Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 53 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 ... LastLast
Results 841 to 860 of 1042

Thread: Discutii legate de eMag.ro

  1. #841 SP
    Junior Member Kralizeh's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Azi n-am mai rezistat si le-am dat pe Facebook 1 star rating (din 5). La ultima comanda am primit produs SH, incomplet si plin de praf... desi am comandat un produs nou. Am facut sesizare... nimic, asa ca am sunat azi la ei. Mi s-a spus sa astept linistit, ce ma grabesc... ca sesizarile au maxim 30 de zile pentru rezolvare. Wow! Nu stiu, dar cred ca oamenii astia chiar nu mai vor sa vanda. Sau or avea ceva cu mine.
    Sal Monky da-mi te rog numarul de comanda si incerc sa te ajut.

  2. #842 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ai PM!

  3. #843 SP
    Member Alex_P's Avatar
    3 produse, toate fiind in stoc. Ce putin asa apare pe site. Nu am stat niciodată 10 zile pentru o comanda internă. Am primit din china, comanda pe ebay în 8 zile desi de obicei astept cam 20 zile. Ai dreptate Monky, cred ca nu vor sa mai vândă.

  4. #844 SP
    Member Hider141's Avatar
    Macar nu mai plati in avans, ca pe urma te poti trezi si cu banii dati, si coletul disparut. Au fost destule cazuri cand cica a semnat clientul pentru primirea coletului si de fapt coletul n-a mai ajuns niciodata la el.
    Cu plata ramburs vrea curierul, nu vrea, trebuie sa ajunga la tine cu coletul/coletele.

  5. #845 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Voucher 250 lei reducere la iPhone X (13-16 februarie 2018)
    • 0795-0976-0199-0523

  6. #846 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Am ramas masca azi dimineata cand am vazut noua politica emag. 15 lei livrare pentru orice comanda, 15 lei ridicare din showroom si 50 de lei livrare cand vrei tu.
    Pe bune, 15 lei si ma duc si ridic personal din showroom?
    Sau comand de 300 sau 1300 si tot nu am transport gratuit?



    PS: detaliile sunt pentru o comanda de 300 lei.

  7. #847 SP
    Member Hider141's Avatar
    Din cate stiu sambata e zi nelucratoare, si poate de aia costa 15 lei.
    Verifica si luni, sa vezi daca tot asa va fi.

  8. #848 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Eu am ridicare gratuita din showroom la orice produs. Am testat si cu o carte de 20 de lei.

  9. #849 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Posibil sa fie un bug la ei. Eu am comandat un cuptor cu microunde. Daca pun Tv-ul singur atunci e livrare gratis. Daca adaug si cuptorul atunci livrarea e 15 lei.

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  10. #850 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Nu-i bre asa ceva , am facut eu o simulare acum si era gratuita ridicarea din showroom . La restul metodelor n-am incercat .

  11. #851 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Se stie ceva despre comenzile Collectors Edition la God of War (2018)? Ba apar pe site, ba dispar sub statusul de Stoc Epuizat sau Indisponibil. Cei care am reușit să plasăm comanda, oare ne va fi livrata? Măcar luna asta, că pe 20 Aprilie sigur nu vin. Mulțumesc!

  12. #852 SP
    Member parazitu86's Avatar
    a dat cineva comandă de limited edition la Emag? eu am setat ridicarea din magazin titan dar nu am primit nici o informație despre comandă până acum si nici codul de pre-order cum se întâmplă la altex trimise care s-au trimis pe mail

  13. #853 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Same here. Acelasi produs cu ridicarea din showroom Titan si inca nu am primit bonusul de precomanda.
    Macar am primit un mail in care am fost instiintat ca este o precomanda si ca se va lansa/livra pe 20.

  14. #854 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Eu am de ridicat Collectors Editionul din Showroomul Titan. Nicio informatie pana acum, in afara de statusul Comanda Plasata.
    Sper sa nu imi iau teapa.

  15. #855 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai teoretic azi vor pleca spre curieri, pentru cei care au ales livrare la domiciliu si diseara/la noapte vor pleca spre showroom pentru cei care au ales ridicare personala. Deci daca pana maine dimineata nu primim nimic...

  16. #856 SP
    Member parazitu86's Avatar
    am plecat să imi ridic comanda..... yeeeey
    Attached Images Attached Images screenshot_20180420-105651.png

  17. #857 SP
    Junior Member mateimatthew's Avatar
    Daca vrea cineva sa ridice un GOW Limited Edition din showroom Titan sa imi dea PM.

  18. #858 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Va rog imi spuneti si mie cum se face o reclamatie la opc ?

  19. #859 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Intra pe site-ul ANPC si vezi acolo toate detaliile.

  20. #860 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Am si eu o problema poate ma puteti ajuta cu un sfat ceva
    Am cumparat o maneta nacon si deoarece nu am putut să mă adaptez cu ea am returnato .Cand am cumparat-o am folosit si un voucher de 288 lei +diferență
    Banii mi iau dat înapoi dar voucher-ul nu
    Am sunat la ei vede ca am folosit si voucher dar au zis ca pana nu le dau seria lui nu il poate reactiva
    Am cautat la mail in cosul de gunoi dar nu gasesc mesajul cu seria voucherului (pe 10 mai mi l-au dat asa zic ei dar mie nu îmi apare nimic,poate nu stocheaza mailul la secțiunea cos de gunoi asa multe mesaje ca na mie imi trimit ăștia zilnic 2-3 mesaje )

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 53 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 ... LastLast

Similar Threads

  1. Articole interesante legate de gaming By Tudoran in forum Console Club
    Replies: 543 Last Post: 30-01-2024, 13:31
  2. PCGarage cumparat de eMag By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 9 Last Post: 17-04-2016, 21:13
  3. Licitatie: Voucher Emag.ro By TocSyk in forum Licitatii
    Replies: 0 Last Post: 15-11-2013, 21:28
  4. Noutati legate de OnLive By Zombozo in forum Stories & Other News
    Replies: 19 Last Post: 01-02-2011, 19:45
  5. Concurs eMAG By cryystyy in forum Offtopic
    Replies: 61 Last Post: 18-10-2010, 16:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts