Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 283 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 83 133 ... LastLast
Results 641 to 660 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #641 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Quote Originally Posted by aliosha View Post
    oricum nu au produsul, nu l-au avut niciodata cred
    Cateva anunturi puse azi pe olx o sa te convinga de contrariu

  2. #642 SP
    Junior Member aliosha's Avatar
    Mi-au oferit CoD:AW la pret de 49 de ron.

  3. #643 SP
    Vid
    Member Vid's Avatar
    Am comandat şi eu acelaşi CoD:AW Day Zero Edition ieri la 7:01 de la muncă. Am primit mail acum vreo oră şi jumătate că produsul nu este în stoc, bla, bla... am cum să rezolv ceva? Ce ziceţi?

  4. #644 SP
    Junior Member alex_ciocoiu's Avatar
    Eu din cate stiu nu a fost anuntat oficial Assassin's Creed - Victory PS4 | ALTEX cum nu a fost anuntata nici trilogia Mass Effect Trilogy PS4 | ALTEX.

  5. #645 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Mi-au anulat si mie, printr-un email, comanda pentru CoD:AW Day Zero Ed. Insa nu pot sa ma supar pe ei dupa ce au acceptat sa-mi dea Far Cry 4 Kyrat Ed PS4 la doar 74 de lei. Sunt convins ca daca ii rog vor accepta sa-mi ofere CoD: AW standard edition la 49 de lei, dar cedez eu de data asta.

  6. #646 SP
    Member dragosbc's Avatar
    am facut sezizare la ei si imi trimit cod aw la acelasi pret

  7. #647 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Si eu am facut, si au zis ca nu au mereu stocuri on, sesizare inchisa )

  8. #648 SP
    Junior Member EuGeniu's Avatar
    Am facut si eu sesizare prin site ( anterior i-am sunat, si o domnisoara tot imi repeta : nu mai sunt stocuri de day one edition,bla bla bla, iar varianta standard nu o pot trimite, ca difera de aia comandata ieri)
    Dupa vre-o juma de ora dupa sesizare, a fost inregistrata o noua comanda, pe data de 09.04.2015
    Va multumim pentru ca ati optat sa colaborati cu Altex Romania
    In legatura cu solicitarea dumneavoastra, va informam ca am inregistrat o noua comanda cu varianta standard

    Solicitarea dumneavoastra a fost inchisa.
    Pret 59,9 lei (cu tot cu livrare).
    Multumesc user-ului dragosbc pt info.

  9. #649 SP
    Vid
    Member Vid's Avatar
    Şi la mine s-a înregistrat comandă pe ediția normală la prețul de 59,90 cu tot cu transport în urma sesizării scrise pe un "ton" civilizat în care solicitam produsul la prețul acela. Ieri am sunat să-mi confirme comanda şi o domnişoara mi-a zis sec că nu voi primi nimic, că nu se livrează acel produs... Faceți sesizare cu calm şi poate se rezolvă. Iry, recomand să mai încerci o dată. Sper să primesc produsul.

  10. #650 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Da-i in masa cu sesizarea lor, pe acelasi ton civilizat le-am vorbit si eu, n-are rost sa ma tot enervez degeaba. Astia au luat-o razna cu comenzile lor.

  11. #651 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Asa am patit si eu data trecuta cand au dat vouchere de reducere de 50 de lei. Le-am trimis o sesizare in care ii intrebam ce se intampla cu restul produselor nelivrate si mi-au raspuns ca "In legatura cu sesizarea dvs. ati fost anuntat pe e-mail. Solicitare inchisa". Bineinteles ca nu le-am mai raspuns ca unele persoane au primit vouchere de reducere .... Mi se pare lipsa de tact ca se fac astfel de diferentieri intre clienti. Ori dai tuturor ori nu dai nimanui.

  12. #652 SP
    Junior Member aliosha's Avatar
    Un prieten care a comandat in acelasi timp cu mine nu a avut comanda confirmata si a facut o sesizare scrisa pe site si acum primeste varianta de CoD: AW normala. Merita sa faceti o sesizare.

  13. #653 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    au un plus de la mine, am avut precomanda la MK X si azi la ora 11 a venit curierul ,destul de ok

  14. #654 SP
    Junior Member Valerio's Avatar
    Au fost ok cu livrarea MK X Kollectors edition. A ajuns astazi in cutie in stare impecabila + bandana aia.

  15. #655 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Si la mine a fost ok cu MKX. A venit in ziua lansarii la ora 12. Poate s-au mai remediat din probleme

  16. #656 SP
    Junior Member sup3rfly's Avatar
    Mi-am comandat si eu joi MK X de la Altex si desi am facut comanda la 2 zile de la lansare, am fost placut surprins sa vad ca am primit MK X care include si DLC-ul Goro, plus badana respectiva care o primeai daca faceai precomanda. Cred ca au avut multe pe stoc, probabil s-au asteptat la vanzari mai mari. Anyway...+1 de la mine

  17. #657 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Eu am luat Special Edition deoarece il voiam si pe Goro. Ar fi fost frumos sa specifice pe site ca si editia normala il contine.
    Acum vad ca au bagat si aceasta informatie, dar deja prea tarziu.

  18. #658 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Oricum nu cred ca vei da jocul. Iar carcasa aia de metal arata foarte frumos

  19. #659 SP
    Junior Member Molurus's Avatar
    A facut cineva precomanda de un joc (ex: Altex ) ? Ajunge cumva cu o saptamana inainte de data lansarii ? Multumesc!

  20. #660 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Daca ai noroc vine in prima luna de la lansare. Era un baiat care nici pana acum nu a primit GTA 5 lansat acum peste 6 luni. Ca sa ii citez pe baietii de pe topicul cu Fifa: "E ca la pacanele".

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 283 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 83 133 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts