Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 20 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 LastLast
Results 361 to 380 of 383

Thread: Need for Speed (2015)

  1. #361 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Am jucat vreo 15 ore jocul si deja am lvl 40. Nu am nici macar 20% din carrer. Mai mult am jucat MP de unde am facut si o gramada de bani. Mi-am luat E46 dupa care l-am vandut si luat E92. Imi place ca sunt real players in free roam si spre deosebire de The Crew, aici sunt foarte activi si chiar te poti distra cu ei.

    Nu inteleg de ce, stickere se vad extrem de prost si blurat cand sunt pe masina. Si in Forza 4 sunt mai bine detaliate.

    Am foarte multi bani de cheltuit, pe ce masina sa ii "sparg"? Ma gandeam la Murcielago dar imi place si Aventador-ul..

  2. #362 SP
    Junior Member Arbitrarul's Avatar
    Și eu joc. Am lvl 15. Dacă vreți sa ma adăugați numele meu de pe psn este Arbitrar2015

  3. #363 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Deci e de necrezut , modul Prestige e super greu nu am reușit la nici una sa iau Gold, am GTR de 1.350 de cai (0-100km -1,82sec...rachetă nu gluma)...din cele 45 de cheevos mai am astea de la Prestige.... E vreo șmecherie sau ceva??


    Sent from Xbox Dashboard

  4. #364 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    OMFG !!!
    Muzica din nfs-urile vechi de prin 99... S-a zbarlit paru pe maini de cum a inceput.. Big love , oricum nuzica este super faina , da-l naibi de joc ) cu castile gold sa le setati pe uncharted 4 volum maxim pe muzica si 20-30% pe restul

    ---------- Post added 28-07-2016 at 21:32 ----------

    Lol , pentru prima oara se uita nevasta-mea in jur si nu intelegea ce se aude cica, asa tare se aud mah castile alea iar eu sec asa, e muzica prea buna.

  5. #365 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Salvarile de la versiunea retail sunt compatibile cu versiunea digitala?

  6. #366 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca e vorba de aceiasi platforma, 100% da.

  7. #367 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Da, PS4. Vreau sa cumpar Deluxe Edition. Salvarile sunt de la versiunea standard.

  8. #368 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Daca e vorba de aceiasi platforma, 100% da.
    Nu este adevărat. Nu sunt mereu compatibile.
    Trebuie să aibă același cod în PlayStation Store și pe cutia jocului. Ceva de genul CUSA etc. Vezi pe marginea cutiei și apoi compară-l cu cel din capul hyperlinkului din Store.

  9. #369 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asta e dubios. Inseamna ca tot ce am incercat eu, atat pe PS4 cat si pe Xbox One, s-a nimerit sa se pupe perfect.

  10. #370 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Din pacate jocul l-am vandut acum ceva timp . In caz ca nu merge, o iau de la zero. Salvarile mele nu sunt in consola. Si la voi e la fel?

  11. #371 SP
    Member portocaliu's Avatar
    @andreiaka cum ai intrat in prestige mode? am facut jocul 100% si nu stiu cum sa intru.

  12. #372 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    @portocaliu: The Prestige Mode unlocks after completing the main story. After this is done a new icon appears on your in game phone, allowing you to switch between normal and prestige events. The prestige events are harder variations of events based on speed, style, crew, build, and outlaw, and it’s all about the score at the end to achieve gold rankings.

  13. #373 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Se poate face un playlist(din soundtrack-uri) preferat pe care sa-l asculti in timpul curselor si in free roam?

  14. #374 SP
    Member cosmins's Avatar
    Eu am luat jocul acum doua saptamani si mi-am facut 1000 de draci. Nu pot sa fac drift-uri, m-am uitat pe youtube la tutoriale, am setat masina, nu reusesc si gata, am ajuns la lvl 35. E naspa ca l-am luat digital, daca il luam fizic cred ca il donam.

  15. #375 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Ai o gramada de setari pt a face o masina de drift, de ex. la hendling style...

  16. #376 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Depinde si de masina caci difera fiecare tip la drift, insa nu stiu cum nu reusesti pt ca e relativ simplu dupa ce cresti in level iti poti customiza masina fix cum vrei si mai ales pt drift , in principiu trebuie sa dezactivezi asistenta la drift pt ca altfel mai rau te incurca poate d-aia nu iti iese..

  17. #377 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Eu 90% din cursele de drifturi le-am terminat cu BMW primit la început tunat pt drift cu cauciucuri normale.

  18. #378 SP
    Member cosmins's Avatar
    Habar nu am de ce nu imi iese. Acum joc cu E30-ul (daca nici E30-ul nu e pentru drift ). Mai am M3-ul GTR de la inceput si un 911.

  19. #379 SP
    Member felixanu's Avatar
    Dacă mai joaca cineva, incerc sa fac platina, am terminat ultima cursă dar trofeul The ultimate icon nu se deblochează, se poate face ceva, sau trebuie sa reiau jocul de la început?

  20. #380 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Ai făcut cursele “Victory Lap” [Hard] circuit si “On The Dream Team [Hard]” sprint?
    După credits ar trebui să apară trofeul.

    Eu l-am platinat si nu am întâlnit problema asta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 20 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 00:57
  2. Replies: 15 Last Post: 13-05-2015, 19:19
  3. Replies: 9 Last Post: 08-08-2011, 14:46
  4. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:11

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts