Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 283 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 70 110 160 ... LastLast
Results 1,181 to 1,200 of 5657

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #1181 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by razu View Post
    vezi ca altex n a primit cate a cerut, a fost onorata cam 25% din comanda initiala. intr adevar, azi au intrat in stoc la best si au plecat spre magazine - cine a fost inspirat sa ia de la gameshop a fost sunat ieri pentru confirmare.
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Scuze de intrebare, dar ne poti da si sursa acestor informatii? Fara suparare, dar sunt extraordinar de multe lucruri incorecte pe care le vad pe acest thread si poate reusim sa nu dezinformam. Deci ne poti spune exact cine ti-a transmis cand au intrat in stoc la Best si cat a fost onorat din comanda Altex?

    Tot ce este trecut mai sus este complet incorect si as vrea sa clarificam. Tot ce s-a agreeat in comenzile transmise catre Best a fost onorat catre retail, inclusiv Pip Boy. Transportul este la timp catre magazine pentru lansarea oficiala de maine.

    Deci rog sa ne transmiti sursa ca sa stim daca este doar o presupunere pe care o faci pe baza de zvonuri sau pot sa discut cu persoanele in cauza ca sa fie informate si mai departe sa informeze corect.

  2. #1182 SP
    Member razu's Avatar
    din partea unui angajat altex, deci nu tine de bucataria interna a dvs. putem continua prin mesaje.

    totul e complet incorect? nu au fost sunati clientii joi? nu au intrat in stoc vineri? aveti o definitie f vaga a cuvantului "tot"


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #1183 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Eu zic să terminaţi cu circul asta, se ştie de mult că Altex are o problemă în a onora precomenzile în ziua lansări şi cu toate astea îl găseşti în magazin cu 1-2 zile înainte.

    Ce este atât de greu pentru ei să ţină o evidenţă, în dată de ... Se lansează jocul, îl punem la curier cu o zi înainte astfel încât lumea să îl joace în ziua lansări.

    Trimis de pe al meu HTC Desire C folosind Tapatalk

  4. #1184 SP
    Member razu's Avatar
    într-o cu totul alta ordine de idei, Call of Duty Black Ops III Juggernog Edition va fi livrat astăzi.

  5. #1185 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by razu View Post
    din partea unui angajat altex, deci nu tine de bucataria interna a dvs. putem continua prin mesaje.
    totul e complet incorect? nu au fost sunati clientii joi? nu au intrat in stoc vineri? aveti o definitie f vaga a cuvantului "tot"
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Rog cu tot respectul, pentru informarea corecta, sa imi dati un PM inainte de a posta informatii neverificate sau franturi pentru ca pot exista inexactitati. Va stau la dispozitie pentru detalii, dar nu sunt de acord sa prezentam informatii incorecte. NU este adevarat ca s-a primit doar o parte din comanda, NU este adevarat ca au plecat articolele spre magazine saptamana trecuta. Deci va rog sa verificati orice informatie, duce la un sir de confuzii. Forumistii citesc si se incred in detalii "de la un angajat altex"... Suntem responsabili pentru detaliile furnizate, va rog frumos sa le verificam pentru exactitate si pentru ca pana la urma cred ca dorim acelasi lucru - informare corecta.

    In cazul Fallout 4 - toate produsele au venit asa cum au fost ele comandate detail, se livreaza catre retail complet, inclusiv Pip Boy. Articolele ar trebui sa fie in magazine incepand de maine (ora exacta depinde de magazin, dar maine vor fi acolo). Onorarea precomenzilor depinde de retailerul ales de dvs, dar articolele sunt primite astfel incat sa fie posibila livrarea maine, in ziua lansarii.

  6. #1186 SP
    Junior Member Vader's Avatar
    Verificati-va mail-ul, acum cateva ore am primit mail-ul de confirmare a precomenzii (Pip-Boy), exact asa cum era in plan. Maine e la toata lumea.

  7. #1187 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Pentru cei care vor sa cumpere un joc de la Altex/MG dar nu mai este pe stoc, il puteti rezerva in magazin
    Probabil se stia asta, dar nu strica


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #1188 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Ft bun. Dar stie cineva daca fallout 4 a aparut pe rafturi ? Sau maine il scot astia din boxa ?

  9. #1189 SP
    Junior Member silviu20's Avatar
    Azi mi-a sosit si mie Need for Speed Rivals Complete Edition de la Altex pentru PS4 dar nu imi merge codul pentru Complete Edition.
    Mentionez ca sunt pe RO.

    Any ideas ce sa fac, a mai avut cineva problema asta?

  10. #1190 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Poti sa incerci sa suni la support.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  11. #1191 SP
    Member cr0c0's Avatar
    Quote Originally Posted by silviu20 View Post
    Azi mi-a sosit si mie Need for Speed Rivals Complete Edition de la Altex pentru PS4 dar nu imi merge codul pentru Complete Edition.
    Mentionez ca sunt pe RO.

    Any ideas ce sa fac, a mai avut cineva problema asta?
    Fa-ti cont pe Italia. Am patit-o si eu acu doua zile. Multumim(cred ca se traduce vafanculo in italiana) Altex.
    Si atentie codul pentru DLC-uri expira pe 15 NOIEMBRIE 2015 !!! Deci cine a mai cumparat complete edition de la altex/mg mai are o saptamana sa dea redeem.

  12. #1192 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Merge si pe cont de UK. Bine ca ai spus de data de experiare, ca n-aveam de gand sa ma apuc de el curand. Este de fapt 18 noiembrie, deci inca 3 zile in plus.
    Acum am realizat de ce l-au redus asa astia de la Altex.

  13. #1193 SP
    Member cr0c0's Avatar
    Am incercat pe contul de UK si nu a mers. Poate am gresit codul.

  14. #1194 SP
    Junior Member dione1200's Avatar
    Salutare,
    Pentru cei care ati facut precomanda la Altex, ati primit astazi jocul?
    Mersi.

  15. #1195 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Am patit a treia oara aceeasi chestie. Precomanda la NFS inainte cu o luna, o luna jumate, nu primesc niciun telefon de la Altex de la data aparitiei pana astazi. Precomenzile mai vechi de doua saptamani la Altex sunt absolut inutile, inca nu cunosc domnii conceptu asta.

  16. #1196 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am facut precomanda la Starcraft, am confirmat ieri pe mail, mi-a confirmat si un prieten de la Altex din sediu ca voi primi azi comanda si inca n-am primit niciun mesaj de la curier. Deci cel mai devreme il primesc maine...

  17. #1197 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    @thedeadman Permite mi sa te contrazic, am avut precomenzi la Altex si cu 6 luni inainte de aparitie, la care am primit mailul pt confirmare inainte de lansare.
    Bine, am avut si comenzi care nu au fost confirmate, si dupa 2 luni a venit curierul la usa.
    Cert este ca cei de la Altex sunt niste incompetenti, si atat

  18. #1198 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    A primit cineva jocul de la Altex? Am primit confirmare ca e in stoc, ca e confirmata comanda, dar in rest nimic. Nici un AWB sau cand il voi primi.

  19. #1199 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Salutare. Am precomanda la Altex pentru Fallout 4 Pip Boy Edition pentru PS4 din 7 octombrie, confirmata ieri. Am sunat astazi la Altex si mi s-a spus ca producatorul nu a mai livrat produsul. Daca are cineva precomanda pentru produs de la Gameshop sau din alta parte si nu-l mai doreste sau are una in plus, please PM me.

  20. #1200 SP
    Junior Member beasst's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Am facut precomanda la Starcraft, am confirmat ieri pe mail, mi-a confirmat si un prieten de la Altex din sediu ca voi primi azi comanda si inca n-am primit niciun mesaj de la curier. Deci cel mai devreme il primesc maine...
    Se pare ca e la noroc. Am facut si eu precomanda pentru Starcraft, am primit ieri mail de confirmare si azi primesc un mail cum ca produsul a intrat in stoc. Sun la Altex sa vad de ce mai primesc un mail ca ma gandeam ca daca fac precomanda se presupune sa il primesc in ziua lansarii. Imi zice ca produsul este in depozit si o sa primesc comanda vineri sau sambata. Cred ca il cumpar de la eMag si las curierul sa vina degeaba. Mi se par foarte neseriosi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 283 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 70 110 160 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts