Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 94 of 283 FirstFirst ... 44 84 92 93 94 95 96 104 144 194 ... LastLast
Results 1,861 to 1,880 of 5658

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #1861 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Mama ce varza e noul site. La jocuri PS4 apare filtru pentru Origin, Steam...exista chiar si 3 jocuri "Fara cod de activare" - NFS, UFC2 si The Division (2 EA si un Ubisoft...ce random)

    Colac peste pupaza, tot la jocurile PS4, exista filtru cu Xbox One (Lego Star Wars) si PS3 (Game of Thrones)... Da de PC de ce nu ati bagat!? Sau Wii?

    Sunt curios care e angajatul care a aprobat ca e bun de live rahatul asta...merita un bonus de craciun gros si incovoiat.

  2. #1862 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Si a disparut cu desavarsire si filtrul "Promotii"

  3. #1863 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Hello. Multumesc pentru informare. Am transmis colegilor mei informatia mai departe. Ne cerem scuze pentru aceasta neplacere.

    si cand se rezolva? Precomenzile raman valabile?

  4. #1864 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    si cand se rezolva? Precomenzile raman valabile?
    Salut! Toate precomenzile plasate raman valabile.

  5. #1865 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    A primit cineva pana acuma confirmarea de precomanda la Battlefield 1 de la Altex? Mai sunt 2 zile si nu am primit nici-un semn.

  6. #1866 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salut! Astazi se vor trimite link-urile de confirmare.

  7. #1867 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Oh nice, mersi de raspuns

  8. #1868 SP
    Member theusher's Avatar
    Ce promisiuni ...
    Attached Images Attached Images clipboard01vgdgh.jpg

  9. #1869 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Se vede că vin alegerile...

  10. #1870 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by theusher View Post
    Ce promisiuni ...
    Au dreptate :

    - nu le pica serverele ,
    - au stoc suficient ,
    - faci comanda,
    - ti-o confirma,
    - primesti mail ca le pare rau ( adica li se rupe de tine ) dar produsul comandat de tine nu este in stoc .

    Ce-i drept te asigura ca esti foarte important pentru ei ( adica ar vrea in continuare sa-ti ia banii ) apoi iti ureaza o zi buna .

    Ziua ta e buna in continuare , ti-o petreci pomenindu-le toate rudele ( mai mult cele ce au decedat ) si daca scapi de atacul de cord ai sanse sa iti revii pana la urmatorul black friday ...doar ca sa o iei de la capat .

    Concluzie : o firma de rahat cu angajati retardati , frustrati si plictisiti de viata ( evident cu mici exceptii ) care habar nu au ce fac doar beneficiaza de oligopolul de pe aceasta piata din Romania . Calitatea proasta a angajatilor incepe de la cel mai inalt nivel , am si eu un amic ce e mare manager la ei ( daca vede postarea asta il salut ) .

    Damn ... that felt good .

  11. #1871 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    In sprijinul celor spuse de mine atasez o postare tot de pe acest forum ...la o saptamana dupa comanda mea la Dark Souls III CE ( sunt sigur ca si altii au comandat ) uite ce au profesionistii astia pe raft inca la vanzare :
    Attached Images Attached Images altex.jpg

  12. #1872 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

    Ce se intampla cu Altex / MediaGalaxy?

    Pai da, eram in trecere pe acolo, si stiu ca sunt destui care nu au prins editia de mai sus, de aceea am si postat cu poza, poate cineva are nevoie


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #1873 SP
    Member eastbason's Avatar
    Cica de maine, 20 Octombrie, incepe
    M-as bucura enorma daca toti cei care au prins DS 3 CE nu il pun direct pe OLX cu 350 lei

  14. #1874 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Flămânzi

  15. #1875 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Lasă că și în Vest fac la fel

  16. #1876 SP
    Member sweetohmygod's Avatar
    Ha, ala de la orhideea e cel de care spusesem saptamana trecuta ca a ramas cand l-am ridicat pe al meu (care aparea out of stock pe site dar in magazin era). Eu personal am avut o singura data probleme cu altex/mediagalaxy cu diablo 3 vanilla collectors, si am facut haos in magazin pana au scos baietii cutia. Problema e generalizata la stocuri ma gandesc. Angajatii au salarii prea mici ca sa ii intereseze sa sesizeze toate problemele, baietii de la suport mai inchid ochii, mai paseaza problema de la unii la altii pana se uita de ea.

    Dar la finalul zilei, bataia mare e intre emag si altex, iar cand amandoi ofera exact aceeasi calitate a serviciilor, clientul nu are de unde altundeva sa cumpere iar ciclul se repeta

    Sent from my C6603 using Tapatalk

  17. #1877 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Avem mai multe variante ca oricand. La dracu, eu am comandat un joc din UK vineri, mi-a ajuns marti, iar transportul a fost 90 de centi. Am zis-o si o repet, cu exceptia cazurilor cand au reduceri, trebuie sa fii masochist sa cumperi jocuri de la noi. Si partea cu "angajatii au salarii mici" e gandire comunista. Daca ei considera ca sunt platiti prea putin, ar trebui sa se orienteze frumos inspre alte domenii, unde calitatile lor extraordinare sunt apreciate. Atata timp cat accepti o slujba, impreuna cu salariul slujbei respective, trebuie sa-ti faci treaba. Restul sunt mofturi.

  18. #1878 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    tine o luna black friday-u la media galaxy? what the f**c

  19. #1879 SP
    Member JohnConstantine's Avatar

  20. #1880 SP
    Member sweetohmygod's Avatar
    Bai asa putem sa o tinem in polemici mult si bine. Ala era punctul meu de vedere, si am avut ocazia sa vad in mai multe domenii cum se schimba calitatea omului in functie de cum variaza salariul. Poate gresesc. Cert e ca e o problema

    Sent from my C6603 using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 94 of 283 FirstFirst ... 44 84 92 93 94 95 96 104 144 194 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts