Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 84 of 283 FirstFirst ... 34 74 82 83 84 85 86 94 134 184 ... LastLast
Results 1,661 to 1,680 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #1661 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by eastbason View Post
    Eu am reusit sa prind o editie sleeper agent ps4 pe altex. Am primit si mail de confirmare...acum astept sa vad daca imi livreaza ceva. Stie cineva cam in cat timp se face livrarea? Banuiesc ca o sa dureze cateva zile bune...
    Timpul de livrare este de maxim 10 zile, dar cu siguranta o sa iti ajunga destul de repede.

  2. #1662 SP
    Member eastbason's Avatar
    Excelent...sa speram ca ajunge

  3. #1663 SP
    Member tudort's Avatar
    Pe site la altex/mg apare sold out ps4 uncharted 4 limited edition. Dar în magazin în Iași sunt 4 bucati. Pentru cine dorește. Din păcate nu sunt reduse precum altele din ofertă.

    Sent from my HTC One M9PLUS using Tapatalk

  4. #1664 SP
    Member lucas22010's Avatar
    am comandat ceva la altex joi, ma asteptam sa ajunga vineri, doar ca am fost la servici, dar am facut eforturi sa ajung pana la 16 acasa asa cum i-am spus si curierului, insa curierul nu mai raspundea la telefon de la ora aia si nici nu m-a resunat cum zicea el.
    astazi, sambata, nimic, am sunat si la curier, si la centrul zonal al lui nemo express, nimic, nimeni nu raspunde la telefon, nici nu m-a mai sunat nimeni, desi am stat acasa toata ziua cu speranta in suflet . urmeaza sa plec in concediu, deci voi fi plecat vreo saptamana de acasa.
    ce se va intampla cu comanda mea? o returneaza nemo la altex? ma pune altex pe vreo lista neagra ca pe un client care a comandat ceva si nu a mai vrut sa ia marfa or what?

  5. #1665 SP
    Member flamer's Avatar
    Hello. Da, comanda va fi trimisa inapoi la Altex si nu o sa se intample nimic.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  6. #1666 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Decat sa comanzi de la Altex, mai bine dai un ban in plus la Emag, ca nu lucreaza cu Nemo. Pe mine m-a sunat curierul cand a ajuns la usa, am coborat cu banii, si dupa ce am asteptat 15 minute sa caute in masina imi spune ca a gresit si coletul meu e in alta parte. Dupa am mai stat inca 2 zile pana sa vina, am refuzat coletul, sa fie sanatosi. Dude, cine angajeaza toti handicapatii?

  7. #1667 SP
    Member sahara's Avatar
    Hai ca noi nu avem firme de curierat calumea. Altii au probleme cu nemo, altii cu fan curier, etc. Intr-o saptamana am avut de 2 ori treaba cu fan. Cu nemo totul OK, m-a asteptat 15 minute pana am ajuns eu acasa.

    Nu mai e niciun MG cu Hitman CE? Si app, nu are cum sa fie pretul din magazin mai mare ca cel de pe site.

  8. #1668 SP
    Member Sepy's Avatar
    Parerea mea e ca emag e the best !!!
    Fan si DPD :-)
    Am comandat multe de la emag si sunt 100 % multumit :-)

  9. #1669 SP
    Member Hansel31's Avatar
    adevarat, altex o avea ei preturi mai mici dar sunt praf la livrari, mai bine dai un ban in plus si cumperi de la emag, plus ca preturile de pe site nu sunt la fel ca in magazin ceea ce mi se pare o prostie, la emag ce gasesti pe site este si in magazin.

  10. #1670 SP
    Member sahara's Avatar
    Cum nu? Eu le-am zis de fiecare data ca vreau pretul de pe site si nu a fost nicio problema!

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  11. #1671 SP
    Member lucas22010's Avatar
    bine, eu n-am nimic cu altex, dupa mine sunt destul de ok, preturi mai bune decat la emag la multe chestii, gen jocuri si chiar electrocasnice. problema e curierul asta, nemo express, parca nu-i intereseaza sa livreze marfa. sau o fi doar vina omului de la mine din zona, dont know. faza e ca altex se alege inapoi cu o marfa trimisa degeaba, o marfa pe care altex vrea sa o vanda si eu vreau sa o cumpar, doar din cauza unor oameni pe care nu-i intereseaza jobul lor...
    daca m-as comporta si eu la job-ul meu asa, as fi fost dat afara de mult.

  12. #1672 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    în cazul meu, cel puțin la Altex prețurile (la casă) au fost fix cele de pe site, chiar dacă la raft erau mai mari.

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk

  13. #1673 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Astia sunt cu capul:
    Attached Images Attached Images 1.jpg 2.jpg

  14. #1674 SP
    Member GODZYLLA's Avatar


    Si totusi, nu are nimeni in oras vreun MG care sa mai aiba The Division pe stoc? Ca de Hitman m-am lamurit.

  15. #1675 SP
    Member musat's Avatar
    Pretul de la raft este "cel normal" - de zi cu zi dar la casa se scade automat diferenta anuntata pe site. Asa am cumparat in ultimile dati de la ei, prinzand jocuri scumpe (cu eticheta pe ele pentru pret intreg) la pret redus: un pret la raft, altul (de pe site) la casa. Oricum intrebati un angajat despre pretul produsului inainte sa va duceti la casa.

  16. #1676 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    E vorba despre online aici, doar cu asta am pus poze.

  17. #1677 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Mie îmi apare ok in cos

  18. #1678 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Exact cum a spus @musat, vorbiti cu cineva de pe raion daca sunteti in magazin.
    Eu am cumparat de cateva ori asa, iar pretul produsului a fost intotdeauna cel de pe site (am un MG langa mine, nu ma complic cu livrari la domiciliu).

  19. #1679 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    M-a ajutat cineva si a mers in magazin dupa el de unde l-a luat la pretul redus. Acum insa parca nici nu-l mai vreau

    Pe site in continuare imi apare la pretul full cand il pun in cos, am incercat 3 device-uri diferite, cu browsere diferite. Habar n-am care e faza.

  20. #1680 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E clara treaba Tudor. La cat i-ai boicotat, au pus un filtru pe tine si acum "au boala pe tine"

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 84 of 283 FirstFirst ... 34 74 82 83 84 85 86 94 134 184 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts