Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 53 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 ... LastLast
Results 881 to 900 of 1042

Thread: Discutii legate de eMag.ro

  1. #881 SP
    Member madskills's Avatar
    Quote Originally Posted by KurtKnispel View Post
    Nu cred ca primesti nimic azi. Sa fii fericit daca-l primesti luni. Mie mi-a zis ieri o lesinatura de la suport Emag ca poate dura pana miercuri. Nu au stocurile facute! Vai de mama lor de terminati.
    Ciudat, eu azi la 11:22 am facut comanda la ei (am explicat pe topicul cu Altex) si acum 10 minute am primit sms ca intre 17-19 sa fiu acasa, ca se livreaza Va anunt daca s-au tinut de cuvant sau nu, desi nu are cum sa nu livreze, ca am platit 9 lei pentru livrarea tip SAME DAY. Nush, poate am avut eu noroc dar a mers totul fulger, si comanda si tot.

  2. #882 SP
    Member theusher's Avatar
    Quote Originally Posted by KurtKnispel View Post
    Daca zici tu...ma mai duc o data, mai pe seara. Nu e departe de casa.

    LE - Tocmai am venit de la Flanco. Eu cand va zic ca retailerii romani sunt niste rahati de cea mai joasa speta...Ii explic faza, vine aia din spate dupa 5 minute, cica nu avem varianta de Xbox. Am primit doar 4 bucati si toate pentru PS4. Cauta in baza de date...nimic.

    Zici Romania si tragi apa la buda. Sa primesti in ziua lansarii 4 bucati pentru un asa joc...ABSOLUT PENIBIL. Asta in conditiile in care in cutie sunt cel putin 20 de bucati. Speachless.
    Macar la tine au auzit astia de la Flanco de RDR2. La mine in oras a facut unul o fata de zici ca l-am intrebat de nu stiu ce ecuatie complexa. Dupa ce s-a gandit bine mi-a spus ca ei in magazin primesc doar Fifa ca 'ala se vinde'. Am avut si precomanda tot la ratatii astia si desi m-au sunat ieri dupa-masa ca o trimit tot in ziua aia, bineinteles ca n-au facut asa si n-a ajuns azi.

  3. #883 SP
    Member mladin86's Avatar
    mie mi-a ajuns azi pe la 12 coletu de la emag ( UE la 400 lei- care ziceau ca nu ar fi suficiente ...) in provincie.
    in fine , sunt f multumit de emag , chiar nu ma asteptam( fusesem in prealabil sunat ca nu se poate onora comanda din cauza stocului limitat)
    le multumesc si pe viitor tot la ei o sa apelez pt precomenzi.

  4. #884 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by theusher View Post
    Macar la tine au auzit astia de la Flanco de RDR2. La mine in oras a facut unul o fata de zici ca l-am intrebat de nu stiu ce ecuatie complexa. Dupa ce s-a gandit bine mi-a spus ca ei in magazin primesc doar Fifa ca 'ala se vinde'. Am avut si precomanda tot la ratatii astia si desi m-au sunat ieri dupa-masa ca o trimit tot in ziua aia, bineinteles ca n-au facut asa si n-a ajuns azi.
    Ce oras? Putem verifica si te anunt pe PM.

  5. #885 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Quote Originally Posted by madskills View Post
    Ciudat, eu azi la 11:22 am facut comanda la ei (am explicat pe topicul cu Altex) si acum 10 minute am primit sms ca intre 17-19 sa fiu acasa, ca se livreaza Va anunt daca s-au tinut de cuvant sau nu, desi nu are cum sa nu livreze, ca am platit 9 lei pentru livrarea tip SAME DAY. Nush, poate am avut eu noroc dar a mers totul fulger, si comanda si tot.
    Din ce zici tu, reiese ca locuiesti in Bucuresti. Noua, amarastenilor de provincie, nu ni se potriveste scenariul asta.

  6. #886 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by KurtKnispel View Post
    LE - Tocmai am venit de la Flanco. Eu cand va zic ca retailerii romani sunt niste rahati de cea mai joasa speta...Ii explic faza, vine aia din spate dupa 5 minute, cica nu avem varianta de Xbox. Am primit doar 4 bucati si toate pentru PS4. Cauta in baza de date...nimic.
    Ce magazin te rog, sa verificam.

  7. #887 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Dupa doua drumuri aiurea si experienta avuta, nu mai vreau sa verific nimic. M-am convins. Retailul mioritic e plin de angajati nepriceputi si conduceri asisderea.

  8. #888 SP
    Member madskills's Avatar
    Revin cu detalii. Comanda plasata la 11:22, ridicata la 17:50 din fata blocului. Mai repede de atat nu cred ca se poate. Foarte multumit de Emag !

  9. #889 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Bine. Daca ai nevoie de info, imi poti raspunde pe PM. O seara buna.

  10. #890 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Quote Originally Posted by theusher View Post
    Macar la tine au auzit astia de la Flanco de RDR2. La mine in oras a facut unul o fata de zici ca l-am intrebat de nu stiu ce ecuatie complexa. Dupa ce s-a gandit bine mi-a spus ca ei in magazin primesc doar Fifa ca 'ala se vinde
    Da, au auzit, pentru ca le-am zis eu! Una dintre ele mi-a facut fix aceeasi faza. M-a dus direct la raftul cu FIFA. La atat se rezuma cunostintele lor in materie de gaming. Daca ii intrebi altceva, i-ai bagat in ceata, se uita la tine ca la maimuta coafata.

  11. #891 SP
    Member theusher's Avatar
    Da, se pare ca si la mine l-au avut in stoc dar m-a mintit in fata idiotul ala. Drum facut degeaba, banii in portofel pregatiti si m-am intors acasa fara joc ca sa astept curierul, meanwhile jocul era in magazin. Bine, defapt de cateva luni a disparut subit raftul cu jocuri.

  12. #892 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Hal de precomandă la Emag. Lansarea jocului pe 26, ajunge acasă la fraieri peste 3 zile. Doar nu e nimeni naiv să creadă că ajunge pe 27.
    Attached Images Attached Images point-blur_oct262018_182430.jpg

  13. #893 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Azi la 10:30 am primit jocul. SameDay livreaza si sambata, iar din cate am inteles chiar si duminica. Ce sa zic, bravo eMAG ca fac tot posibilul sa multumeasca clientii. Nu ma asteptam, sincer.

  14. #894 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar

  15. #895 SP
    Senior Member nina's Avatar
    mi-am dat comanda de mouse emag si heaset krasscom,e o singura comanda ca numar,vin impreuna sau trebuie sa ma astept ca vin seperat?

  16. #896 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    A dat cineva precomanda la Fallout 76 Armour Edition și a primit-o?
    Am sunat ieri și un băiat debusolat îmi spunea că au primit doar 10 bucăți... Și să mai aștept până luni și dacă nu mai primesc nimic îmi vor anula precomanda )

  17. #897 SP
    Junior Member sillyrobo's Avatar
    Am observat ca au acum oferte mai bune si mai multe la consolele Playstation, fata de ce au avut de BF. Brusc si la altex a aparut ieri, cred, PS4 slim 1 tb + Spiderman la aprox. 1300 lei, in US acelasi bundle e 200$ de BF.



    Eu mi-am cumparat o consola PS4 slim 500 GB + God of war la 1200 lei vinerea trecuta, de la emag, am decis sa o returnez azi si sa imi iau Playstation 4 SLIM, 1 TB + Red Dead Redemption 2 & God of War la 1400 lei.

  18. #898 SP
    Junior Member Pantelis's Avatar
    Stiti cumva daca livreaza si in strainatate? Nu foarte departe, pana in Ellada Sunt putin mai ieftine anumite lucruri in Ro decat unde stau eu.

  19. #899 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Emag-ul face tot posibilui sa livreze in ultima zi doar ca sa te faca sa renunti la comanda ! aia de la relatii cu clientii chiar se si iau in gura cu tine ! deci am comanda facuta in data de 16 cu ridicare din showroom si nici pana azi nu a sosit in conditiile in care alte doua comenzi prin curierat au venit ! produsul pe care l-am cumparat se afla in stocul lor il au in showroom fizic la vanzare! unu imi spune ca vine maine , altul ca nici nu l-a trimis depozitul, altul imi zice altceva! dar le-am zis ca nu o anulez iar daca pe 28 nu a sosit au si la aceasta sesizare ca la precedenta cand au livrat cu totul altceva decat ce cumparasem!
    Ce pot sa fac ? spuneti-mi voi ?

  20. #900 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce produs este? De obicei lasa produsele mari (gen TV-uri) pe ultima parte a perioadei maxima mentionata.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 53 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 ... LastLast

Similar Threads

  1. Articole interesante legate de gaming By Tudoran in forum Console Club
    Replies: 546 Last Post: 04-04-2024, 20:27
  2. PCGarage cumparat de eMag By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 9 Last Post: 17-04-2016, 21:13
  3. Licitatie: Voucher Emag.ro By TocSyk in forum Licitatii
    Replies: 0 Last Post: 15-11-2013, 21:28
  4. Noutati legate de OnLive By Zombozo in forum Stories & Other News
    Replies: 19 Last Post: 01-02-2011, 19:45
  5. Concurs eMAG By cryystyy in forum Offtopic
    Replies: 61 Last Post: 18-10-2010, 16:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts