Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 195 of 195 FirstFirst ... 95 145 185 193 194 195
Results 3,881 to 3,884 of 3884

Thread: Ce se intampla cu Altex / MediaGalaxy?

1. #3881 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    O sa aduceti Dragon Ball Z Kakarot? Jocul trebuie sa apara pe 17 ianuarie si nu este nici urma de el pe site.

2. #3882 SP
    Member Altex-Media Galaxy's Avatar
    Salutare! Scuze pentru inactivitate, dar ultimele saptamani din decembrie au fost foarte pline. Tocmai ce am revenit din concediu asa ca dureaza un pic de tot sa imi actualizez informatiile pentru a va ajuta.

3. #3883 SP
    Member snk2's Avatar
    Salut. Sunt curios, cu ce firma de service lucreaza Media Galaxy in privinta consolelor Xbox?

4. #3884 SP
    Member PumaS's Avatar
    Eu din 2019 am mers pe varianta Microsoft care mi se pare foarte usoara/ rapida si ok

1. Pe site-ul microsoft ai sectiunea my devices unde iti inregistrezi XBOX-ul
    2. Aplici pentru produs defect
    3. completezi un formular vine UPS ti-l ia de acasa
    4. Microsoft repara/inlocuieste
    5. il primesti

De ce mi se pare mai avantajos fiindca nu ai costuri iar UPS-ul ti-l ridica de acasa ti-l aduce acasa pe costul Microsoft, toate cele de mai sus sunt valabile daca nu este modata

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 195 of 195 FirstFirst ... 95 145 185 193 194 195