Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 283 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 159 ... LastLast
Results 1,161 to 1,180 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #1161 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Și noi speram

    Trimis de pe al meu HTC Desire 526G dual sim folosind Tapatalk

  2. #1162 SP
    Junior Member catalinvalentin's Avatar
    Depinde si cu cine vorbesti de acolo. Eu am fost la ei in magazin Altex Militari sa intreb de Halo 5 cu 2 zile inainte de lansare si nu aveau in raft pentru Xbox One decat 3 jocuri iar de Halo 5 nici nu se punea problema sa il aiba poate peste o saptamana. A doua zi am fost in Media Galaxy din Giulesti si era in raft la vanzare cu o zi inainte de lansare.

  3. #1163 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Nu am primit nici un mai inafara de spamurile cu reduceri la frigidere...
    Am sunt la Altex (0219196 , tasta 2), a raspun o domnisoara, pe care am rugato sa ma ajute cu confirmarea precomenzii, a completat un formular pe care la trimis mai departe pt procesare...ar trebui sa primes un mail cum ca precomanda a fost confirmata.

    ---------- Post added 05-11-2015 at 08:54 ----------

    ^Tocmai am primit mail de confirmare.

  4. #1164 SP
    Member theSrN's Avatar
    Voua v-au confirmat disponibilitatea in magazin? Eu am primit doar un mail de înregistrare a rezervării, dar nu și confirmare Ma refer la MG Mega Mall

  5. #1165 SP
    Member Mousey's Avatar
    Quote Originally Posted by theSrN View Post
    Voua v-au confirmat disponibilitatea in magazin? Eu am primit doar un mail de înregistrare a rezervării, dar nu și confirmare Ma refer la MG Mega Mall
    Eu am făcut la Auchan Timișoara, sunt în aceeași situație ca tine. Înregistrare, dar nu și confirmare.

  6. #1166 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Eu am facut saptamana trecuta o rezervare la un produs la Altex Cluj, si nici pana in ziua de azi nu am primit mail de confirmare.
    A trebuit sa l comand

  7. #1167 SP
    Junior Member Aresus's Avatar
    Eu am facut rezervare in Altex Unirea Shopping Center si am primit confirmare.

  8. #1168 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    La rezervarile in magazin iti confirma rezervarea aia de la magazinul respectiv dupa ce constata ca il au fizic in magazin . Unii isi fac treaba iar altii nici nu iti baga in seama rezervarea . Nu isi lasa ei cafeluta doar sa-ti faca tie rezervare la un amarat de joc .

  9. #1169 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Eu in Buzau , dupa ce fac rezervarea la 2-3h ma duc sa iau produsul...ii vad descumpaniti dar se rezolva pana la urma

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

  10. #1170 SP
    Member cr0c0's Avatar
    Need for Speed - Rivals Complete Edition PS4 de la Altex/MG e italiano vero ... ma che mascalzoni ....

  11. #1171 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    L-am luat si eu azi si am vazut ca e in italiana. Ce-i drept si pe site e poza jocului in italiana. N-am apucat sa il bag in consola momentan, pt ca sunt la munca. Meniurile si audio e tot in italiana sau are si engleza?

  12. #1172 SP
    Member cr0c0's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    L-am luat si eu azi si am vazut ca e in italiana. Ce-i drept si pe site e poza jocului in italiana. N-am apucat sa il bag in consola momentan, pt ca sunt la munca. Meniurile si audio e tot in italiana sau are si engleza?
    are si engleza !

  13. #1173 SP
    Member Bogditza's Avatar
    Quote Originally Posted by legokid220 View Post
    De cand au facut contract cu nemo-experss livrarile le merg foarte greu .
    Era mai bine cu fun-curier.
    Da, foarte greu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #1174 SP
    Junior Member Headshaper's Avatar
    O întrebare, mi sa confirmat produsul, am primit și mail ca au produsul meu în stoc. Intrebarea mea ca produsul bo3 vine din Cluj la mine acasă în Cluj dacă este stoc, sau vine din București în Cluj-Napoca cu Nemo express?

  15. #1175 SP
    Member Bogditza's Avatar
    Din Bucuresti


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #1176 SP
    Junior Member Headshaper's Avatar
    Am primit acuma coletul cu bo3, nu am fost anunțat ca e pe drum pachetul, fără awb de la ei. doar au sunat când au ajuns la mine. Btw la 2 noaptea am primit mail ca au în stoc produsul ce am comandat. Pana la urma ca și primul pre-order de la Altex sa terminat cu bine pentru mine.

  17. #1177 SP
    Junior Member 2proforugamer's Avatar
    Nici eu nu am primit awb de la ei ,dar inca nu mi-a ajuns coletul ...

  18. #1178 SP
    Junior Member DIDE's Avatar
    Am primit coletul de la Altex cu BO III , mi-au trimis email aseara la ora 2:11 ca jocul este pe stoc.

  19. #1179 SP
    Junior Member SAOStudio's Avatar
    Nu raspunde nimeni la Altex, la numarul afisat pe site.Am tot incercat de ieri intr-una dar fara nici o reusita.
    Vreau doar sa mi confirm precomanda la Fallout 4, pip boy edition.

    Are cineva vre-un numar sigur la care se raspunde?

    Multumesc.

  20. #1180 SP
    Member flamer's Avatar
    Quote Originally Posted by SAOStudio View Post
    Nu raspunde nimeni la Altex, la numarul afisat pe site.Am tot incercat de ieri intr-una dar fara nici o reusita.
    Vreau doar sa mi confirm precomanda la Fallout 4, pip boy edition.

    Are cineva vre-un numar sigur la care se raspunde?

    Multumesc.
    Am reusit azi sa VB cu cineva DE LA departamentul clienti sunand LA 021-9196. Am stat vreo 10 min pana am cost preluat DE in operator

    Sent from my LG-V400 using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 283 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 159 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts