Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 53 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 ... LastLast
Results 861 to 880 of 1042

Thread: Discutii legate de eMag.ro

  1. #861 SP
    Member geo971986's Avatar
    Ce inseamna sa ai o legislatie de *** priving reducerile fake...
    Attached Images Attached Images reduceriemag.jpg

  2. #862 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by geo971986 View Post
    Ce inseamna sa ai o legislatie de *** priving reducerile fake...
    Oferta cu ceas e vândută de Gamesline sau Ventum (parteneri emag). Dar da, și emag mai fac d-ăstea (same price și doar pun un pret mai mare tăiat)...

  3. #863 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am precomanda Spiderman si sun ieri sa intreb daca este virata azi (in showroom unde am ales) sau o iau din alta parte si-mi zice tuta aia de la CS, ca ei inca nu au primit produsele si azi le ajung in depozit, urmand sa o primesc eu sambata sau luni.

    Zic ok si plasez precomanda la Altex, macar sa nu pierd bonusul de precomanda.

    Azi dimineata verific statusul comenzii de la eMag si vad ca este, de aseara de la 00:45, in drum spre showroom, deci pana azi dim au ajuns cu siguranta cu masina pana acolo.

    Plec in oras cu treaba si ajung si prin zona showroom la 12:10, asa ca ma opresc si intru sa intreb daca pot sa ridic produsul, avand experiente trecute cu faptul ca odata ce ajung la casierie si achit, primesc instant sms de ridicare produs.

    Ia tipu si verifica si-mi spune ca la ora 13:00 se apuca de receptionat coletul venit aseara si-l rog sa verifice daca se poate deschide sa scoata comanda mea, daca tot sunt acolo, sa nu revin in 50m ca dobitocu si dupa ce intreaba "un superior" imi spune ca nu poate.

    WTF?!?! Ce-i cu bataia asta de joc?

  4. #864 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Poti sa te duci intr-un magazin Media Galaxy sau Altex. Sunt produsele la raft deja.

  5. #865 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E ok. Nici cu voi nu ma laud.

    Acum apare ca procesata la 12:55 si pot sa merg sa o ridic. Foarte tare frate...

    Ce scarba-mi e de sistemu asta infect si de angajatii care's acolo doar ca sa ia un ban...

  6. #866 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Faina reclama MG.

    In alta ordine de idei, chiar nu inteleg de ce oamenii mai dau precomenzi online. Bai, niciodata nu ajung la timp, credeam ca toti stim asta deja. Mereu am luat din magazin de la MG cand am avut ocazia, mai ales daca au si eveniment de lansare cu tricouri din alea faine de fanboi Sony.

  7. #867 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Faina reclama MG.

    In alta ordine de idei, chiar nu inteleg de ce oamenii mai dau precomenzi online. Bai, niciodata nu ajung la timp, credeam ca toti stim asta deja. Mereu am luat din magazin de la MG cand am avut ocazia, mai ales daca au si eveniment de lansare cu tricouri din alea faine de fanboi Sony.
    Te astept la lansare. Voi fi si eu pe acolo. Va trebui doar sa ghicesti cine sunt.

  8. #868 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Din pacate nu la Spiderman, sunt in concediu in afara localitatii.

  9. #869 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Te astept la lansare. Voi fi si eu pe acolo. Va trebui doar sa ghicesti cine sunt.
    Eu cred că știu cine ești.

  10. #870 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Unde va fi lansarea și la ce oră?

  11. #871 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Well ca sa nu mai fac hijacking la topic, las raspunsul in al nostru.

  12. #872 SP
    Member vladthegamer's Avatar



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #873 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Editia Ultimate include carcasa metalica.
    Editia Special nu are carcasa metalica.

  14. #874 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Nici un semna pana la ora asta despre livrarea RDR 2 cu post restant la oficiil postal Arad. A mai primit cnv jocul cu posta romana astazi?

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  15. #875 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Nu cred ca primesti nimic azi. Sa fii fericit daca-l primesti luni. Mie mi-a zis ieri o lesinatura de la suport Emag ca poate dura pana miercuri. Nu au stocurile facute! Vai de mama lor de terminati.

  16. #876 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vedeti ca au in flanco-uri, la raft (sau daca nu e la raft, sa verifice in spate).

  17. #877 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Ai dreptate, il au, am fost azi. Dar numai pentru PS4. Asta e, mergem mai departe.

  18. #878 SP
    Member geo971986's Avatar
    Astia au uitat de mine, aveam precomanda la RDR versiunea standard PS4 cu ridicare din sediul Titan. Nici sms, nici update la status. Ma duc diseara sa le zic o poezie de suflet...Greseala mea a fost ca am platit in avans.

  19. #879 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by KurtKnispel View Post
    Ai dreptate, il au, am fost azi. Dar numai pentru PS4. Asta e, mergem mai departe.
    Trebuia sa intrebi. La fel a patit si Rasko si a cerut sa se duca in depozit sa caute si au venit cu editia de Xbox.

  20. #880 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Trebuia sa intrebi. La fel a patit si Rasko si a cerut sa se duca in depozit sa caute si au venit cu editia de Xbox.
    Daca zici tu...ma mai duc o data, mai pe seara. Nu e departe de casa.

    LE - Tocmai am venit de la Flanco. Eu cand va zic ca retailerii romani sunt niste rahati de cea mai joasa speta...Ii explic faza, vine aia din spate dupa 5 minute, cica nu avem varianta de Xbox. Am primit doar 4 bucati si toate pentru PS4. Cauta in baza de date...nimic.

    Zici Romania si tragi apa la buda. Sa primesti in ziua lansarii 4 bucati pentru un asa joc...ABSOLUT PENIBIL. Asta in conditiile in care in cutie sunt cel putin 20 de bucati. Speachless.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 53 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 ... LastLast

Similar Threads

  1. Articole interesante legate de gaming By Tudoran in forum Console Club
    Replies: 548 Last Post: 22-04-2024, 04:27
  2. PCGarage cumparat de eMag By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 9 Last Post: 17-04-2016, 21:13
  3. Licitatie: Voucher Emag.ro By TocSyk in forum Licitatii
    Replies: 0 Last Post: 15-11-2013, 21:28
  4. Noutati legate de OnLive By Zombozo in forum Stories & Other News
    Replies: 19 Last Post: 01-02-2011, 19:45
  5. Concurs eMAG By cryystyy in forum Offtopic
    Replies: 61 Last Post: 18-10-2010, 16:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts