Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 61

Thread: Divinity: Original Sin Enhanced Edition

  1. #1 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar

    Divinity: Original Sin Enhanced Edition

    Tocmai ce a fost anuntat: https://www.kickstarter.com/projects.../posts/1229909.

    Console versions.
    Controller support.
    Local two players split screen mode.
    Voice for all characters.
    New story stuff.
    New graphics.
    Much more things. More info at e3
    Free for owners.

    Un joc excelent acum pentru toata lumea

    Attached Images Attached Images divinity_original_sin_enhanced.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Si reveal trailer:


  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu de-abia astept... Btw, pentru cei care nu prea stiu despre ce este vorba, va las aici un mic review din varianta de PC:


  4. #4 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    E un super joc pe care mi l-am dorit mult pe console. M-am chinuit vreo 15 ore cu varianta de PC, dar acum ca vine pe console o sa ma pot bucura in sfarsit cum trebuie de el. Asta e cea mai buna veste din ultima vreme

  5. #5 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Deap un joc bun și lung.

  6. #6 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Inca un joc pe care-l așteptam pe console, eu mai visez la vreo două, trei, deși cred ca visez degeaba

  7. #7 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu cred ca daca multiplayer-ul va functiona la fel de bine ca si cel de la Diablo eu cred ca o sa fie must-buy pentru multa lume. Nu am incercat multi pe PC, dar daca va functiona cum trebuie pe console va fi cu siguranta un hit.

  8. #8 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Pui drace am uitat complet de el.

    Frumos joc.


  9. #9 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Foarte interesant modul coop

  10. #10 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Octombrie
    Acum mă apuc de Witcher dar o să-l joc cum termin și cu acest giuvaer.

  11. #11 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  12. #12 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu mi-am facut azi precomanda, in magazin mi s-a spus ca s-ar putea sa se lanseze la un pret mai mic, nu full price, insa nu stiau sa imi spuna exact daca asa e sau nu. Imi pare rau ca nu e mai mediatizat jocul, nu prea vorbeste lumea de el. Daca e un port cel putin la fel de bun precum Diablo cred ca imi va placea foartea mult.

  13. #13 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Stai linistit, o sa fiu printre primii care lanseaza precomanda cand o sa apara aceasta posibilitate in magazinele noastre. E un joc bestial si unic pe console. Isi mai aduce aminte cineva de Baldur's Gate: Dark Alliance pe PS2? Ce vremuri, ce RPG-uri

  14. #14 SP
    Junior Member paduroiu's Avatar
    In .ro nu se poate face nicaieri precomanda(cu preorder bonus) la jocul asta?

  15. #15 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Am gasit pe Gamerland. Nu stiu daca are si pachet pentru preorder dar chiar nu se poate cumpara nicaieri altundeva in toata tara?

    Divinity Original Sin Enhanced Edition PS4 - - Gamerland

  16. #16 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Stai linistit, sunt convins ca se va gasi in magazine in ziua lansarii, macar asa stii ca il poti cumpara pe loc si nu trebuie sa stai dupa pachet sau sa confirmi comanda si alte prostii de genul.

  17. #17 SP
    Member razu's Avatar
    din pacate nu vor aduce - tb un minim de 20 de bucati si au fost doar doua precomenzi


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #18 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Pffffffff.... "Din fericire" din Assassin's Creed si Call of Duty nu duc lipsa pentru prostimea care le mananca pe felie.

  19. #19 SP
    Member razu's Avatar
    Quote Originally Posted by eNHajeL View Post
    Pffffffff.... "Din fericire" din Assassin's Creed si Call of Duty nu duc lipsa pentru prostimea care le mananca pe felie.
    stai cu ochii pe thread-ul "ce ne am cumparat azi" sa vezi cati cumpara ass creed


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #20 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    O sa-l cumpar digital daca la noi nu apare. Pe gamerland platesti si transportul si ajungi la o suma aproape identica.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 30-05-2012, 08:03
  2. Baldur's Gate: Enhanced Edition vine si pe iPad By MonkY in forum Stories & Other News
    Replies: 15 Last Post: 14-04-2012, 08:32

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts