Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 283 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... LastLast
Results 1,001 to 1,020 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #1001 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu nu înțeleg de ce nu văd pe site Until Dawn Extended și Steelbook, mai ales ca Sony a spus clar
    "Extended Edition and Steelbook Edition will be available in UK, Ireland, Scandinavia, Germany, Austria, France, Switzerland, Australia, New Zealand, Spain, Portugal, Italy, Belgium, The Netherlands, Luxembourg, Poland, Russia, Turkey, Saudi Arabia, South Africa, Czech Republic, Hungary, Romania, Bulgaria, Iceland, Israel, Cyrpus, Malta, Croatia, Serbia and Slovenia."

  2. #1002 SP
    Member razu's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Eu nu înțeleg de ce nu văd pe site Until Dawn Extended și Steelbook, mai ales ca Sony a spus clar
    "Extended Edition and Steelbook Edition will be available in UK, Ireland, Scandinavia, Germany, Austria, France, Switzerland, Australia, New Zealand, Spain, Portugal, Italy, Belgium, The Netherlands, Luxembourg, Poland, Russia, Turkey, Saudi Arabia, South Africa, Czech Republic, Hungary, Romania, Bulgaria, Iceland, Israel, Cyrpus, Malta, Croatia, Serbia and Slovenia."
    gamerland. îl au la precomanda de luni întregi.

    nu sunt obligați sa-l vândă, dacă vrei sa-l iei din țara s-ar putea sa-l aibă ăștia de la best distribution.

  3. #1003 SP
    Member kinezu's Avatar
    Gata, a aparut si consola PS4 MGSV TPP la Altex pe site - 2099lei - Consola PlayStation 4 Limited Edition + Metal Gear Solid V: The Phantom Pain | ALTEX

    Ar trebui sa anulez precomanda la Gamerland?

  4. #1004 SP
    Member razu's Avatar
    Quote Originally Posted by kinezu View Post
    Gata, a aparut si consola PS4 MGSV TPP la Altex pe site - 2099lei - Consola PlayStation 4 Limited Edition + Metal Gear Solid V: The Phantom Pain | ALTEX

    Ar trebui sa anulez precomanda la Gamerland?
    daca esti baiat de gasca, da

  5. #1005 SP
    Member kinezu's Avatar
    Intrebam daca o sa fie probleme la Altex cu consolele, vin tarziu, etc., ca sa nu pierd trenul primei zile de MGS.

  6. #1006 SP
    Member razu's Avatar

    Ce se intampla cu Altex / MediaGalaxy?

    Quote Originally Posted by kinezu View Post
    Intrebam daca o sa fie probleme la Altex cu consolele, vin tarziu, etc., ca sa nu pierd trenul primei zile de MGS.
    altex-ul e o ruleta. la unguri e mai ieftin. oricum n-o iei sa te joci pe ea, garantia e doar de ochii lumii. nu inteleg de ce ai lua-o de la altex.

    daca in trecut ai avut experiente placute cu ei, cumpar-o din tara - pentru mine altex va ramane de-a pururea "last resort".

  7. #1007 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Eu nu înțeleg de ce nu văd pe site Until Dawn Extended și Steelbook, mai ales ca Sony a spus clar
    "Extended Edition and Steelbook Edition will be available in UK, Ireland, Scandinavia, Germany, Austria, France, Switzerland, Australia, New Zealand, Spain, Portugal, Italy, Belgium, The Netherlands, Luxembourg, Poland, Russia, Turkey, Saudi Arabia, South Africa, Czech Republic, Hungary, Romania, Bulgaria, Iceland, Israel, Cyrpus, Malta, Croatia, Serbia and Slovenia."
    Update: mi s-a spus ca vor avea toate edițiile în stoc. E bine

  8. #1008 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Dant3 sa postezi aici daca auzi despre vreo reducere la consola PlayStation 4 Batman Arkham Knight Limited Edition.
    Momentan este 1950 de lei, dar trag speranta ca poate baga vreo promotie la ultimele bucati din stoc, mai ales acum ca vin variantele limited Metal Gear Solid V: The Phantom Pain si Destiny Taken King.
    Mersi.

  9. #1009 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mereu am făcut-o deși nu am nimic de câștigat, că tot mi-au reproșat unii ca lucrez acolo, fac reclama, samd. Știu doar ca nu vor fi probleme cu stocul pt PS4 MGS LE

  10. #1010 SP
    Member geo971986's Avatar
    da ce se intampla cu pretul MGS 5. acu doua zile cand am facut comanda era 259, si acum e 229. Pai fac astia update la comanda sau tre sa refac comanda ca sa beneficiez de pretul mai mic?

  11. #1011 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Teoretic precomenzile beneficiaza de pretul cel mai mic. Practic, e Altex, deci nu m-ar mira nimic, dar banuiesc ca la lansare tot 229 va fi.

  12. #1012 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pt băieții de la Altex:
    -Mai băieți, sunteți jenanți cu acest Happy Sunday!!! Am urmărit această "promoție" de vreo două luni. Chiar nu va dați seamă ca sunteți penibili?

  13. #1013 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ce s-a intamplat? Discounturi hilare?

  14. #1014 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Cam așa ceva, stilul Altex.

  15. #1015 SP
    Member geo971986's Avatar
    Quote Originally Posted by geo971986 View Post
    da ce se intampla cu pretul MGS 5. acu doua zile cand am facut comanda era 259, si acum e 229. Pai fac astia update la comanda sau tre sa refac comanda ca sa beneficiez de pretul mai mic?
    mie urmeaza sa imi returneze diferenta dupa ce am facut ticket, nu stiu daca aveau de gand sa faca asta fara sa le cer eu. Apreciez ca nu a trebuit sa ma cert cu ei ca in alte dati.

  16. #1016 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu cred ca e vina celor de la Altex. Sunt si ei nemancati, ca orice companie, dar aici e problema romanilor. Daca nu ar avea vanzari absolut deloc mai mari cand fac astfel de campanii false cu reduceri penibile, nu ar continua sa faca asta saptamanal. Cu siguranta au mai multe vanzari de Happy Sunday decat intr-o zi obisnuita, si atunci profita de cei care sunt prea incuiati ca sa observe ca pretul e cel standard.

  17. #1017 SP
    Member adin33's Avatar
    Quote Originally Posted by geo971986 View Post
    mie urmeaza sa imi returneze diferenta dupa ce am facut ticket, nu stiu daca aveau de gand sa faca asta fara sa le cer eu. Apreciez ca nu a trebuit sa ma cert cu ei ca in alte dati.
    Ai sa primesti un voucher cu diferenta, pe care poti sa-l folosesti la alta comanda. Am patit-o si eu, dar am asteptat in jur de 2 saptamani pana am primit voucher-ul.

  18. #1018 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu anulam precomanda și făceam alta.

  19. #1019 SP
    Member luciteck's Avatar
    Pe voi v-au sunat pt comanda cu Gears of War Ultimate Ed.? Mâine e lansarea și nici măcar nu au trimis mail ca ar fi intrat în stoc. La fel și cu Until Dawn...

  20. #1020 SP
    Member kinezu's Avatar
    Preorder bonus la Altex pt MGSV mai exista?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 283 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts