Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 56 of 283 FirstFirst ... 6 46 54 55 56 57 58 66 106 156 ... LastLast
Results 1,101 to 1,120 of 5658

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #1101 SP
    Member razu's Avatar
    Quote Originally Posted by solecon View Post
    Maine se lanseaza Tales of Zestiria si altex are, de departe, cel mai bun pret pe care l-am vazut, pentru editia de colectie. Si sunt chiar entuziasmat. Exact ca la E3, cand stiu, in adancul sufletului, ca EA si Microsoft nu o sa prezinte nimic care sa-mi placa, dar tot ma uit - asa o sa fiu si in noaptea asta pe altex.ro, asteptand la ora 3 sa modifice statusul editiei din "Precomanda" in... ceva. Probabil o sa fie "Stoc epuizat", BUT DAMMIT I WANNA BELIEVE!
    cu 60 de lei mai ieftin. sper doar sa nu l
    scoata in ultimul moment si sa l adauge cu pret nou.

  2. #1102 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Nu, varianta de PS4 e cu 120 ron mai ieftina decat pe gamerland sau amazon. E, totusi, o reducere de 25%. Am primit mail cu un link pentru confirmarea precomenzii, dar acel link duce spre o pagina altex pe care nu scrie nimic. We'll see...

  3. #1103 SP
    Member razu's Avatar
    asa e, m am uitat la cea de ps3

  4. #1104 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by solecon View Post
    Nu, varianta de PS4 e cu 120 ron mai ieftina decat pe gamerland sau amazon. E, totusi, o reducere de 25%. Am primit mail cu un link pentru confirmarea precomenzii, dar acel link duce spre o pagina altex pe care nu scrie nimic. We'll see...
    Vezi daca ti s-a schimbat statusul comenzii din precomanda. Daca da, atunci esti ok

  5. #1105 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Da, imi apare "Comanda finalizata". De fiecare data cand mi-au bagat asta, inainte sa-mi trimita coletul, mi-au anulat comanda. Cand era "Comanda procesata partial/integral", imi trimiteau coletul. La "Comanda finalizata" am invatat sa nu mai astept nimic.

    Dar pe mine ma intereseaza mai mult daca o sa bage editia in stoc, sa pot sa o cumpar direct. Pentru ca am inteles ca acest concept de "precomanda" este prea dificil. Anul asta am mai cumparat de la altex editiile pentru Type-0 si MGSV. La fel, aveam precomenzi pentru ele, dar nu eram destul de nebun incat sa cred ca le onoreaza. Asa ca le-am comandat in ziua lansarii. Asta sper sa pot face si acum.

  6. #1106 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Quote Originally Posted by solecon View Post
    dar acel link duce spre o pagina altex pe care nu scrie nimic. We'll see...
    vezi sa nu fie url-ul gresit:
    www.altexblabla.ro873924www.comanda.ro

  7. #1107 SP
    Vid
    Member Vid's Avatar
    @solecon

    La fel la confirmarea precomenzii pentru Uncharted, link care duce spre pagină Altex blank, dar a mers. Se pare că aşa e la ei... tâmpit.

  8. #1108 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Nu, precomanda e clar pierduta. Nu am AWB, nu am factura, decat "Comanda finalizata". Ceea ce e, dar nu pentru faptul ca au trimis-o. Si se pare ca nu pot sa o comand nici de pe site. Trist. But the hype was real.

    Deci revenim la gamerland

  9. #1109 SP
    Member razu's Avatar
    nu ți-au trimis mail de confirmare? asa au făcut cu fallout anthology - am confirmat, imediat după au confirmat și ei (confirmarea mea, presupun) și abia după mi-au livrat-o cu chiu cu vai.

    acum vad ca e stoc epuizat - se poate inclusiv s-o bage mai târziu în cursul zilei cu 450 pentru un ciclu nou de comenzi.

    sper sa-l prinzi la gamerland. bafta multa!

  10. #1110 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Multumesc. L-am prin deja, ca aveam preorder si acolo. Chiar ziceau ca-l trimit de ieri, dar i-am rugat eu sa mai astepte o zi. Daca il luam de la altex, nu avea sens sa piarda banii pe transport. Pentru ca sunt draguti

  11. #1111 SP
    Member SavePluto's Avatar
    Mega Oferta? Huh?
    Attached Images Attached Images 20151017_182026.jpg

  12. #1112 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Salut ... iar noaptea pseudo-reducerilor la Altex ... poate poate ...

  13. #1113 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Sa ne pregatim zic, pastile, calmante, etc

  14. #1114 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    "Nu stiu despre tine", dar eu am visinata la rece.

  15. #1115 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Un rahat in ploaie, la Altex.

  16. #1116 SP
    Junior Member andvav86's Avatar
    Se deschide in Pitesti un Altex unde va fi la 1400 lei consola ps4 Uncharted
    Attached Images Attached Images 12122515_1206312452729153_4138661395309705150_n.png

  17. #1117 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Un rahat in ploaie, la Altex.
    Ca de fiecare data.
    Toata vara am asteptat o reducere substantiala la GTA 5 din partea celor de la Altex si de fiecare data ei au "redus" preturile la Destiny, COD si Diablo...

  18. #1118 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu cred ca vei vedea reducere la GTA V prea curand. Jocul inca se vinde si inca se joaca in draci. La mine, pot spune sincer, ca este cel mai longeviv joc. Desi am jocuri noi si/sau neterminate (Nathan Drake Collection, Witcher 3...) eu tot ma joc saptamanal GTA Online cu baietii.

    Cauta pe olx. Poate ai mai multe sanse la un pret mai mic.

  19. #1119 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Nvm am vanat un Gta pe olx.

  20. #1120 SP
    Junior Member kawasaky's Avatar
    Quote Originally Posted by andvav86 View Post
    Se deschide in Pitesti un Altex unde va fi la 1400 lei consola ps4 Uncharted
    Multumim de info.
    Trebuie sa ajungem in Pitesti ca sa-l luam? exista si alta modalitate?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 56 of 283 FirstFirst ... 6 46 54 55 56 57 58 66 106 156 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts