Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 87 of 283 FirstFirst ... 37 77 85 86 87 88 89 97 137 187 ... LastLast
Results 1,721 to 1,740 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #1721 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Sunt aceleași reduceri de săptămâna trecută și până astăzi.

    Trimis de pe al meu SM-G800F folosind Tapatalk

  2. #1722 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Chazy90 View Post
    Absolut degeaba acest 'noapta gamerilor', absolut NIMIC interesant la un pret decent.
    Sunt jocuri de PC aparute acum 15 ani la preturi super bune. Nu stii sa apreciezi o oferta adevarata cand o vezi!

  3. #1723 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Tinand cont ca baietii ( myself included ) vand GTA V la 180 sigilat ... asta e o oferta mai buna ca la ei si aveti si facturica :

    MEDIA GALAXY | Grand Theft Auto V (GTA 5) PS4

  4. #1724 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Ei, dar cum, nu vrei o tastatura Marvo sau un mouse Natec.. eu oricum am sarit pe superoferta de 180 lei la DS3!

  5. #1725 SP
    Member adin33's Avatar
    La emag cu tot cu transport este 164.98 lei, deci tot la altex mai ieftin 162.44 lei.

  6. #1726 SP
    Junior Member Kralizeh's Avatar
    Quote Originally Posted by adin33 View Post
    La emag cu tot cu transport este 164.98 lei, deci tot la altex mai ieftin 162.44 lei.
    Sau ridici din showroom. Oricum 2 lei sa vina la botul calului merita daca nu ai balconul deasupra Alpex.

  7. #1727 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Kralizeh View Post
    fals, dincolo e mai ieftin 149.9 Emag
    Cea mai ieftina varianta: Comanzi de la Altex si imediat dupa deschizi tichet ca ai gasit mai ieftin. La fel de imediat trimiti mesaj al suport ca vrei sa iti anuleze comanda pentru GTA, si primesti voucher de 30 de lei pe care il poti folosi pentru GTA ca sa ajunga la 132.

  8. #1728 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    vezi să nu primeşi nici o diferență. măcar ai citit condițiile ce trebuiesc îndeplinite pentru a beneficia de acea diferență?

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk

  9. #1729 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    A primit cineva, vreodata, 2x diferenta inapoi pentru sume mai mari de 10-20 de lei? Sume mici mi-au returnat si mie, dar nu stiu cata incredere sa am cand e vorba de ceva serios.

  10. #1730 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu am primit un voucher de app 130 ron.

  11. #1731 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Sau, decat sa faceti stomacul mare la corporatii ....nu mai bine platititi 180, cinstit si civilizat, astfel sustinand " bijjjnitareala " locala si organizata - ca oricum " la baetzi " e aproape intotdeauna mai 'eftin ca in restul anului la magazin ( daca se doreste va dau link-ul meu de OLX --- vanzator acreditat )

  12. #1732 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Snick View Post
    Sau, decat sa faceti stomacul mare la corporatii ....nu mai bine platititi 180, cinstit si civilizat, astfel sustinand " bijjjnitareala " locala si organizata - ca oricum " la baetzi " e aproape intotdeauna mai 'eftin ca in restul anului la magazin ( daca se doreste va dau link-ul meu de OLX --- vanzator acreditat )
    E penibil cand vad pe olx anunturi cu preturi mai mari decat in magazin. Sunt unii care traiesc cu impresia ca daca ei au dat 240 de lei pe un joc acum 2 ani, il pot vinde astazi tot cu 240.

  13. #1733 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Stai linistit ca nu doar pe OLX, chiar si aici pe forum sunt mari "afaceristi" d-astia..
    In orice caz prost nu este cine cere, este cine da.

  14. #1734 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Snick View Post
    Sau, decat sa faceti stomacul mare la corporatii ....nu mai bine platititi 180, cinstit si civilizat, astfel sustinand " bijjjnitareala " locala si organizata - ca oricum " la baetzi " e aproape intotdeauna mai 'eftin ca in restul anului la magazin ( daca se doreste va dau link-ul meu de OLX --- vanzator acreditat )
    Vanzator acreditat? Ce e aia? Platesti impozit pe castigurile din bisnita asta? Altfel te numesti samsar si nimic mai mult.

  15. #1735 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    @adin33, eu eram sarcastic

  16. #1736 SP
    Member Baracuda's Avatar
    Precomanda la WOW Legion CE din 24mai si nici pana acum nu am primit cutia, desi este in stoc de luni. Foarte neseriosi, sunt deja ultima optiune cand mai cumpar ceva.

    Si cel mai mult ma oftic ca nu am de unde sa-l cumpar ca sa anulez comanda de la Altex. Emag nu-l are, la Pcgarage nu este pe stoc si la Gamestore arata ca este pe stoc dar de fapt nu este, am sunat ieri si mi-au zis ca posibil sa ajunga maine dar cel mai sigur ajunge luni.

    Nici treaba asta nu o inteleg, daca tu stii ca nu ai produsul in stoc, ce naiba mai pui pe site ca este in stoc...

  17. #1737 SP
    Member musat's Avatar
    Salut. Am primit un voucer de 3%, eu nu-l folosesc asa ca poate vrea cineva (este valabil 3 zile - pana pe 3.09.2016):
    Cod Voucher : P53UZEUQ

    *Atentie, voucherul expira in 3 zile si poate fi utilizat pentru comenzi de peste 2.500Lei!
    (pentru Media Galaxy)

  18. #1738 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Am vrut sa testez din nou sistemul lor cu returnarea 2x diferenta, sunt niște nesimtiti care isi fac numai reclama mincinoasa. Pe scurt am comandat un LG G4 intenționat de la ei, știind ca e cel.ro se găsește mai ieftin cu 500 de lei, dupa care am făcut cerere pentru a primi 2x diferenta. Asta s-a întâmplat ieri, cand produsul a fost toată ziua in stoc, iar azi imi dau mail ca produsul nu mai e in stoc si nu il pot livra, deci evident nu primesc nici voucher de 1000 de lei, desi am gasit altundeva mai ieftin.

    Intre timp am comandat un frigider si un aragaz pe o adresa fictiva, asta ca tot zicea cineva mai sus ca trebuie sa fii tâmpit sa te răzbuni pe companie. Media Galaxy, daca citești asta cu interes, sa stii ca o comanda din Timișoara nu va fi ridicata. Săptămâna viitoare montam aer condiționat in Brăila, si tot asa pana facem paguba de 1000 de lei. Daca nu citești asta, sa fii sănătos si Doamne-ajută.

    PS: Folosesc VPN. Sâc.

  19. #1739 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Păi dacă tot voiai acea diferență, trebuia să cumperi pe bune produsul şi abia după ce il plăteai aveai şansa de a primi de 2x diferența (trebuie să respecți nişte condiții, pe care poate le-ai citit, poate nu le-ai citit..)

    Eu am primit o diferență de 449,8 lei anul trecut, fără nici un fel de problemă.

    Şi în legătură cu acele comenzi fictive.. cam aşa procedează un copil de câțiva ani care tocmai a descoperit internetul şi crede că aşa îşi rezolva propriile frustrări.

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk

  20. #1740 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru View Post
    Păi dacă tot voiai acea diferență, trebuia să cumperi pe bune produsul şi abia după ce il plăteai aveai şansa de a primi de 2x diferența (trebuie să respecți nişte condiții, pe care poate le-ai citit, poate nu le-ai citit..)

    Eu am primit o diferență de 449,8 lei anul trecut, fără nici un fel de problemă.

    Şi în legătură cu acele comenzile fictive.. cam aşa procedează un copil de câțiva ani care tocmai a descoperit internetul.

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk
    Pai chiar am comandat produsul, doar ca nu l-am mai primit. Colac peste pupaza, asa isi cer ei scuze ca nu actualizează stocurile si imi pierd mie timpul.

    Si in legatura cu actualizarea stocurilor, cam asa procedează un angajat de câțiva ani care abia a descoperit cum se coordonează un magazin online. Poate esti angajat la Altex, poate nu esti, dar oricum ar trebui sa scoti semnatura aia Tapatalk. Nu ii pasa nimănui ca ai S6, crede-mă.

    Sent from my LG G Flex 2 using Mozilla Firefox.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 87 of 283 FirstFirst ... 37 77 85 86 87 88 89 97 137 187 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts