Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 31 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 ... LastLast
Results 541 to 560 of 611

Thread: Black Friday 2014

  1. #541 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    10822619_792026400843028_332312701_n.jpg

    La italieni

  2. #542 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Asa se face black friday!


  3. #543 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    Eu am comandat acest produs : Asus RT-AC68U Dual-band Wireless-AC1900 Gigabit Router, USB 3.0, IEEE 802.11a/b/g/n - eMAG.ro

    mi-au spus ca v-a fi livrat intre 24-26 , nici un raspuns de la ei nici pana in ziua de azi , maine o sa le dau un telefon
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Si eu la fel. Am mai avut un fier de calcat care a ajuns in 2 zile, destul de repede. Dar routerul se lasa asteptat.
    Ironia sortii. Mie mi-a venit acelasi router acum 3 zile, dar am facut deja cerere sa-l ia inapoi. Dupa ce am incercat 4-5 versiuni de firmware, incercat cu Merlin... nu am reusit sa prind peste 500Mbps (pe RDS Gigabit). Ciudat, pentru ca pe aceeasi conexiune, cu un router mai slab dpdvd hardware (AC66U), sare de 700Mbps. Poate voi veti avea mai mult noroc. Sper sa nu-l primiti pe-al meu la resigilate

  4. #544 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ati vazut pe undeva promotii la Xbox Live Gold si PS+? Stau foarte prost cu timpul momentan si nu pot cauta. Un pm si dau o bere, thanks.

  5. #545 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Aici pe forum are Roseawolf cu 50 de lei pe 3 luni si 120 de lei pe un an. Mai bine de atat nu ai cum sa gasesti, iese 10 lei pe luna.

  6. #546 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Multumesc, cu Live am rezolvat pe pcgamessuplly, au o promotie foarte buna. A iesit 130 de lei pe un an. Mai ramane PS+.

  7. #547 SP
    Junior Member ABkr's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Multumesc, cu Live am rezolvat pe pcgamessuplly, au o promotie foarte buna. A iesit 130 de lei pe un an. Mai ramane PS+.
    Daca gasesti vreo oferta buna si pentru PS Plus te rog sa ne spui si noua aici, pentru ca as fi si eu interesat si probabil si altii. Thanks!

  8. #548 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Deci anul asta Black Friday este o zi normala .... nu am gasit nimic legat de gaming nici pe store nu sunt reduceri bune

  9. #549 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Black Weekend la Mercedes-Benz
    Attached Images Attached Images black-friday.jpg

  10. #550 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    ^faine jocuri si boxe

  11. #551 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am vazut ceva oferte la jocuri pe Black Friday 2 2014 Game Shop.
    In rest, e cam liniste...

  12. #552 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by nytrousox View Post
    Daca gasesti vreo oferta buna si pentru PS Plus te rog sa ne spui si noua aici, pentru ca as fi si eu interesat si probabil si altii. Thanks!
    Sa-mi trimiteti si mie un PM .

  13. #553 SP
    Member gabytro's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Aici pe forum are Roseawolf cu 50 de lei pe 3 luni si 120 de lei pe un an. Mai bine de atat nu ai cum sa gasesti, iese 10 lei pe luna.

    Vreau si eu 10 daca are la 120 ron e 50$. Inteleg ca face gesturi caritabile?

  14. #554 SP
    Junior Member ABkr's Avatar
    Vorbeste despre cele de Xbox, ca idee, nu PS Plus.

  15. #555 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytro View Post
    Vreau si eu 10 daca are la 120 ron e 50$. Inteleg ca face gesturi caritabile?
    Nu, din cate stiu lucreaza la Microsoft si le scoate la preturi decente la vanzare. Acum gesturi caritabile sunt 100% convins ca nu face, doar frate/frate, dar branza-i pe bani.

  16. #556 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytro View Post
    Vreau si eu 10 daca are la 120 ron e 50$. Inteleg ca face gesturi caritabile?
    Peste tot abonamentul Live e mai ieftin decât ce oferă Sony, 130-140 de lei. Vezi cdkeys.com, pcgamesupply, electronicfirst.

  17. #557 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    in romania black friday e parfum pe langa ce gasesti in germania. la jocuri (nu console) nu am vazut nici macar o oferta calumea

  18. #558 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    In Olanda ofertele sunt fabuloase:


  19. #559 SP
    Member Inuhanyou's Avatar

  20. #560 SP
    Junior Member ABkr's Avatar
    Intr-adevar, tare lista si niste super oferte pe la unele din magazine. Pacat ca ar dura o gramada livrarea si dupa aia mai si ai discutii la posta cu privire la platirea tva-ului. Taraboiul naibii... Norocosi americanii astia

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 31 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  2. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11
  3. Oferte console Black Friday la noi in Romanica By psicho1986 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 25-11-2011, 14:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts