Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 283 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 155 ... LastLast
Results 1,081 to 1,100 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #1081 SP
    Member biagyydog's Avatar

  2. #1082 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Stiti ceva de stocul jocului Rock Band 4 ? Data de lansare a fost pe 6.10 si ei au deja stoc epuizat.

  3. #1083 SP
    Junior Member Valentins89's Avatar
    Salut as vrea sa fac retur la o consola. exista sanse sa imi dea bani inapoi ? sau doar o sa o plimb si mai platesc si curierul ? Aproape am completat cererea pe siteul la altex. Ce trec la observatii ? motivul pentru care vreau sa o returnez ?


    LE: Am vazut ca la daca ai desfacut jocul se scade din pretul consolei . Cum adica ? daca am dat 1500 de lei pe consola se scade pretul actual al jocului ? Pai nu mai bine o pun la vanzare ? decat sa iau doar 1200 de lei pe consola

  4. #1084 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Salut. Am consola PS4 cumparata de la MediaGalaxy Baneasa pe 26.06.2015. M-ar interesa sa cumpar o extra garantie de 2 ani. Trebuia sa cumpar extragarantia odata cu consola sau se poate cumpara oricand pana la data expirarii garantiei standard ?

  5. #1085 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cred ca oricand, pe baza bonului. Da o fuga la un magazin sau suna la Relatii Clienti de la Altex.

  6. #1086 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Le trimit acum un mail...

    L.E.: "In ceea ce priveste solicitarea dumneavoastra dorim sa va informam ca pentru produsul mentionat nu avem serviciu de extragarantie."


  7. #1087 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Doar la momentul achizitiei, din pacate.

  8. #1088 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu se poate cumpara extragarantie pt PS4, nici înainte, nici după, nici la momentul achiziției, dar în viitorul apropiat se vrea chestia asta

  9. #1089 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Daca se implementeaza pana in 2017 ar fi super ca mi-as lua...asta daca se poate cumpara pana la expirarea garantiei standard.

  10. #1090 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nu se poate cumpara extragarantie pt PS4, nici înainte, nici după, nici la momentul achiziției, dar în viitorul apropiat se vrea chestia asta

    Ciudat, eu cand mi-am luat PS4 din Media Galaxy, ma intrebase tipul daca vreau. Nu am vrut la acel moment, era interesant sa vad ce oferea. Probabil nu stia de politica asta pe acest produs.

  11. #1091 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Precomenzile la Altex pot fi anulate doar prin telefon sau este vrio optiune pe site?

  12. #1092 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Merge și pe site, faci un formular.

  13. #1093 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Stimabili domni care lucreaza la Altex, va rog sa ma/ne ajutati sa nu patim cu precomenzile jocului Witcher 3: Hearts of Stone la fel ca de fiecare data! Maine este data lansarii, pana in momentul de fata nu am primit nici o informatie despre el si o sa am spume la gura daca acest lucru ramane asa, adica nerezolvat. Numarul precomenzii este 195821444. (Deja am trimis sesizare cu intrebarile mele pe site)
    Va multumesc anticipat.

  14. #1094 SP
    Member adin33's Avatar
    De ce nu comandati de aici ? Este la pret bun daca ai cod de membru Pagina Produsului

  15. #1095 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Am sunat la ei, am si lansat comanda Daca sunam inainte de ora 14:00, il aveam maine, asa mai astept o zi. Mersi de pont, adin33.

  16. #1096 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by eNHajeL View Post
    Stimabili domni care lucreaza la Altex, va rog sa ma/ne ajutati sa nu patim cu precomenzile jocului Witcher 3: Hearts of Stone la fel ca de fiecare data! Maine este data lansarii, pana in momentul de fata nu am primit nici o informatie despre el si o sa am spume la gura daca acest lucru ramane asa, adica nerezolvat. Numarul precomenzii este 195821444. (Deja am trimis sesizare cu intrebarile mele pe site)
    Va multumesc anticipat.
    Trebuie sa confirmi tu comanda, astfel bye bye...

  17. #1097 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    mdea....stupida metoda lor din ultimele luni la precomenzi. daca nu ii suni tu inainte cu 2-3 zile ca sa confirmi precomanda, ei nici ca te suna sau iti da mail sa te intrebe daca mai vrei sau nu produsul, pur si simplu nu ti-l mai trimit. asa ca mare atentie cand faceti precomanda sa nu uitati sa sunati cu 2-3 zile inainte.

  18. #1098 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Maine se lanseaza Tales of Zestiria si altex are, de departe, cel mai bun pret pe care l-am vazut, pentru editia de colectie. Si sunt chiar entuziasmat. Exact ca la E3, cand stiu, in adancul sufletului, ca EA si Microsoft nu o sa prezinte nimic care sa-mi placa, dar tot ma uit - asa o sa fiu si in noaptea asta pe altex.ro, asteptand la ora 3 sa modifice statusul editiei din "Precomanda" in... ceva. Probabil o sa fie "Stoc epuizat", BUT DAMMIT I WANNA BELIEVE!
    Attached Images Attached Images hope-wasted-hopeless.png

  19. #1099 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Nu mai fac precomanda la altex niciodata, jocul apare in magazin la lansare si pe mine ma suna curierul trei zile mai tarziu sa imi livreze PRE comanda. Jocul in cauza este the witcher 3 wild hunt, hearts of stone.

  20. #1100 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Stiti cumva daca anul asta la Altex/Media Galaxy vor fi oferte de Black Friday si pe site? Anul trecut au avut oferte doar in magazine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 283 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 155 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts