Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 18 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 354

Thread: Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

  1. #21 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  2. #22 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    bai,e super smecher craniul ala, chiar as avea nevoie de un suport pentru casti in genul asta, pacat ca pretul e cam piperat.

  3. #23 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Fără ediție cu steelbook?

    LE: Nevermind, se pare că o să fie și steelbook la Limited Edition, dar din păcate exclusive pentru un retailer din Australia. Thanks for nothing, Ubisoft
    Attached Images Attached Images ghost-recon-wildlands-limited-edition-691x389.jpg.optimal.jpg

  4. #24 SP
    Member flames95's Avatar


  5. #25 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  6. #26 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Harta mai mare ca la Crew???? Asta da. Oricum bate la usa E3 si sigur vom primi mai multe detalii despre joc. Eu chiar as vrea sa fie un joc bun dar din pacate e Ubisoft la mijloc.

  7. #27 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sper sa invete ceva de la faza cu Division, jocul ala a ajuns sa stea mai mult in mentenanta. Au anuntat deja ce jocuri vedem la E3, sunt curios care sunt surprizele.
    http://www.gamespot.com/articles/wat.../1100-6440426/

  8. #28 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Basically, ar trebui sa avem un The Division combinat cu The Crew si GTA Online. Daca doar imprumuta controlul vehiculelor din Crew si al oamenilor din Division, sigur o sa fie super tare

    Oricum, dupa experienta cu The Crew dpdv al hartii, lucru pe care-l credeam imposibil pana la el, daca e cineva in stare sa faca o asemenea harta sau mai mare, e clar ca ei sunt. Sper doar sa fie mai populata harta si sa nu vedem un oras pe ora.

  9. #29 SP
    Member DiablQ's Avatar

  10. #30 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Desi dpdv grafic a scazut semnificativ, macar sper ca de aici sa nu mai faca downgrade.

    Overall, imi place jocul si sper la un control bun al vehiculelor. Ce nu-mi place si sper sa se poata dezactiva, este FPS mode cand tragi cu arma.

  11. #31 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    fara minimap ?!

    pare un haos ce nu o sa aibe treaba cu nimic din clipul ala, adica bosulan o sa o mierleasca imediat fara atata organizare de scena si fugit cu masina , oricum daca fuge nu sti unde a luat-o caci nu ai nici un indicator in sensul asta ..

  12. #32 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Nu cred că au făcut un open-world fără minimap, mai degrabă au dezactivat această opțiune pe durata gameplay-ului din motive estetice.

  13. #33 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Clipul seamana cu ce am vazut in division , la cum comunicau aia si cum le "iesea" ma gandeam ca cine stie ce joc strategic o sa fie.. cand colo..

    apropo , DLC-ul din iunie vine in august pe ps4 la division, lol !

  14. #34 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Desi dpdv grafic a scazut semnificativ, macar sper ca de aici sa nu mai faca downgrade.

    Overall, imi place jocul si sper la un control bun al vehiculelor. Ce nu-mi place si sper sa se poata dezactiva, este FPS mode cand tragi cu arma.
    N-ai mai jucat Ghost Recon? E toal la alegerea ta daca folosesti FPS mode cand tragi.

  15. #35 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  16. #36 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    fara minimap ?!

    pare un haos ce nu o sa aibe treaba cu nimic din clipul ala, adica bosulan o sa o mierleasca imediat fara atata organizare de scena si fugit cu masina , oricum daca fuge nu sti unde a luat-o caci nu ai nici un indicator in sensul asta ..
    ca sa intaresc ce-am spus , iata cum o sa decurga misiunile

    asteptati sa se incarce filmuletul E3 Trailer VS Reality


    https://www.facebook.com/GameSpot/vi...7075779710436/

  17. #37 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Si nu iti place/convine?

  18. #38 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    nu , ideea era de cat de regizat era trailerul si cum o sa arate defapt jocul .. mult mai fad in fine, sunt multe joace de venit asa ca nu e problema.

  19. #39 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Eu tare as vrea sa fie un joc bun, imi place seria Ghost Recon, dar am niste dubii dupa ce am jucat Division. Sper sa fie un Beta si vedem atunci daca merita sau nu.

  20. #40 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    nu , ideea era de cat de regizat era trailerul si cum o sa arate defapt jocul .. mult mai fad in fine, sunt multe joace de venit asa ca nu e problema.
    Adu-ti aminte ca au facut acelasi lucru si cu The Division.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 18 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint By razvanrazy in forum Console Club
    Replies: 93 Last Post: 08-12-2021, 21:39
  2. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 03:27
  3. Replies: 9 Last Post: 23-01-2013, 18:23
  4. Replies: 0 Last Post: 09-12-2011, 11:10
  5. Replies: 1 Last Post: 24-09-2011, 20:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts