Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 31 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 611

Thread: Black Friday 2014

  1. #1 SP
    \ tudyniuz's Avatar

    Black Friday 2014

    Oameni buni, ati uitat de Black Friday?

    Iaca unde vor fi reduceri, in unele locuri au inceput deja:

    Lista magazinelor participante la Black Friday Romania 2014
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  2. #2 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am inteles ca mai adauga in 20 noiembrie. Asta a mai ramas la Altex, sunt din nou primii, chiar si inaintea de "sarbatoare":
    Attached Images Attached Images screen-shot-2014-11-18-20.57.48.png

  3. #3 SP
    Member sollo's Avatar
    Sper sa gasesc si Ps+ de BF. Vreau sa-mi iau si un telefon, ori la liber(emag, altex) ori la abonament de la vodafone. Problema e ca nu stiu nimic de BF la vodafone... De 3 luni tot vorbesc la un nokia1100, rad si prietenii de mine, dar macar ma tine bateria mai mult decat telefoanele lor.

  4. #4 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Emag si-a schimbat deja rubrica dedicata BF, avem ceva mai multe info

    Ghid de supravietuire Black Friday 2014 eMAG.ro - eMAG.ro
    Attached Images Attached Images ghid_bf.jpg

  5. #5 SP
    Member bdevil's Avatar
    Oferta BF de la Flanco aici: https://drive.google.com/file/d/0B-Y...ew?usp=sharing

    La eMag vor avea consola PS4 la 999 RON din anumite surse. Daca gasiti un pret bun de BF la PS+ pe un an, va rog sa postati aici, mie imi expira subscriptia in ianuarie si as vrea sa-mi iau pe un an.

  6. #6 SP
    Member Mechatronick's Avatar
    Cand incepe la Emag?

  7. #7 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    In data de 21 ..peste 2 zile.

  8. #8 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Oferta BF de la Flanco aici: https://drive.google.com/file/d/0B-Y...ew?usp=sharing

    La eMag vor avea consola PS4 la 999 RON din anumite surse. Daca gasiti un pret bun de BF la PS+ pe un an, va rog sa postati aici, mie imi expira subscriptia in ianuarie si as vrea sa-mi iau pe un an.
    Pe amazon.com ai cele mai mari șanse, 30$ pt un an.

  9. #9 SP
    Member theusher's Avatar
    Catalog Altex:
    Attached Images Attached Images catalog_altex_black_friday_2014_pag_011.jpg catalog_altex_black_friday_2014_pag_021.jpg catalog_altex_black_friday_2014_pag_031.jpg catalog_altex_black_friday_2014_pag_041.jpg catalog_altex_black_friday_2014_pag_051.jpg catalog_altex_black_friday_2014_pag_061.jpg catalog_altex_black_friday_2014_pag_071.jpg catalog_altex_black_friday_2014_pag_081.jpg catalog_altex_black_friday_2014_pag_091.jpg catalog_altex_black_friday_2014_pag_101.jpg catalog_altex_black_friday_2014_pag_111.jpg catalog_altex_black_friday_2014_pag_121.jpg catalog_altex_black_friday_2014_pag_131.jpg catalog_altex_black_friday_2014_pag_141.jpg catalog_altex_black_friday_2014_pag_151.jpg catalog_altex_black_friday_2014_pag_161.jpg

  10. #10 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Stiu ca este devreme dar pana acuma, cei de la Flanco au cele mai bune reduceri, oricum mai ramane de vazut pana maine seara. Iar despre Altex, au oferte mai bune cand nu este BlackFriday ci doar o zi normala de reduceri.

  11. #11 SP
    Junior Member phaze0r's Avatar
    Foarte slabe reducerile de la Altex, multe produse/reduceri identice cu cele oferite de Flanco. Ah, daca va ganditi sa va luati Philips-ul ala de 40 inch 4K, sa stiti ca are un input lag ingrozitor, atat pe consola cat si pe laptop, chiar si in Game mode.

  12. #12 SP
    Member sollo's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Oferta BF de la Flanco aici: https://drive.google.com/file/d/0B-Y...ew?usp=sharing

    La eMag vor avea consola PS4 la 999 RON din anumite surse. Daca gasiti un pret bun de BF la PS+ pe un an, va rog sa postati aici, mie imi expira subscriptia in ianuarie si as vrea sa-mi iau pe un an.
    999 lei PS4? Nu cred...

    Sta bine flanco la telefoane...dar totusi nu e ceea ce vreau, poate samsung s4 sau huawei p7, sau poate si x2soul

  13. #13 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Aveti idee, iar incepe nebunia la 6 dimineata?

  14. #14 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by sollo View Post
    999 lei PS4? Nu cred...
    Asa are in semnatura un user de pe alt forum.
    Attached Images Attached Images screen-shot-2014-11-19-23.21.13.png

  15. #15 SP
    Member sollo's Avatar
    Sa-i *** atunci... Daca asteptam sa-mi iau Ps4 de BF, cu siguranta nu era pretul asta.

  16. #16 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu nu cred, in cel mai bun caz un PS4 simplu la vreo 13 milioane. Sau fac si ei cum au facut colegii de la Altex, pun un produs la un pret foarte mic cu mențiunea, stoc epuizat...Americanii au anunțat PS4 cu TLOU si GTA5 la 400$

  17. #17 SP
    Member theusher's Avatar

  18. #18 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mai, dar scaune de birou vinde cineva?

  19. #19 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Daca vedeti ceva promotii pentru Xbox Live sau PS+ va rog postati, luna viitoare trebuie sa le prelungesc.

  20. #20 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Eu nu cred, in cel mai bun caz un PS4 simplu la vreo 13 milioane. Sau fac si ei cum au facut colegii de la Altex, pun un produs la un pret foarte mic cu mențiunea, stoc epuizat...Americanii au anunțat PS4 cu TLOU si GTA5 la 400$

    Este, e aparuta informatia deja pe doua bloguri de super incredere ! PS4 la 999 RON

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 31 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  2. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11
  3. Oferte console Black Friday la noi in Romanica By psicho1986 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 25-11-2011, 14:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts