Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 56

Thread: Dirt Rally

  1. #21 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Eu nu inteleg ce se tot plang toti youtuberii ca e greu jocu (noobs!). Din gameplay nu pare nimic asa greu. Richard Burns rally, ala era un joc greu cu raliuri nu asta, ma indoiesc ca asta e la fel de greu, nici nu cred ca se apropie. Toata lumea s-a lenevit la driving games cu instant replay-uri si no damage la masini, driving lines si mai stiu eu ce prostii de genu.

  2. #22 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Mie mi se pare un pic mai usor decat Richard Burns, dar doar un pic, inca pastreaza autenticitatea aia. Si da, cred ca toti s-au obisnuit cu ultimele Dirt-uri unde era controlul mult mai arcade-ish, pana si jocurile WRC sau mai nou Seabstien Loeb Rally trag un pic mai mult spre arcade. Comparativ cu alea, asta e mult mai dificil.

  3. #23 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Sa se spele cu el pe cap!!E prea greu jocul.Mai mult decat locul 3 nu obtin niciodata.Mi se pare imposibil sa obtin macar odata locul 1.Din cauza dificultatii a disparut placerea de a-l mai juca.Pacat!E nu ma joc ca sa acumulez nervi.

  4. #24 SP
    Senior Member Zero's Avatar

    Dirt Rally

    Deci e perfect

  5. #25 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    La asa reactii, e clar ca jocul e ce trebuie

  6. #26 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Vad ca desi mai sunt doar vreo 3 saptamani pana apare pe console, la Altex/MG nu se exista ca si pre-comanda. A vazut cineva pe undeva sa poti da pre-comanda?

  7. #27 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Bei misto trailere au astia


  8. #28 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Arată foarte bine


  9. #29 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Arata foarte bine. Am sa-l cumpar cand se mai ieftineste, am luat recent Project Cars....

  10. #30 SP
    Member Chazy90's Avatar

  11. #31 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    A cumparat cineva jocul? cum vi se pare?
    Eu o sa il cumpar digital. Se anunta a fi peste alte jocuri de raliuri din punct de vedere al simularii.

  12. #32 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    A cumparat cineva jocul? cum vi se pare?
    Eu o sa il cumpar digital. Se anunta a fi peste alte jocuri de raliuri din punct de vedere al simularii.
    Eu i-am dat precomanda la Altex si sper sa il iau azi/maine. Nu il iau digital ca e si cam scump pe store, dar nici nu ai bonusul fizic primit la versiunea retail.
    Insa l-am jucat pe PC si intradevar e langa Sebastien Loeb Rally Evo cel mai bun joc de acest gen. Obiectiv e chiar mai bun decat Sebastien Loeb Rally Evo, dar mie si acel joc mie mi-a placut personal destul de mult.

  13. #33 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    SLRE are o problema pe console si anume caderea de FPS.
    Din ce am observat, Dirt Rally mentine un 60 fps constant pe PS4, lucru ce contribuie la senzatia de viteza.

  14. #34 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    SLRE are o problema pe console si anume caderea de FPS.
    Din ce am observat, Dirt Rally mentine un 60 fps constant pe PS4, lucru ce contribuie la senzatia de viteza.
    Cred ca te referi la versiunea de PC/Xbox One, ca tocmai SLRE merge cel mai bine pe PS4. Am jocul de la lansare si crede ma ca l-am jucat foarte multe in TT, pentru concursul de SLRE care a fost atunci. In Demo sau versiunea de PC existe problemele mentionate de tine.

  15. #35 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    L-am luat. Am vrut sa astept o reducere ceva insa nu am mai rezistat Jocul e exact ce vroiam si mai mult N-am mai jucat un joc asa bun cu raliuri de pe vremea lui Colin McRae rally games facute tot de Codemasters, in sfarsit Doamne ajuta! Bine ca le-a venit mintea la cap
    Daca stau bine sa ma gandesc asta se aseamana foarte mult cu cele vechi C. McRae, poate putin mai realist decat cele vechi d.p.d.v. al drivingului. Am jucat aseara vreo 2 campionate din cariera, au trecut asa repede orele ca nici nu mi-am dat seama ca e 2 noaptea si tre sa ma culc. Imi place cum se controleaza, imi place varietatea de masini si trasee. Apropo de trasee, cand am vazut ca sunt stage-uri si de 10Km lungime era sa lesin, de bucurie nu de alta. Fuc*ing finally...gg Codemasters! Il recomand cu caldura celor care sunt interesati de joc, nu regret ca l-am luat full price deloc

  16. #36 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Si eu l-am luat ieri dupa ce fusesem cu o zi inainte sa iau bonus-ul de pre-order. Insa din pacate de abia saptamana viitoare voi avea timp sa il joc ca sunt prea ocupat cu campionatele online de F1 2015. Dar stiu de pe versiunea de PC ca e foarte bun jocul. In sfarsit se scot mai mult sim-uri ca m-am saturat sa vad nfs-uri.

  17. #37 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    L-am luat. Am vrut sa astept o reducere ceva insa nu am mai rezistat Jocul e exact ce vroiam si mai mult N-am mai jucat un joc asa bun cu raliuri de pe vremea lui Colin McRae rally games facute tot de Codemasters, in sfarsit Doamne ajuta! Bine ca le-a venit mintea la cap
    Daca stau bine sa ma gandesc asta se aseamana foarte mult cu cele vechi C. McRae, poate putin mai realist decat cele vechi d.p.d.v. al drivingului. Am jucat aseara vreo 2 campionate din cariera, au trecut asa repede orele ca nici nu mi-am dat seama ca e 2 noaptea si tre sa ma culc. Imi place cum se controleaza, imi place varietatea de masini si trasee. Apropo de trasee, cand am vazut ca sunt stage-uri si de 10Km lungime era sa lesin, de bucurie nu de alta. Fuc*ing finally...gg Codemasters! Il recomand cu caldura celor care sunt interesati de joc, nu regret ca l-am luat full price deloc

    Vreau si eu diseara un gameshare de 10 minute sa vaz' cum arata.

  18. #38 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Se rezolva Rasko np La grafica nu e chiar asa stralucit iti zic de pe acum. Sa nu te astepti la ceva de genu Driveclub, are si niste texturi old gen, insa masinile arata bine, baltile, reflexiile, iluminatu toate sunt destul de bine realizate.

  19. #39 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Din pacate nu am bani acum. Am pe contul de PSN fix pentru U4. Dar la prima reducere o sa-l cumpar si eu.

    Din punctul meu de vedere 60 de FPS-uri intr-un joc de genul asta sunt mai importante decat grafica.

  20. #40 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Koba, zi-mi cum e sunetu? Isi pastreaza visceralitatea din jocurile precedente? Bubuie casa?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Rally racing By eagle-eye in forum Auto & Moto
    Replies: 7 Last Post: 13-11-2011, 21:33
  2. Colin McRae Rally: Dirt 2 anuntat By Dj Mo in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 24-11-2008, 10:42

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts