Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 194 of 283 FirstFirst ... 94 144 184 192 193 194 195 196 204 244 ... LastLast
Results 3,861 to 3,880 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #3861 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Intr-adevar, cand sunt "promotii" mereu, de fapt nu e niciodata ceva special. Singura problema pe care o am cu logistica siteului este ca uneori ai optiunea ridica din magazin si cand dai sa alegi, este un oras in care, evident, nu te afli. Macar de puteam da comanda cu plata inainte chiar, sa fie siguri ca il vreau.

    Oh well...

  2. #3862 SP
    Junior Member Antaury97's Avatar
    Buna! Anulasem Pre-comanda la Death Stranding inainte sa apara (pre-comanda numarul MG0000000608367) . Am depus cererea pentru returnare a sumei deoarce am platit online cu cardul (cerere numar CV-040329584). Si astazi am primit mail cum ca "cererea a fost respinsa, avand urmatorul motiv: Anulata la cererea clientului. "



    Ma poti ajuta putin te rog? Iti multumesc!



  3. #3863 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Antaury97 View Post
    Buna! Anulasem Pre-comanda la Death Stranding inainte sa apara (pre-comanda numarul MG0000000608367) . Am depus cererea pentru returnare a sumei deoarce am platit online cu cardul (cerere numar CV-040329584). Si astazi am primit mail cum ca "cererea a fost respinsa, avand urmatorul motiv: Anulata la cererea clientului. "



    Ma poti ajuta putin te rog? Iti multumesc!



    Salut! Transmit si eu cazul mai departe.

  4. #3864 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Salut, Altex-Media Galaxy!

    Am un bun prieten care si-a cumparat din MG Orhideea un PS4 Pro ( 2100lei ) si alte accesorii/jocuri pe langa ea, toate acestea au fost acum 5 zile. Doar a desfacut consola sa o testeze, nu a apucat nici macar sa ii faca update-urile . Acum PS4 Pro + Fortnite costa 1399lei, a si asteptat mult BF iar acum este frustrant sentimentul ca produsul sa intre la reducere fix dupa BF.

    Este posibil sa primeasca diferenta de bani? aceasta chiar daca ar fi sub forma unui voucher pe care sa il foloseasca in magazin.

    Probabil ar putea sa faca un retur clasic si pe urma sa isi ia varianta mai ieftina insa asa vor fi mai multi pasi in plus si MG va ramane cu un produs desigilat.

    Thx

  5. #3865 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Salut, Altex-Media Galaxy!

    Am un bun prieten care si-a cumparat din MG Orhideea un PS4 Pro ( 2100lei ) si alte accesorii/jocuri pe langa ea, toate acestea au fost acum 5 zile. Doar a desfacut consola sa o testeze, nu a apucat nici macar sa ii faca update-urile . Acum PS4 Pro + Fortnite costa 1399lei, a si asteptat mult BF iar acum este frustrant sentimentul ca produsul sa intre la reducere fix dupa BF.

    Este posibil sa primeasca diferenta de bani? aceasta chiar daca ar fi sub forma unui voucher pe care sa il foloseasca in magazin.

    Probabil ar putea sa faca un retur clasic si pe urma sa isi ia varianta mai ieftina insa asa vor fi mai multi pasi in plus si MG va ramane cu un produs desigilat.

    Thx

    Salut! Sa faca un ticket cu acest caz te rog frumos si rezolvam mai departe.

  6. #3866 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Ticket?

    Sa le scrie pe mail sau sa incerce returul in magazin?

    Din ce am citit in termenii si conditiile de retur, ar putea fara probleme sa faca returul clasic in magazin, corect?

    Produsul este cumparat din MG Orhideea.

  7. #3867 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Ticket?

    Sa le scrie pe mail sau sa incerce returul in magazin?

    Din ce am citit in termenii si conditiile de retur, ar putea fara probleme sa faca returul clasic in magazin, corect?

    Produsul este cumparat din MG Orhideea.

    Ticket online sa explice acest caz si dupa sa imi dai numarul.

  8. #3868 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by Altex-Media Galaxy View Post
    Ticket online sa explice acest caz si dupa sa imi dai numarul.
    CAS-543009-M4B9

    Cand ai un update, imi poti scrie aici sau in privat, cum iti este tie mai simplu.

    Multumesc!

  9. #3869 SP
    Junior Member Antaury97's Avatar
    Problema mea s-a rezolvat. Multumesc mult pentru ajutor!

  10. #3870 SP
    Member enemigo's Avatar
    Urmeaza cumva in perioada urmatoare sa fie reduse dualshock 4-urile?

  11. #3871 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by enemigo View Post
    Urmeaza cumva in perioada urmatoare sa fie reduse dualshock 4-urile?
    187 lei V2

    https://mediagalaxy.ro/controller-wi...MPS4DUALSK4NR/

  12. #3872 SP
    Member enemigo's Avatar
    da am vazut cel rosu, insa m-ar interesa alte culori. intrebam pentru ca in US vor fi zilele astea 40 USD toate culorile.

  13. #3873 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by enemigo View Post
    da am vazut cel rosu, insa m-ar interesa alte culori. intrebam pentru ca in US vor fi zilele astea 40 USD toate culorile.
    E posibil ca in perioada urmatoare sa mai intre si alte controllere la reducere.

  14. #3874 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Am facut un ticket CAS-542633-C3F8 cu privire la comanda ATX000003199835-1.Am primit blu ray normal si am comandat steelbook.

  15. #3875 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Am o comandă facuta si plătită din 21 dimineața. De atunci sta cu status Confirmată Integral. Asa greu se mișcă treaba zilele astea de BF?

  16. #3876 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Ce se mai aude de Darksiders Genesis și edițiile de colecție?

  17. #3877 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Ce se mai aude de Darksiders Genesis și edițiile de colecție?
    Insist pentru Darksiders Genesis editie de colecție. Any updates?

    O să aduceți cumva Bayonetta & Vanquish 10th Anniversary Edition Bundle? (ce include și steelbook).

    Săptămână faină,
    L.

  18. #3878 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Am facut un ticket CAS-542633-C3F8 cu privire la comanda ATX000003199835-1.Am primit blu ray normal si am comandat steelbook.
    S-a rezolvat, dar a durat 3 saptamani aproape...

  19. #3879 SP
    Banned wd87's Avatar
    @Altex-Media Galaxy
    vreau si eu sa stiu daca o sa mai aduceti Yakuza Kiwami, Yakuza Zero

  20. #3880 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ceva noutati referitoare la editiile de colectie de la The Last of Us Part 2?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 194 of 283 FirstFirst ... 94 144 184 192 193 194 195 196 204 244 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts