Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 53 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast
Results 661 to 680 of 1042

Thread: Discutii legate de eMag.ro

  1. #661 SP
    Junior Member frostyrca's Avatar
    La Altex nu mai au de vreo doua saptamani , acum nici macar nu mai apare in oferta ( cel putin acum cand am verificat). La Media Galaxy inca este.

  2. #662 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Au la MediaGalaxy asa ca e cam acelasi lucru.

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  3. #663 SP
    Member VictusG's Avatar
    Numai pe mine ma trimite cand scriu www.emag.ro pe siteul de mobil ce incepe cu m.emag.ro si se vede ciudat situl

  4. #664 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    da delete la cache and cookies din browser

  5. #665 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    da delete la cache and cookies din browser
    Intelijentule, mersi

  6. #666 SP
    Junior Member Kralizeh's Avatar
    Quote Originally Posted by VictusG View Post
    Numai pe mine ma trimite cand scriu www.emag.ro pe siteul de mobil ce incepe cu m.emag.ro si se vede ciudat situl
    sau din pagina principala jos de tot ai optine de versiune desktop .

  7. #667 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Oare primesc si o consola gratis daca achizitionez controllerul ?! WTF Dualshock 3 la pretul de 670 lei?

    https://www.emag.ro/controller-sony-...ch-Action=view

  8. #668 SP
    Member Hider141's Avatar
    Probabil (sper ca) e o eroare la site sau vanzator.

  9. #669 SP
    Junior Member mamurom's Avatar
    Cred ca este vorba despre noua matematica a PSD-ului. mie dar si copilului de clasa a 3-a nu iese nici cum .
    Attached Images Attached Images image.png

  10. #670 SP
    Member eastbason's Avatar
    Cand aduc cei de la emag precomenzile pentru xbox one x? Pe site-ul microsoft, daca vrei sa faci acum precomanda, iti spune ca se livreaza pe data de 30.11

    Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

  11. #671 SP
    Member Clau23's Avatar
    Acum cateva zile am cumparat de la emag doua perechi de incaltari si ca un cretin am ales marimea gresita, 43 in loc de 42,5. Ieri am sunat la ei sa ii rog sa imi explice cum sa procedez pentru inlocuirea lor cu altii 42,5. In timpul discutiei aflu ca nu puteam sa fac singur de pe site decat cere de returnare a banilor,asa ca ma ajuta persoana respectiva si imi completeaza ea fisa.Dupa 15 minute de la aceasta discutie ,ma suna inapoi si imi comunica k este nevoie de o diferenta de 200+lei pentru schimbare...deoarece pretul a fost modificat fata de cand am comandat eu incaltarile. E normal asa ceva? Eu am incercat sa ii explic ca nu vreau alt model, k vreau doar alt numar.. E normal sa procedeze asa?

  12. #672 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Nu poti sa schimbi un produs, doar sa-l returnezi. Am returnat un TV, venise spart. Mi s-au returnat banii, nu au tirmis altul.

  13. #673 SP
    Senior Member nina's Avatar
    ce rapid se misca firmele de curierat acum.un telefon nokia comandat in 24 de ore a ajuns.acum un lg 4k si chiar in mai putin de 24 de ore tinand cont ca vin de la bucuresti si eu stau in jud. brasov,zarnesti.dura mereu 2-3 zile

  14. #674 SP
    Member Hider141's Avatar
    Poate s-a reorganizat/extins depozitul firmei de curierat, si acum a intrat si localitatea in care stai in zona de livrare "km 0".
    Exceptand situatiile cand comand ceva vineri seara sau un weekend, produsul nu e pe stoc sau perioadele gen 'blec fraierdei'/Craciun/Paste, mie intotdeauna imi ajung coletele din Bucuresti sau chiar Constanta in Baia Mare in ~24 de ore. Chiar si comenzi predate la curier la ora 18-19 le primesc a doua zi.

  15. #675 SP
    Junior Member MCVlad's Avatar
    Quote Originally Posted by Frankie. View Post
    Oare primesc si o consola gratis daca achizitionez controllerul ?! WTF Dualshock 3 la pretul de 670 lei?

    https://www.emag.ro/controller-sony-...ch-Action=view
    Sariti acum, cat mai este oferta!
    Attached Images Attached Images capture.jpg

  16. #676 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Vandut de “Anvelomag”. Plm, au bagat astia orice in magazinul online


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #677 SP
    Member Alex_P's Avatar
    Da, dar ai 3 ani garanție. E o treaba.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #678 SP
    Member Hider141's Avatar
    Garantie care poate fi anulata pentru un fir de praf, considerat soc mecanic de catre service.

    Sau daca procedeaza ca alte service-uri atunci lasa o maimuta (animal, nu om) cu Parkinson sa desfaca produsul, ii fac si o baie in apa ca sa prinda urme de coroziune, dupa care dau vina pe tine ca ai scapat controllerul in apa si pe urma ai incercat sa-l desfaci cu dalta.

  19. #679 SP
    Member musat's Avatar
    @Hider141 Asa cum spui tu aici ca se face prin service ar trebui sa nu mai ducem nimic acolo ca o sa se strice mai rau (echivalentul spitalelor - te duci pentru una si pleci cu mai multe (gratis , din partea spitalului !)). Un controler se va strica in cele din urma si culmea, din cauza socurilor mecanice (ma stiu pe mine). Daca este partea electronica atunci este alta poveste dar trebuie sa ajungi si in service cu el daca mai ai garantie daca nu mai asteptam promotii la magazine.

  20. #680 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca stii sa te joci si ai un respect cat de mic fata de banii pe care-i muncesti si-i bagi in asa ceva, un controller nu se strica. Am controllere de X360 day one, care functioneaza ca in prima zi. La fel si la Xbox One si PS4. Nu cred ca am stricat niciodata un controller, daca nu a fost un defect din fabricatie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 53 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast

Similar Threads

  1. Articole interesante legate de gaming By Tudoran in forum Console Club
    Replies: 548 Last Post: 22-04-2024, 04:27
  2. PCGarage cumparat de eMag By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 9 Last Post: 17-04-2016, 21:13
  3. Licitatie: Voucher Emag.ro By TocSyk in forum Licitatii
    Replies: 0 Last Post: 15-11-2013, 21:28
  4. Noutati legate de OnLive By Zombozo in forum Stories & Other News
    Replies: 19 Last Post: 01-02-2011, 19:45
  5. Concurs eMAG By cryystyy in forum Offtopic
    Replies: 61 Last Post: 18-10-2010, 16:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts