Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 35 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 ... LastLast
Results 381 to 400 of 690

Thread: Dark Souls III

  1. #381 SP
    Banned Templier's Avatar
    cum vi se pare asta?
    Attached Images Attached Images 295853f26f83c8e22d9f2682a03dd091.jpg

  2. #382 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Not enough blood!

  3. #383 SP
    Member geo971986's Avatar
    Am jucat si eu vreo 30 de ore, sunt oarecum multumit de joc insa intr-o anumita masura ma asteptam la mai mult. Nu vad nimic nou adus fata de versiunile precedente ba mai mult au renuntat la upgrade-urile pt armura si unele consumabile. Mi-ar fi placut sa pastreze ideea de life recover cu fast attack dupa ce iei damage, din Bloodborne. As fi vrut ceva sisteme noi mai diversificate de upgrade, poate mai multe tipuri de iteme (tiers)...ceva mai mult decat un remake la versiunile precedente. Eu unul prefer sa joc cu thief, mi-ar fi placut un sistem de stealth ceva sau niste abilititati specifice fiecarei clase.

  4. #384 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai oamenii joaca la sigur, atat timp cat reteta nu e blamata si are note mari si vanzari bune... De ce sa o schimbe? Risca sa o strice.

  5. #385 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    E cel mai bun Dark Souls in opinia mea, m-a apucat nostalgia la ultimul boss. Foarte misto jocul, l-am terminat si eu in weekend Mai am de facut o gramada de lucruri prin el cu covenanturile, questuri ratate, NG+...nu stiu daca o sa apuc pana vine Uncharted, dar oricum mi-a placut de la cap la coada. Sper ca From sa mai faca jocuri de genul asta, chiar daca schimba universul, is cele mai bune RPG-uri din ultimii ani pt mine.

  6. #386 SP
    Member geo971986's Avatar
    adevarat insa eu NU consider ca reteta trebuie schimbata ci imbunatatita/diversificata.

  7. #387 SP
    Member Mishy's Avatar
    Sistemul de upgrade mi se pare cel mai bun si simplu din serie. Pentru a crea boss weapons nu mai trebuie sa upgradezi o anumita arma nu stiu cate nivele pentru a putea, upgrade-ul la armuri a fost inutil in jocurile precedente, nu conta aproape deloc . Nu se prea potrivea regain system-ul din BB aici, dar exista un inel care iti da heal cu fiecare lovitura daca vrei ceva similar si se poate obtine destul de devreme.

  8. #388 SP
    Member eneea's Avatar
    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    Sistemul de upgrade mi se pare cel mai bun si simplu din serie. Pentru a crea boss weapons nu mai trebuie sa upgradezi o anumita arma nu stiu cate nivele pentru a putea, upgrade-ul la armuri a fost inutil in jocurile precedente, nu conta aproape deloc . Nu se prea potrivea regain system-ul din BB aici, dar exista un inel care iti da heal cu fiecare lovitura daca vrei ceva similar si se poate obtine destul de devreme.
    Tie inelul ala iti "functioneaza", sau e vreo smecherie, ca eu nu am reusit sa-mi dau seama cum merge treaba cu el

  9. #389 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Se activează după mai multe lovituri consecutive si la intervale scurte aplicate pe același inamic. Parca vreo 6-7 lovituri

  10. #390 SP
    Member geo971986's Avatar
    functioneaza doar la criticals nu la fiecare lovitura, insa vezi ca mai e unu care iti da si dupa fiecare kill si mai e unu care iti da dupa o serie de lovituri, sunt mai multe.

  11. #391 SP
    Member eneea's Avatar
    Ajung acasa si o sa va dau detalii. Ala care da HP dupa fiecare crima imi merge...si-l iubesc, l-am folosit mult si in primul DS

  12. #392 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Ring of the Evil Eye.

  13. #393 SP
    Member enemigo's Avatar
    66 de ore, level 123 si inca nu l-am terminat (pe ng simplu). Mai am 3 sau 4 bosi. Oricum, per total e ****in awesome, Archdragon Peak e legendary!

  14. #394 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  15. #395 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    In Noiembrie 2015 Miyazaky spunea:
    I don't think it'd be the right choice to continue indefinitely creating Souls and Bloodborne games. I'm considering Dark Souls 3 to be the big closure on the series. That's not just limited to me, but From Software and myself together want to aggressively make new things in the future...Dark Souls 3 is an important marker in the evolution of From Software.
    http://www.techtimes.com/articles/10...the-series.htm

  16. #396 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Well... luand in calcul jocurile lor care nu sunt Souls sau Bloodborne... ma tem.

  17. #397 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Nu ma tem, bring it, cu experienta acumulata din jocurile souls s-ar putea sa ne surprinda placut cu un nou IP poate chiar mai bun decat seria souls, am incredere ca se pot autodepasi.

    ---------- Post added 28-04-2016 at 00:32 ----------

    Buhahaha, Shrek, Donkey, Puss in Boots lol.


  18. #398 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ni la ei:
    Foarte bine, asa le trebe.

  19. #399 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    ---------- Post added 02-05-2016 at 11:50 ----------

    Ni la el:

  20. #400 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Pentru beggineri și nu numai.

    Dark Souls 3 Cheat Sheet

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 35 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts