Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 18 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 ... LastLast
Results 281 to 300 of 354

Thread: Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

  1. #281 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Da, ne auzim diseara pe PSN.

  2. #282 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Tre' sa-mi iau si eu Season Pass, ca-mi place ce vad



    Bine, intai trebe sa termin povestea principala, dupa aia sa trec la Season Pass

  3. #283 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Am descarcat eu DLC-ul, insa nu am avut timp de el azi. Poate reusesc maine sa joc putin. Revin cu impresii

  4. #284 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Pe reddit si pe forumul ubisoft oamenii erau nemultumiti de el. Nu l-am jucat dar armele noi sun reskinuri de arme din jocul de baza, fiind separat faci un character separat (e posibil nici ca armele din jocul de baza sa nu fie in dlc), aduce a gta in jungla (cum zicea cineva) ptr s-au bagat masini sport, monster truck etc.

    Eu sunt mai interesat de challenge-uri (sunt saptamanale). Sunt curios in ce constau.

  5. #285 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnConstantine View Post
    Pe reddit si pe forumul ubisoft oamenii erau nemultumiti de el. Nu l-am jucat dar armele noi sun reskinuri de arme din jocul de baza, fiind separat faci un character separat (e posibil nici ca armele din jocul de baza sa nu fie in dlc), aduce a gta in jungla (cum zicea cineva) ptr s-au bagat masini sport, monster truck etc.

    Eu sunt mai interesat de challenge-uri (sunt saptamanale). Sunt curios in ce constau.
    Daca nu l-ai jucat de ce vorbesti . Masini sport gen Lamborghini au fost de la incepun nu atat de multe ca in GTA dar sunt. Va place sa va gabati ca musca in seama si judecati un joc dupa trailer sau mai stiu eu ce poze. Daca nu ai avut jocul pe mana sa il joci de ce vi si comentezi aici din auzite ?

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  6. #286 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    @raduadelin sa-mi zici plz dupa ce incerci, ca's curios daca poti sau nu sa continui cu acelasi caracter din main story sau chiar trebuie sa faci unu nou...

  7. #287 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Quote Originally Posted by dorin_star View Post
    Daca nu l-ai jucat de ce vorbesti . Masini sport gen Lamborghini au fost de la incepun nu atat de multe ca in GTA dar sunt. Va place sa va gabati ca musca in seama si judecati un joc dupa trailer sau mai stiu eu ce poze. Daca nu ai avut jocul pe mana sa il joci de ce vi si comentezi aici din auzite ?

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    Am zis care-i vorba pe net., de judecat nu am judecat nimic (probabil m-am exprimat gresit mai sus de ai inteles asta) Cat despre masini sport, in jocul de baza era numai una (gen Lamborghini).

    Am dlc-ul dar nu am apucat sa-l joc, deci stai lin.

  8. #288 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Am intrat acum de dimineata putin in joc:
    - DLC- ul este separat de main game inca din meniu;
    - Trebuie sa iti customizezi din nou personajul, desi pastrezi skill-urile si levelul;
    - Avem o poveste noua, cu un nou boss de inlaturat;
    - Harta este si ea separata de jocul de baza, astfel gasim doar activitatile aferente DLC-ului.

  9. #289 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

  10. #290 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Ăștia de la Ubisoft mai au de gând să bage PVP în jocul asta ?

  11. #291 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai ala e ultimul DLC din season pass, parca, nu ? Sau o sa fie gratuit pentru toata lumea ?

  12. #292 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Gratis pentru toti. Vine el, nu-i bai. Soon you'll hear more.

  13. #293 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Pana baga ei pvp eu dezinstalez jocul, ca tot ocupa spatiu aiurea... In 3 zile am facut platinum (fara dlc.. Ain't no one got money for that) si am facut in joc tot ce se putea face. Ma bucur ca l-am cumparat la juma' de pret

  14. #294 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Deci WoW ..... Nu am mai butonat joculetul de ceva vreme si acum cu noul sony tv am zis să il continui. Deci jocul arată senzational cu HDR activ, pur și simplu este o splendoare.
    Eu unul nu am jucat cu nimeni coop până acum, dacă mai este cineva intetesat de joc si nu l-a terminat mi-ar face placere să jucăm împreună. PS 4 platforme

  15. #295 SP
    Member geosnyper's Avatar

    Ghost Recon : Wildlands

    Salutare !
    Un sfat va rog de la cei ce detin jocul !
    Se merita sa-l iau sh fara seasson pass sau sa-l iau din magazin?Diferenta ar fi de 80ron.
    Multumesc!

  16. #296 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Părerea mea este să îl i-ei sh, devine boring după un timp, singurul motiv pentru care încă îl mai am este că aștept PVP la el, ăștia de Ubisoft sunt leneși rău de tot.

  17. #297 SP
    Member geosnyper's Avatar
    Am inteles. Multumesc

  18. #298 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Părerea mea este să îl i-ei sh, devine boring după un timp, singurul motiv pentru care încă îl mai am este că aștept PVP la el, ăștia de Ubisoft sunt leneși rău de tot.
    Sau, you know... incercam sa-l facem cum trebuie.

  19. #299 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    pai si cat mai dureaza?

  20. #300 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pai în primul rând trebuia să aibă din start PVP, îmi dau seama ce minții luminate sunt pe acolo.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 18 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 ... LastLast

Similar Threads

  1. Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint By razvanrazy in forum Console Club
    Replies: 93 Last Post: 08-12-2021, 21:39
  2. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 03:27
  3. Replies: 9 Last Post: 23-01-2013, 18:23
  4. Replies: 0 Last Post: 09-12-2011, 11:10
  5. Replies: 1 Last Post: 24-09-2011, 20:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts