Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 16 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 320

Thread: Console Club

  1. #61 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Xbox One Outsells PS4 During October, Extending Its Streak to Four Months - GameSpot si http://gamerant.com/xbox-one-ps4-sales-october-2016/ - deci eu unul recunosc ca nu mai inteleg nimic. Vine Microsoft si da (pardon de expresie) cu "mucii in fasole" la faza "la naiba cu exclusivele pe consola noastra, Now you can play on Xbox One & PC", scoate o consola mai mica (si alba) si cam atat... Sony vine cu o consola mai puternica, cu super exclusive, cu VR... si cu toate astea, consola celor de la Microsoft vinde mai bine? WTH?

  2. #62 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Păi ps4 pro nu intră în calcule pe octombrie. Vedem luna care vine.

  3. #63 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sunt normale cifrele, de luna viitoare pana la Scorpio nu mai pupa nimic Microsoft, decât dacă baga console la Happy Meal

  4. #64 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Xbox One Outsells PS4 During October, Extending Its Streak to Four Months - GameSpot si http://gamerant.com/xbox-one-ps4-sales-october-2016/ - deci eu unul recunosc ca nu mai inteleg nimic. Vine Microsoft si da (pardon de expresie) cu "mucii in fasole" la faza "la naiba cu exclusivele pe consola noastra, Now you can play on Xbox One & PC", scoate o consola mai mica (si alba) si cam atat... Sony vine cu o consola mai puternica, cu super exclusive, cu VR... si cu toate astea, consola celor de la Microsoft vinde mai bine? WTH?
    Au avut multe promotii in ultima perioada, console la pret foate mic, bundle's, etc. Probabil ca si asta a contat foarte mult. Anyway, odata cu aparitia pro-ului o sa se schimbe din nou balanta pentru o perioada

  5. #65 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    logic, au asteptat Pro-ul.

  6. #66 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Pretul a facut diferenta. Si ofertele bundle. Cand la 250 de dolari primesti consola si joc si giftcard, why not?

    Cand in Canada (poate si in alte tari) MS a fcut sistem de buyback pentru consolele vechi, in care pentru un xbox one functional cu accesoriile originale incluse dar cu garantia expirata, primesti 175 de dolari si mai tre sa pui doar vreo 100 pentru un slim nou, si cand astia de la ms au nshpe variante de console la vanzare, why not?

  7. #67 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  8. #68 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Unde Dzeu gasesc si eu un USB Killer din clipul lui RonanN1? Am cateva calculatoare pe care vreau sa-l testez

  9. #69 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Tocmai a inceput cea mai aglomerata saptamana din ultimii... multi ani. Pentru ca in urmatoarele zile vom avea:

    Gravity Rush 2 (18/20 ian.)
    Dragon Quest VIII: Journey of the Cursed King (20 ian.)
    Fate/Extella: The Umbral Star (20 ian.)
    Kingdom Hearts II.8 (24 ian.)
    Resident Evil 7: Biohazard (24 ian.)
    Yakuza 0 (24 ian.)
    Tales of Berseria (27 ian.)

    Este prea mult! Evident ca e bine sa avem multe jocuri, dar e prea mult!

  10. #70 SP
    Junior Member cristinitu's Avatar
    la ce-ti trebuie? nu ai un ciocan mai pe aproape???

    ---------- Post added 18-01-2017 at 20:39 ----------

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Unde Dzeu gasesc si eu un USB Killer din clipul lui RonanN1? Am cateva calculatoare pe care vreau sa-l testez
    la ce-ti trebuie? nu ai un ciocan mai pe aproape???

  11. #71 SP
    Member Chazy90's Avatar
    As vrea sa stiu daca credeti ca vor exista in urmatoarele 2-3 luni oferte pentru console Xbox One (S sau Elite) , in jurul a 1000 ron sau nu prea merita sa astepti? M-am gandit totusi in viitorul apropriat sa imi iau iar o consola si cum aveam foarte multe jocuri digitale pe contul X1, eram hotarat sa o iau in aceasta directie.
    Sau exista sanse bune pentru niste reduceri la PS4?

  12. #72 SP
    Member renatoman's Avatar
    Paid toti recomanda Pro.

  13. #73 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    In urmatoarele 2-3 luni?
    Nu stiu ce sa zic, insa sigur vor fi reduceri in toamna cand vor lansa scorpia.

  14. #74 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mai sunt 9-10 luni pana atunci...

  15. #75 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din cate stiu, mai sunt 5-6 luni. Scorpio se va lansa in vara. Au zis acum cateva luni ca-l vor lansa mai devreme decat era preconizat. Cred ca-l vom vedea la E3 cu lansare putin dupa.

  16. #76 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vor să-l anunțe mai devreme, înainte de E3, lansarea rămâne tot pentru Holidays 2017, cel mai probabil prin noiembrie.

  17. #77 SP
    Junior Member MaxxCt's Avatar

  18. #78 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Asta da treaba meseriasa: Steampunk PS4! Stie cineva care e autorul? Mi-as comanda si eu o asa nebunie!
    Attached Images Attached Images ps4_steampunk_1.jpg ps4_steampunk_2.jpg ps4_steampunk_3.jpg ps4_steampunk_4.jpg

  19. #79 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    O fi Templier

  20. #80 SP
    Banned Templier's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    O fi Templier
    Ar fi o situatie interesanta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 16 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Games Club - La un pahar de vorba By MonkY in forum Console Club
    Replies: 3597 Last Post: 03-08-2015, 18:32
  2. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30
  3. New Ps Club By paull in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 24-05-2011, 06:40
  4. Club FIFA 11 By CooL in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 01-11-2010, 00:38
  5. Club Nintendo By Madk91 in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 2 Last Post: 19-03-2010, 00:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts