Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 30

Thread: Unravel

  1. #1 SP
    \ tudyniuz's Avatar

    Unravel

    Un joc "unlike anything you've seen before", asa cum l-au prezentat cei de la EA in cadrul conferintei EA. Jocul este un puzzle-platformer.

    Attached Images Attached Images screen-shot-2015-06-15-22.19.51.png

  2. #2 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    De departe, cel mai bun, frumos si original joc pe care l-am vazut toata seara. Astept noutati cu interes

  3. #3 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Ce frumos, imi place genul. Va fi downloadable only sau hardcopy? Nu am vazut conferinta EA, sa zis ceva legat de asta?

  4. #4 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu s-a pomenit aspectul asta. Fiind un joc indie e foarte probabil sa fie download-only. (cand zic indie ma refer ca e facut de un studio din Suedia si distribuit de EA)

  5. #5 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Hey, EA, Nintendo called...
    Attached Images Attached Images kirbys-epic-yarn.jpg yoshis-woolly-world.jpg

  6. #6 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am râs, am glumit, mie îmi place foarte mult

  7. #7 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Cel mai simpatic joc din ultimii ani

  8. #8 SP
    Member flames95's Avatar
    Cred ca o sa intre in categorie cu alte jocuri indie foarte bine primite ca Limbo si Journey ,Brothers a tale of 2 sons ....
    Si mie imi place foarte mult ideea jocului si este foarte original !

  9. #9 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  10. #10 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Un moment cu adevarat bun de la E3 este cand a vorbit Martin Sahlin despre acest joc. Se vedea de pe fata lui, din tremuratul vocii si din emotiile pe care le avea ca proiectul asta este viata lui pana acum si isi doreste ca lumea sa il inteleaga. Chiar asteptam cu interes sa vad cand va fi lansarea, in ultima perioada au facut destule tease-uri de genul.

  11. #11 SP
    Member flames95's Avatar

    Can't wait.......

  12. #12 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  13. #13 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  14. #14 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  15. #15 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Inca 2 zile pana la trial

  16. #16 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  17. #17 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    M-am jucat aseara vreo 30 de minute. Jocul este absolut superb. Sunt curios cat de lunga e povestea, ca trial-ul este de 10h si in mod clar nu puteau fii atat de dobitoci incat sa te lase sa termini tot jocul in acest trial.

  18. #18 SP
    Member Victor420's Avatar
    Trial-ul contine primele 2 nivele pe care le poti juca timp de 10 ore.

  19. #19 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    M-am jucat aseara vreo 30 de minute. Jocul este absolut superb. Sunt curios cat de lunga e povestea, ca trial-ul este de 10h si in mod clar nu puteau fii atat de dobitoci incat sa te lase sa termini tot jocul in acest trial.
    Unde gasesc trial-ul asta?

  20. #20 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Intra in store, de pe Xbox si daca ai abonament la EA Access, apare in dreapta butonului de buy. Sau intra in Aplicatia EA Access de pe X si vezi acolo.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts