Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 17 FirstFirst ... 7 15 16 17
Results 321 to 331 of 331

Thread: Assassin's Creed: Syndicate

  1. #321 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    seven la inceput si mie mi s-a parut haotic si lipsit de farmec, dupa care am mai avansat prin joc si mi-a placut pur si simplu.

  2. #322 SP
    Member kukenstein's Avatar
    L-am primit si eu in pachet cu consola, PS4. Grafica e superba (pentru mine cel putin), orasul foarte bine realizat, dar jocul in sine e fara esenta. Il joc pentru ca imi place orasul, altfel... Astept si eu sa treaca timpul pana la Uncharted 4

  3. #323 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Eu l.am terminat. Un joc superb , poveste , grafica , tot!! Am luat platina !!

  4. #324 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    L-am terminat si eu. Avand in vedere ca l-am cumparat acum 1 luna sau poate chiar 2. Prima data cand am intrat in el nu prea mi-a placut grafica si l-am lasat in standby destul de mult. Apoi nu prea mai aveam ce sa joc si am zis sa ii dau o sansa. Jocul nu prea exceleaza la grafica dar combatul si sunetul, mie cel putin mi se pare geniale. Combatul eu zic ca e mai bun decat cel din Batman. Povestea este ok per total, cu cat avansezi mai mult in joc cu atat devine mai interesanta. Caracterele sunt foarte bine facute, sincer cand am inceput sa joc, imi placea mai mult de Evie. Acum imi place mai mult de Jacob pentru ca are niste combo-uri dementiale. Evie e mai mult pe Stealth si Jacob pe Fighting. Jocul mai are si unele bug-uri, atunci cand incerci sa te urci pe ceva sau sa cobori de pe ceva, dar nu deranjeaza foarte mult, mai ales daca mergi foarte des cu trasura.
    Nu cred ca o sa ii fac platina chiar daca silvian92 mi-a spus ca e foarte usor de luat.
    Deci daca nu mai aveti ce juca si ati prins jocul la un pret bun, eu zic ca merita sa il cumparati.

  5. #325 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ma nu stiu ce sa zic, dupa ce Unity a fost o porcarie, am avut asteptari mici si de la Syndicate, iar mai mult de doua ore jumatate nu am rezistat. Gameplay-ul e neschimbat, inca se urca aiurea pe toate prostiile cand alergi, orasul desi e bine realizat, nu iti mai reda o atmosfera atat de pronuntata precum in vechiile jocuri din serie iar personajele mi se par o gluma. Seria asta are mare nevoie de o pauza si un reboot abia peste vreo 3 ani incat sa mai aibe vreo valoare reala. Sufera de aceleasi modificari anuale precum un joc din seria FIFA, echipamente si stadioane noi si cam atat. Ca sa nu mai zic cate mecanici, texturi si elemente de gameplay sunt reciclate in continuare inca de pe vremea primului Assassin's.

    Eu nu l-as recomanda deloc, mai bine cumparati orice altceva. O sa ziceti probabil ca i-am acordat prea putin timp, dar pur si simplu nu mai sunt dispus sa pierd timpul cu astfel de mediocritati.

  6. #326 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Foarte slab si plictisitor joc. Seria asta a devenit tot mai slaba, nu mai are magia aia sa te tina pe langa televizor sa mai deslusesti din poveste precum reusea seria Ezio.
    Nu stiu de ce si cumde unora le-a placut, chiar mai mult ca si Unity care a fost si el slab dar orasul a avut farmec mai mare. Personajele? Asasini cu jobene si fustite, boring! Povestea? Care poveste?

  7. #327 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Ce vrei sa spui... "care poveste".

    Povestea e: doi frati orfani care asasineaza merg la Londra si... si asasineaza pentru ca... nu mai stiu exact because of reasons si sunt niste personaje care te captureaza si te fac sa iti pese de ele pentru ca... reasons

  8. #328 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    mama mama
    L-am luat la reducere acum de la altex, am zis ca e un pret bun pentru un joc mediuocru. Ei bine 70 de lei este mult prea mult.
    S-au gandit baietii sa fac patch de PS Pro si acum crasheaza din ora in ora, de la aparitia patchului (cam de cand a fost lansat PRO-ul) nu au mai facut nimic sa repare.
    Dupa ce ca jocul are toate problemele pe care le are seria asta (control, ai, raspuns la input ca bunica de 90 de ani) mai si crash-uieste in draci.
    Daca nu fac un overhaul complet cu urmatorul din serie pentru mine asta a fost, m-am plictisit de cules tot felul de idiotenii doar ca sa pot face level ca sa pot sa termin jocul.

  9. #329 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    That sucks, si eu care vroiam sa cumpăr jocul...

  10. #330 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    tocmai au lansat 1.51 iti zic daca mai crasheaza sau nu

    ---------- Post added 10-01-2017 at 23:11 ----------

    LE: tot pica...nu mai am cuvinte

  11. #331 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Am jucat astazi aproximativ 6 ore pe el si nu am primit niciun crash.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 17 FirstFirst ... 7 15 16 17

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 06:15
  2. Replies: 0 Last Post: 12-09-2012, 20:56
  3. Replies: 0 Last Post: 29-08-2012, 22:27

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts