Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 17 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 331

Thread: Assassin's Creed: Syndicate

  1. #41 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu sunt increzator ca nu o vor mai da in bara si cu asta si ca-si vor spala pacatele si vor livra un joc farte bun.


  2. #42 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Da, faptul ca si-au recunoscut greselile din AC Unity, e un pas important pt. Ubisoft. Sper sa nu cada in depresia Konami, si sa inceapa cu faze gen "the mobile gaming is the future"...

  3. #43 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Apropos de asta, in filmuletul acela in care prezentau jovjocul developerii aia tot spuneau cat au fost de suparati ca receptia lui Unity a fost negativa si ca ei au muncit foarte mult si au pus suflet etc.

    Acum nu stiu cat era PR din chestia asta, dar e de sperat ca stiu ca oamenii nu ii acuza pe cei care au muncit din greu la joc, ci mai degraba pe cei care iau deciziile cu privire la lansari, vanzari, microtranzactii s.a.m.d. Adica aia care ar sacrifica linistiti calitatea sau chiar functionabilitatea unui joc pentru un profit mai mare si mai rapid. Mie daca nu mi-ar fi creat atatia nervi jocul in prima luna cu toate bugurile, pierderile agresive de frame-uri, trofeele glitch-uite, echipamentele nefolosibile desi deblocate, si aplicatia de mobil infecta, probabil ca mi-ar fi placut jocul.

  4. #44 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by raducucosmin View Post
    aplicatia de mobil infecta
    ^ asta o sa fie incet incet noul cancer in industria de gaming.

  5. #45 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    What’s New?


  6. #46 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Gameplay Walkthrough - E3


  7. #47 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Fighting-ul e praf. Cel putin faza de la min 1 este absolut penibila. Ce pot sa zic, Unity reuisise sa faca super hype, pentru ca arata mult mai bine si totul parea super genial, dar aici parca de acum, totul pare asa...normal...plain.

  8. #48 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Nimic nu mai starneste interesul in ceea ce priveste seria AC. A inceput atat de bine, dar nu au stiut cand sa se opreasca din muls. Acum nici macar in IP-urile noi de la ei nu mai am incredere, deoarece au inceput sa-si bata joc si de ele.
    Macar avem studiouri precum Rockstar, NaughtyDog sau Irrational games(ca sa amintesc doar cateva), care inca aduc jocuri deosebite, in care
    investesc mai mult decat gandul de a scoate bani de pe urma lansarii.

  9. #49 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    mie-mi place.

  10. #50 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Seria asta trebuia terminata dupa AC 3, care a fost cu muuult peste porcaria de Unity...

    Ma duc sa ma joc Assassin's Creed 2, numa' bine

  11. #51 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mie mi-a plăcut mult AC4 dar eu terminam seria la ultimul joc cu Ezio, AC Revelations. În continuare rămân la părerea ca AC3 a fost cel mai slab joc din serie

  12. #52 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  13. #53 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ba da praf e combat-u ala... si prin rope-u asta incepe sa devina Batman

    La cat m-am grabit sa iau Unity si la cata incredere am in asta, ca o sa fie mai bine facut decat Unity, tot nu-l voi lua day one. Cred ca nici macar in prima luna...

  14. #54 SP
    Junior Member bobyslick's Avatar
    Si mie mi-a lasat o impresie proasta sistemul de fighting. Inamicul tine garda si tu dai cu pumnii prin el degeaba...!!? Sper totusi sa fie doar versiunea Alpha!! Sper!

  15. #55 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu doar ca dai cu pumnii prin el degeaba, dar restu nu prea se baga si ramai intr-un loop de animatii infecte, fiecare cu ale lui. Destul de penibil.

    Si din pacate, nu cred ca se va schimba pana la lansare.

    Plus ca dpdv grafic, a scazut simtitor fata de Unity...

  16. #56 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Eu personal nu mă grăbesc cu el, să ajungă sub 100 lei. Mai ales după Unity care a fost cel mai prost joc din istoria AC.

  17. #57 SP
    Member flames95's Avatar


    ---------- Post added 05-08-2015 at 11:52 ----------

    Robin Hood

  18. #58 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hai să-l pun, deși am început să urăsc seria asta


    LE: mda, au început să copieze Batman, du-te-n... Auzi tu, cameleon Doamne, ce a fost și în ce hal a ajuns

  19. #59 SP
    Member Energizer's Avatar


    Pe mine nu m-au dat pe spate pana acum dar melodia asta e geniala!

  20. #60 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by Energizer View Post


    Pe mine nu m-au dat pe spate pana acum dar melodia asta e geniala!
    Aceasta e de fapt melodia geniala, zic eu!

    Sorry daca am postat neinspirat!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 17 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 06:15
  2. Replies: 0 Last Post: 12-09-2012, 20:56
  3. Replies: 0 Last Post: 29-08-2012, 22:27

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts