Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 16 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 308

Thread: Metal Gear Rising: Revengeance

  1. #1 SP
    Senior Member eXist's Avatar

    Arrow Metal Gear Rising: Revengeance

    Well ... A fugit de la Sony ...

    Si iata-l la Microsoft :

    Metal Gear Solid: Rising Video Game, E3 09: Conference Debut Teaser (Cam) HD | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

    Good news ?
    Attached Images Attached Images metal-gear-rising-revengeance.jpg

  2. #2 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Acesta este de fapt MGS4 cu niste imbunatatirii nu?

  3. #3 SP
    Member St Mael's Avatar
    Nu, e cu totul alt joc din seria MGS. Din cate am inteles nici nu il are pe Snake ca protagonist, il va avea pe Raiden.

  4. #4 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Fara comentarii
    Sunt curios ce suma a primit sa mute exclusivitatea

    Sper sa iasa un joc cel putin la fel de bun ca si MGS4, indiferent de consola...

  6. #6 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Eu astept mai multe detalii. Sper sa fie ceva impresionant, in nici un caz dumbed down

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu am impresia ca nici macar nu s-a inceput lucrul la el. Au avut nevoie de ceva "mare" si exclusiv... indiferent ca va iesi in 4-5 ani

  8. #8 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Pai eu unul nu cred ca va fi o exclusivitate, iar din cate il stiu eu pe Raiden, stealthul nu prea este pe placul lui

  9. #9 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Fara comentarii
    Sunt curios ce suma a primit sa mute exclusivitatea

    Sper sa iasa un joc cel putin la fel de bun ca si MGS4, indiferent de consola...
    Si eu sunt curios cat a "inghitit",asta inseamna ca nu va m-ai aparea niciun MGS pe PS3?

  10. #10 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Nu se stie inca daca va fi o exclusivitate. Mai asteptati sa apara mai multe informatii.
    Oricum va fi un titlu inclinat mai mult spre action, ca Raiden nu prea le are cu stealh-ul .

    Din ce imi aduc eu aminte intr-un interviu Kojima a si spus ca franciza MGS (old stile MGS) se va opri la MGS4.

  11. #11 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Din cate am observat, langa Metal Gear Rising scria ceva de genul "Lightning bolt action" - so nu stiu daca se va axa foarte mult pe stealth. Pe de alta parte sunt de acord cu Monky si sunt aproape sigur ca inca nu s-au apucat.
    In orice caz, va fi "the best damn game this console has seen"!!! Pregatiti-va!!!!

  12. #12 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    In orice caz, va fi "the best damn game this console has seen"!!! Pregatiti-va!!!!
    ADEVARAT,chiar va fi!!!Nu cred ca e cineva care a jucat MGS 4 si nu a fot multumit de el...

  13. #13 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Va fi doar pe 360, sau va fi multiplatform?

  14. #14 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Cu siguranta va fi multiplatform..

  15. #15 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ar fi bine sa fie multi-platform, dar nu cred de data asta. Sper sa ma insel. Conturile lui Kojima mustesc!

  16. #16 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Aveti mai jos ceva noutati, pina la urma e multi-platform.

    MGS Rising PS3, PC-bound, new PSP MGS revealed? - News GameSpot E3 2009

  17. #17 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    ceva stealth sper sa fie,altfel isi pierde farmecul

  18. #18 SP
    Member justamodel's Avatar
    Sincer nu stiu ce farmec ii de exemplu sa te uiti la Preason Break sezonu 4 fara sa vezi celelalte sezoane, nu stii povestea, nu stii nimic, asa ii si cu jocul acesta. Daca nu ai jucat precedentele parti din Metal gear stai si te intrebi si da totusi cine ii Raiden?

  19. #19 SP
    Member St Mael's Avatar
    Quote Originally Posted by tiberiu_sim View Post
    Aveti mai jos ceva noutati, pina la urma e multi-platform.

    MGS Rising PS3, PC-bound, new PSP MGS revealed? - News GameSpot E3 2009
    Nu este nimic oficial in articolul ala, sunt doar speculatii. Nu ai observat semnul de intrabere din titlu?

  20. #20 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Quote Originally Posted by St Mael View Post
    Nu este nimic oficial in articolul ala, sunt doar speculatii. Nu ai observat semnul de intrabere din titlu?
    Ba da, asa a fost speculat si noul titlu MGS si iata-l, deci speculatiile respective au si un simbure de adevar, mai ales ca noul MGS este cotat TBA pentru PS3 si PSP.

    Parerea mea este totusi sa asteptam ceva oficial. Cum zicea cineva mai sus nici nu s-au apucat de lucru la el, e doar advertising.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 16 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 16-12-2011, 11:20

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts