 5 Dancing, Yakuza Kiwami, Full Metal Panic Fight Who Dares Wins, Naruto Shippudent Trilogy/Legacy?

    Au mai sosit PSN cards la depozit, urmeaza sa se faca transferul si catre magazine si va aparea in scurt timp si pe site.
    Bound By Flame - nu mai avem stoc momentan
    Risen 3 Titan Lords Enhanced - nu mai avem stoc
    Tales of Zestiria - nu mai avem stoc
    Tales of Berseria - nu mai avem stoc
    Persona 5 Dancing - furnizorul oficial ne-a transmis ca vor aparea cateva editii noi Persona 5
    Yakuza Kiwami - primul titlu din serie nu mai e pe stoc, dar avem Yakuza Kiwami 2
    https://mediagalaxy.ro/yakuza-kiwami...k-edition-ps4/
    Full Metal Panic Fight Who Dares Wins - nu mai avem stoc
    Naruto Shippuden Trilogy/Legacy - nu mai e pe stoc, dar avem Naruto to Boruto
    https://mediagalaxy.ro/search/?q=Naruto+to+boruto


    Quote Originally Posted by ymy View Post
    @Media Galaxy
    Am si eu o precomanda pentru Assassin's Creed Odyssey Omega Edition. Am luat legatura cu reprezentanti ai Media Galaxy, atat prin formularul de contact cat si telefonic si i-am rugat sa faca tot posibilul sa pot primi si eu jocul in ziua lansarii, tinand cont ca sunt din Timisoara. Am primit si in scris si verbal acelasi raspuns: comanda se onoreaza in una sau doua zile de la lansare. In aceste conditii, e clar ca voi primi jocul doar luni, sau mai sigur marti.
    Nu se poate totusi, confirma si expedia jocul inca de astazi, spre Timisoara? Cu siguranta el este deja in stoc si Media Galaxy stie deja de mai mult de doua saptamani, de cand am facut precomanda, ca eu doresc respectivul produs.

    Pun si un PM pentru Media Galaxy.
    Salut. Din pacate acela este mesajul standard al colegilor de la Call Center. In clipa de fata se pregatesc pentru livrare toate precomenzile astfel incat sa plece din depozitul nostru astazi si sa ajunga maine la voi. Din acest motiv ati primit si acel mail preliminar de confirmare.

  3. #3003 SP
    Member flamer's Avatar
    Hello. Stie cineva ce se intampla cu codurile bonus de la Assassin's Creed Odyssey daca nu primesc azi comanda si sapt viitoare refuz sa-l preiau?. Merci.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

  4. #3004 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Daca le-ai primit deja prin email le poti folosi; nu o sa te caute politia daca asta intrebi.

  5. #3005 SP
    Member flamer's Avatar
    Ms.
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Daca le-ai primit deja prin email le poti folosi; nu o sa te caute politia daca asta intrebi.
    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

  6. #3006 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by flamer View Post
    Hello. Stie cineva ce se intampla cu codurile bonus de la Assassin's Creed Odyssey daca nu primesc azi comanda si sapt viitoare refuz sa-l preiau?. Merci.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

    Iti anulez codurile! Muahahahaha! Glumesc.

  7. #3007 SP
    Junior Member razor1987's Avatar
    Apropo de AC Odyssey, de moment ce ultimele precomenzi au fost livrate la 4-5 zile dupa lansare, am zis sa fiu mai inteligent si edgy si sa merg dupa servici la Altex Sibiu sa mi-l ridic si asta e, dar iarasi Altex este un pas in fata mea si doreste ca eu sa nu pun mana pe joc nicicum in ziua lansarii, pentru ca in Sibiu nu este pe stoc! Bine jucat din nou, Altex. E aproape ca si cum isi doresc sa nu mai cumpar de la ei

  8. #3008 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Anvelopele pe care le-am comandat acum 2 zile mi le-au adus băieții.
    Dar despre precomanda la Odyssey nicio veste, sigur luni mă sună curierul.

    Trimis de pe al meu Huawei P20 folosind Tapatalk

  9. #3009 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Mie mi l-au adus vineri la lucru. La ora 12 deja ma holbam la el. Din ce am vazut pe net, daca le trimit cu masina de Altex is sanse mari sa ajunga in ziua lansarii; daca le trimit prin nemo sau cine stie ce firma de curierat de 2 bani, is sanse si mai mari sa te duci in magazin si sa iei de la concurenta.

  10. #3010 SP
    Member flamer's Avatar
    Aici te contrazic. In Cluj de cand trimit comenzile cu masinile Altex dureaza cel putin 2 zile pana primesti comanda. Cu Nero macar venea a doua zi, de multe ori.
    Quote Originally Posted by Phi View Post
    Mie mi l-au adus vineri la lucru. La ora 12 deja ma holbam la el. Din ce am vazut pe net, daca le trimit cu masina de Altex is sanse mari sa ajunga in ziua lansarii; daca le trimit prin nemo sau cine stie ce firma de curierat de 2 bani, is sanse si mai mari sa te duci in magazin si sa iei de la concurenta.
    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

  11. #3011 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Precomenzile pentru RDR2 se trimit in ordinea efectuării sau e tombolă? Eu am precomanda făcută la Altex din decembrie, anul trecut. Mi-ar plăcea să nu aștept până luni 29 octombrie și să-mi ajungă în ziua lansării.

  12. #3012 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    A mea este facuta in 25.10.2016

  13. #3013 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by ymy View Post
    Razvane, am primit si eu, ca si tine, acelasi mesaj. Acesta este totusi un semn bun, ca se lucreaza deja la precomenzile noastre. Daca nu esti din Bucuresti, ca si mine, atunci avem o oarecare sansa sa primim maine jocul, in situatia in care acesta va fi preluat astazi de catre curier, de la Media Galaxy sau Altex. Daca esti din Bucuresti, sansele sa-l primesti maine sunt mult mai mari. Spun asta din experientele mele anterioare, cu jocuri cu data de lansare intr-o zi de vineri.
    Am primit vineri jocul, adus de curier Altex! Codurile bonus le-am primit inca de joi, asa ca totul este perfect in regula. Am primit bonus si un medalion AC simpatic! In ceea ce ma priveste, nici un repros sau nemultumire. Multumesc Media Galaxy!

  14. #3014 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Și eu care stau în București nu l-am primit. Oricum, am fost vineri seara la eMAG și l-am luat de acolo.
    Păcat de medalion ca vroiam sa îl agat la oglinda de la mașină

    Trimis de pe al meu Huawei P20 folosind Tapatalk

  15. #3015 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Oare nu s-ar putea face si la voi o chestie care e destul de raspandita. Faceti in magazine un raft(nici nu trebuie sa fie mare) cu precomenzi, prin care sa garantati ca in data lansarii, cine si-a facut precomanda in magazinul respectiv(plata facuta la momentul plasarii comenzii), isi poate ridica de acolo copia jocului.Garantat. Asa voi stiti exact un numar minim de bucati care trebuie sa fie in ziua lansarii in fiecare magazin unde se fac precomenzi, noi avem asigurat jocul in data lansarii, si nu ne mai complicam nici noi nici voi cu curieri si intarzaieri.


    Bineinteles, cine vrea sa faca online face online si isi asuma riscul

  16. #3016 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Precomenzile pentru RDR2 se trimit in ordinea efectuării sau e tombolă? Eu am precomanda făcută la Altex din decembrie, anul trecut. Mi-ar plăcea să nu aștept până luni 29 octombrie și să-mi ajungă în ziua lansării.

    Salut! Se livreaza in ordinea in care acestea au fost plasate. De la cea mai veche comanda, la cea mai recenta. Sa speram doar ca cei de la Rockstar vor da drumul la marfa catre furnizorul oficial un pic mai devreme. Ei au obiceiul sa dea release la marfa in ultima clipa sa nu care cumva vreun retailer/e-tailer sa incalce street date-ul (a.k.a data oficiala de comercializare a produsului). Asa au facut si la GTA 5 de s-a intarziat lansarea.

  17. #3017 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    E clar, mă joc luni

  18. #3018 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Ca idee, pentru precomenzi, am gasit o sursa auxiliara pentru Standard Edition, astfel incat sa incercam sa le onoram day one.

  19. #3019 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Sa speram ca nu e iar in ungureste/ceha carcasa

  20. #3020 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Sa speram ca nu e iar in ungureste/ceha carcasa
    Vin din Anglia. Cel mult calul va avea fraiele pe dreapta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts