Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 20 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 LastLast
Results 341 to 360 of 383

Thread: Need for Speed (2015)

  1. #341 SP
    Member seven1994's Avatar
    Eu unu chiar sunt incantat de joc,îmi amintește de Underground 2.Mi-a plăcut mult mai mult decât precedentul

  2. #342 SP
    Member b615dub's Avatar
    Quote Originally Posted by smara1 View Post
    pacat ca au bagat in joc grain-ul acela (puricii de pe ecran)
    Depinde cat de aproape stai de televizor

  3. #343 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Eu inca nu am reusit sa fac trofeul ala de 350.000puncte de drift... fac punctele dar numai am timp sa termin cursa...ala e singurul trofeu care nu am reusit sa il fac la jocul asta

    Sent from my SM-G531F using Tapatalk

  4. #344 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Nu aveti idee de unde l-as putea cumpara digital pentru x1?

  5. #345 SP
    Member ViBy's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexXxNik View Post
    Nu aveti idee de unde l-as putea cumpara digital pentru x1?
    Poti sa-l cumperi de pe xbox store. Costa 25$, e la reducere !

  6. #346 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Se poate lua cu card de RO?

  7. #347 SP
    Member ViBy's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexXxNik View Post
    Se poate lua cu card de RO?
    Da ! Eu am card MasterCard de la ING si merge.

  8. #348 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Cum se mai comporta jocul la conectarea si incarcarea "to servers". Nu detin un cont ps+ si as vrea sa achizitionez jocul spre sfarsitul lunii, ca tot este la un pret atractiv pentru mine.Il iau sa joc doar "career mode". Va multumesc anticipat!

  9. #349 SP
    Junior Member adytzzz's Avatar
    O sa-ti apara pe ecran ca nu ai psplus blablabla,apesi pe cerc si incepe sa se incarce jocul.Nu o sa ai pe harta alti playeri inafara de boti.Consola trebuie sa fie conectata la internet,daca nu e conectata nu se incarca jocul.Nici eu nu aveam psplus cand mi-am cumparat jocul.

  10. #350 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Manual Transmission in sfarsit !!


  11. #351 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Mi-a captat atentia din simplul motiv ca pe fundal se aude "Get Low", care a fost cu ani in urma si in NFS Underground, unul dintre cele mai bune jocuri din serie.

  12. #352 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Manual Transmission in sfarsit !!

    My GTX 980 Ti body is ready.
    Attached Images Attached Images kwl6pqt.jpg

  13. #353 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Pentru mine este cel mai frumos joc de curse(din categoria consolei ps4). L-am facut 100% la trofee si acuma joc in contrinuare cu prieteni recomand

  14. #354 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce anume e asa frumos la el ? De ce nu argumentezi putin postarea ? Mie mi se pare o mizerie ordinara, sincer. Jocul e monoton si plictisitor, iar grafica, desi arata bine la prima vedere, te rupe la ochi si dupa 30 de minute de joc, ma simt super obosit, in loc sa ma relaxez. Are prea putine moduri de joc si harta e mult prea mica.

    Iar faptul ca este doar noapte si ca trebuie sa raspunzi non stop la telefonu ala idiot, efectiv ma face sa nu mai pot sa-l continui.

  15. #355 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Subscriu , o tampenie . Singurul lucru mai rasarit e partea de tuning.

  16. #356 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Faza cu noaptea ii ca si in underground, telefonu nu o sa mai sune daca termini povestea iar efectele sau ce zici tu acolo ca te oboseste nu am intalnit asa ceva in 63 de ore cat am jucat in el. Nu zic ca e perfect sau wow, dar in comparatie cu the crew si driveclub care le-am terminat sa fie terminate. Si nu inteleg de ce trebe sa argumentez sa dau explicatii ca imi place un joc.... Am mentionat ca pt. mine este un joc frumos, nu ca este cel mai frumos joc de curse pe ps4.

  17. #357 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Kratos666 View Post
    Am mentionat ca pt. mine este un joc frumos, nu ca este cel mai frumos joc de curse pe ps4.
    Dude....
    Quote Originally Posted by Kratos666 View Post
    Pentru mine este cel mai frumos joc de curse(din categoria consolei ps4). L-am facut 100% la trofee si acuma joc in contrinuare cu prieteni recomand

  18. #358 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Cate puncte REP iti trebuie ca sa ajungi la level 70? Sunt la 52,aproape de 53...
    Mi-a ramas trofeul Mental Unblock si Hit The Ceiling...

  19. #359 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Vezi ca pt lvl e un glitch cumva urci masina pe alte doua si lasi acolo toata seara si iti da air time si xp mult. Cauta pe youtube. Eu asa am facut pt lvl. Pentru jocul si misiunile le termini destul de rpd.

    Sent from my SM-G531F using Tapatalk

  20. #360 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Oare mai merge? Stiu de acel glitch, doar ca mi-e sa nu ma baneze... desi am jucat single player, de multiplayer nu sunt interesat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 20 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 00:57
  2. Replies: 15 Last Post: 13-05-2015, 19:19
  3. Replies: 9 Last Post: 08-08-2011, 14:46
  4. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:11

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts