Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 192 of 283 FirstFirst ... 92 142 182 190 191 192 193 194 202 242 ... LastLast
Results 3,821 to 3,840 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #3821 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce editie ai? Eu am standard si am inteles ca azi aveau in depozit doar Collector's si Special. Ori nu facusera inca receptia la Standard, ori nu au primit-o inca.
    De sunat...nu poate fi vorba.

  2. #3822 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Special edition,ciudat ca nu au fix standard.

    Ai reducere mare la el?

  3. #3823 SP
    Junior Member Antaury97's Avatar
    La 2AM am primit mail cu AWB la urgentcargus, asta înseamnă ca astazi au plecat de la Bucuresti spre restul oraselor? (spune ca la acest awb tracking-ul pachetelor este indisponibil)

  4. #3824 SP
    Junior Member AlexDRP222's Avatar
    Quote Originally Posted by Antaury97 View Post
    La 2AM am primit mail cu AWB la urgentcargus, asta înseamnă ca astazi au plecat de la Bucuresti spre restul oraselor? (spune ca la acest awb tracking-ul pachetelor este indisponibil)
    La fel am primit si eu. Cand caut AWB-ul imi spune ca : PickUp colectat la 8:35 dimineata in data de 8.11.2019 , in nici un caz ieri cum spuneau ei. Deci cel mai probabil le primim luni. eMAG imi da optiunea sa ridic produsul de la showroom maine dupa ora 15:00. Might just do that....

  5. #3825 SP
    Junior Member JohnDonne's Avatar
    La fel si in cazul meu. Imi spune expeditie colectata la 8:36 in data de 08.11.2019. E destul de clar ca nu va sosi astazi, dar raman optimist, ca il voi primi maine, curierul fiind Cargus. Asa a fost si in cazul God of War si Red Dead Redemption 2. Le-am primit sambata in jurul amiezii.

  6. #3826 SP
    Junior Member Antaury97's Avatar
    Deci deabea acuma pleaca din Bucuresti? Nu cu o zi inainte cum a fost anuntat?...

  7. #3827 SP
    Junior Member AlexDRP222's Avatar
    Quote Originally Posted by Antaury97 View Post
    Deci deabea acuma pleaca din Bucuresti? Nu cu o zi inainte cum a fost anuntat?...
    Se pare ca da. Conform AWB-ului abia a fost colectat de la Altex. Inca nu a plecat din Bucuresti . Spre Iasi cel putin deobicei pleaca in jur de 16-17 ca sa ajunga a doua zi . Poate reusim sa le ridicam maine de la sediul Cargus.

  8. #3828 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu aveti altex in oras? Sigur le au la raft.

  9. #3829 SP
    Junior Member AlexDRP222's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu aveti altex in oras? Sigur le au la raft.
    Pe mine ma intereseaza CE. Deobicei aduc Special Edition si Standard in magazine.

  10. #3830 SP
    Junior Member Antaury97's Avatar
    Atunci ma duc si il iau din magazin... dar atunci trebuie anulata precomanda, no idea how

  11. #3831 SP
    Junior Member JohnDonne's Avatar
    In mailul de confirmare al comenzii, primit ieri, exista un link pentru anulare, valabil 24 de ore. Eu am primit acel mail, la ora 10:13. Daca nu se poate asa,incearca sa o anulezi telefonic . Daca nu, pur si simplu refuzi coletul, in caz ca iti iei din magazin.

    Edit: Cu placere !

  12. #3832 SP
    Junior Member Antaury97's Avatar
    Mersi frumos.

  13. #3833 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    E clar, in noaptea asta o sa plece in cel mai bun caz din Bucuresti si o sa stea la curier peste weekend.



    Daca gasesc o zgarieruta microscopica pe CE eu am returnat si iau de la Emag.

  14. #3834 SP
    Member Johnny's Avatar
    Multumesc Altex!
    Tocmai am primit jocul (standard) in Bucuresti prin Altex curier. Se vede ca s-au facut progrese masive pe partea de livrare in Bucuresti ( AWB tracking din cont, SMS pe telefon , pachet ambalat frumos ).
    Keep up the good work!

  15. #3835 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    Multumesc Altex!
    Tocmai am primit jocul (standard) in Bucuresti prin Altex curier. Se vede ca s-au facut progrese masive pe partea de livrare in Bucuresti ( AWB tracking din cont, SMS pe telefon , pachet ambalat frumos ).
    Keep up the good work!
    Dacă ar face asta și în celelalte colțuri al țării ar fi progres adevărat...

  16. #3836 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Ar fi normalitate. Trebuie sa se invete romanul sa nu mai laude sau sa numeasca progres ce ar trebui sa fie normalitate

  17. #3837 SP
    Member Johnny's Avatar
    Quote Originally Posted by 4_2 View Post
    Ar fi normalitate. Trebuie sa se invete romanul sa nu mai laude sau sa numeasca progres ce ar trebui sa fie normalitate



    Am specificat in Bucuresti. Inainte in Bucuresti te trezeai cu un telefon de la curier si primeai jocul in mana direct fara nici un ambalaj suplimentar...
    Curierul din provincie ( e.g Nemo ) trebuie schimbat , am primit un mouse cu ambalajul turtit acum o luna dar functiona asa ca nu am mai zis nimic atunci.

  18. #3838 SP
    Junior Member JohnDonne's Avatar
    Foarte bine punctat 4_2. Totusi, din pacate, realitatea ne arata ca e nevoie de progres, pentru a ajunge la o oarecare normalitate. In unele cazuri.
    Iarasi m-am grabit sa comand de la Altex, fiind singura optiune pt. CE acum 2 saptamani. Tocmai ce am vorbit cu un prieten, din Cluj-Napoca, i-a venit deja coletul, tot CE, dar comandat de pe Emag. Deci, se poate si in afara Bucurestiului. La altii.

  19. #3839 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Primit în București. Tocmai livrat de curier. Bine împachetat. Dar ciupită cutia un pic - ultima poză. Culmea că ambalajul de carton nu era lovit în partea respectivă.

    Merci încă o dată userului nostru Altex-MG

  20. #3840 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Desfa cutia si arata-ne mai multe la rubrica de cumparaturi ca mor

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 192 of 283 FirstFirst ... 92 142 182 190 191 192 193 194 202 242 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts