Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 283 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... LastLast
Results 81 to 100 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #81 SP
    Member razu's Avatar

    Ce se intampla cu Altex?

    Quote Originally Posted by Ramon View Post
    Ok, deci la Evil Within am avut doua precomenzi. Ordinea in care Altex le-a preluat a fost invers cronologic. Adica prioritate a avut precomanda facuta mai recent, acum cateva zile.

    Concluzia 1: ei iau in mai in serios precomenzile mai recente, pt ca probabil sansa e mai mare sa doresti acel joc decat o precomanda facuta acum cateva luni si care probabil nu mai e de actualitate pt tine personal.

    Concluzia 2: e total opus cu ce sustin ei la telefon referitor la precomenzi si e inacceptabil sa se procedeze asa...

    Se poate face o petitie?
    nu stii cu un grad de certitudine daca altex ia mai in serios precomenzi recente, s ar putea - si asta e concluzia mea - sa nu i intereseze deloc.

    se poate face o petitie, semneaza lumea... dar unde te duci cu ea?

    nu poti sa i ameninti ca n o sa mai cumpere nimeni jocuri de la ei - unu la mana, n ar fi adevarat si doi, jocurile nu sunt nici 5% din totalul vanzarilor intr o oarecare perioada de timp.

    in plus, am impresia ca ei sunt singurii de pe piata care practica in mod constant preturi decente. cu cine te lupti pana la urma?

    @ronan n ar trebui sa ajunga maine? data de lansare in bucuresti, data plus 1 in provincie?

  2. #82 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by razu View Post
    @ronan n ar trebui sa ajunga maine? data de lansare in bucuresti, data plus 1 in provincie?
    Mie mi-a zis ca l-au primit de cateva ore si ca maine il duc spre curierat. Nu ma prea ma stresez (amu' ce-s inca 24 de ore...nu moare lumea oricum nu-l joc pana ce nu termin cu Demon's Souls).

  3. #83 SP
    Member razu's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Mie mi-a zis ca l-au primit de cateva ore si ca maine il duc spre curierat. Nu ma prea ma stresez (amu' ce-s inca 24 de ore...nu moare lumea oricum nu-l joc pana ce nu termin cu Demon's Souls).
    cam tarliu l au primit, data de lansare fiind azi. inseamna ca nici in bucuresti nu l a primit lumea? s au culcat baietii pe o ureche, cumpara lumea stechere si capsule de nescafe in prostie

  4. #84 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Mi-e dor de zilele in care erau jocurile pe rafturi cu 4-5 zile INAINTE de data de lansare

  5. #85 SP
    Member Ramon's Avatar
    True. Si nici atunci nu era bine, ca unii din voi s-au plans si de chestia aia

  6. #86 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Jocurile distribuite de Sony le gasesti si acum mai devreme

  7. #87 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Am primit SMS ca-mi ajunge The Evil Whatever in cateva minute! Yee! (ce chestie...ma asteptam sa-l primesc maine - asa mi-a zis tipul de la altex).

  8. #88 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Am primit SMS ca-mi ajunge The Evil Whatever in cateva minute! Yee! (ce chestie...ma asteptam sa-l primesc maine - asa mi-a zis tipul de la altex).
    Sa nu primesti varianta standard ca Ramon... asta in caz ca ai comandat Limited. Si sa pui o poza daca poti ca vreau sa vad ce vine exact de la Altex, cred ca refuz coletul si iau de la unguri varianta cu apron si poster

  9. #89 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu mai au nici la unguri varianta limited pt. PS4, doar PS3, XboxOne si X360

  10. #90 SP
    Member razu's Avatar
    Quote Originally Posted by ilie11 View Post
    Sa nu primesti varianta standard ca Ramon... asta in caz ca ai comandat Limited. Si sa pui o poza daca poti ca vreau sa vad ce vine exact de la Altex, cred ca refuz coletul si iau de la unguri varianta cu apron si poster
    mare nesimtire - sortul e un bonus, fair enough, dar sa ti greseasca editia ar trebuie sa fie neconstitutional.

    si mie mi greseau platforma la fiecare a 3a comanda si gagicile alea de la relatii clienti tot spuneau "ori xbox ori playstation, nu jocul ala il vroiai?"

  11. #91 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    @razu, tu ai comandat varianta de Xbox One si ti-a venit X360 ? Sau ce ?

  12. #92 SP
    Member razu's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    @razu, tu ai comandat varianta de Xbox One si ti-a venit X360 ? Sau ce ?
    la altex se intampla asta...

    acum iau de 360 pt ca am strans deja 300 de jocuri si case urile de one nu se potrivesc pe raft, le au facut mai mici - dintr un motiv inca necunoscut mie. la TV ul meu, ori 720 ori 900 tot la fel arata.

  13. #93 SP
    Junior Member Piticlick's Avatar
    Legat de varianta Limited Edition Evil Within , din pacate supplyer-ul asa a avut-o listata, limited edition . Dar in realitatea este jocul + Dlc-ul ( Fithing Chance Pack ) , fara jurnal si card. Imi cer eu scuze in numele .... , iar pentru cei care doresc o pot returna ( daca se poate sigilat ) , sau sa o pastreze si sa compensam aceasta neplacere cu un voucher de reducere .Chiar imi pare rau , nu stiu cat conteaza dar sper sa aprciati .

  14. #94 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Lucrezi la altex?

  15. #95 SP
    Member razu's Avatar

    Ce se intampla cu Altex?

    Quote Originally Posted by Piticlick View Post
    Legat de varianta Limited Edition Evil Within , din pacate supplyer-ul asa a avut-o listata, limited edition . Dar in realitatea este jocul + Dlc-ul ( Fithing Chance Pack ) , fara jurnal si card. Imi cer eu scuze in numele .... , iar pentru cei care doresc o pot returna ( daca se poate sigilat ) , sau sa o pastreze si sa compensam aceasta neplacere cu un voucher de reducere .Chiar imi pare rau , nu stiu cat conteaza dar sper sa aprciati .
    pot sa folosesc voucher ul la un magazin care nu face gafe in mod repetat?

  16. #96 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    El si AndreiChirita


    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    Lucrezi la altex?

  17. #97 SP
    Junior Member Piticlick's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    El si AndreiChirita
    Da lucrez la Altex

    Dante . Legat de postul de ieri cu Project Cars sper ca acest link sa lamureasca faptul ca jocul nu se va lansa anul asta Link

  18. #98 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Poate ma ajuta si pe mine cu comanda mea. VREAU JOCUL ALA. sa dau bani pe el si nu pot

  19. #99 SP
    Member Ramon's Avatar
    Quote Originally Posted by Piticlick View Post
    Legat de varianta Limited Edition Evil Within , din pacate supplyer-ul asa a avut-o listata, limited edition . Dar in realitatea este jocul + Dlc-ul ( Fithing Chance Pack ) , fara jurnal si card. Imi cer eu scuze in numele .... , iar pentru cei care doresc o pot returna ( daca se poate sigilat ) , sau sa o pastreze si sa compensam aceasta neplacere cu un voucher de reducere .Chiar imi pare rau , nu stiu cat conteaza dar sper sa aprciati .
    Eu chiar am sunat si le-am propus de la mine varianta cu voucherul. E bine deci ca gandim la fel

  20. #100 SP
    Junior Member Piticlick's Avatar
    Pe ce platforma ai comanda?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 283 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts