Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 61 to 80 of 105

Thread: Hitman

  1. #61 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pot sa anulez precomanda imediat ? Sau daca o anulez, nu mai pot sa accesez beta-u ?

    LE: am dat sa-l ia, dar nu vrea sa-l downloadeze. I don't get it...

  2. #62 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Cum pot sa anulez preoder,si de unde mai exact

  3. #63 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ca sa anulezi preorder, du-te de pe consola in settings - account management - account information - wallet - transaction history - alegi perioada, gasesti jocu si dai jos Cancel Preorder.

  4. #64 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Pot acum sau dupa ce se termina beta?

  5. #65 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asta trebe sa asteptam sa ne spuna oamenii mai experimentati

  6. #66 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  7. #67 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Pentru 2 misiuni nu pare putin exagerat pentru 3 zile de jucat?

  8. #68 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Depinde de jocuri.La unele poti sa anulezi pre orderul pana sale decarci in consola la altele si dupa ce le ai descarcat.

  9. #69 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by DiablQ View Post
    Pentru 2 misiuni nu pare putin exagerat pentru 3 zile de jucat?
    Nu trebuie sa-l joci 3 zile la rand.. Trebuie numai sa incerci si sa iti faci o parere. Eu cred ca e de ajuns, mai ales ca o sa fie pe episode jocul.

  10. #70 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Mie imi place. L-am terminat de 2 ori, adica prima misiune de 4 ori si a doua de 2 ori. Am facut si 3 sferturi din challange-uri. A doua misiune e cam aiurea, dupa parerea mea mai bine bagau ceva cu Sniper.

    Nu a remarcat nimeni faza de la final cu "Romeinia" ?

  11. #71 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Te referi la...

  12. #72 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mie mi s-a parut relativ ok. Am jucat o singura data, prima parte. Am descoperit diverse lururi.

    Are o grafica ok, ingrijita, cu texturi de rezolutie buna, nimic deranjant la ochi. Cu animatiile am o problema mare si mai exact, cu lipsa lor. Daca in primul Hitman, acceptam ca nu au putut pune o animatie de imbracare, din cauza limitarii hardware, acum nu inteleg de ce nu sunt in stare sa faca ceva mai complex decat in primul joc - dispar si apar instant hainele pe el si el da din maini acolo jos. La fel si in cazul deschiderilor de usi. El doar intinde o mana spre un loc (daca nu stai fix in fata usii, nici macar nu o intinde spre usa) si usa se deschide automat.
    Mai are mici bug-uri si glitch-uri, mai ales la oameni si la unele texturi, problemele de trecut prin oameni/obiecte sau lipsa anumitor lucruri.

    Dar overall imi place si cred ca nu anulez nicio precomanda. Cred ca raman cu pachetul de baza, ca sa vad primele orase, ca e vorba de doar 67 ron. Din cate au zis, ar trebui sa avem un oras cu cateva misiuni, in care sa putem merge unde vrem, sa facem ce vrem.

    On March 11th 2016, we will release the initial launch content, which contains three locations - Paris, Sapienza and Marrakesh - featuring six campaign missions. For Contracts mode, you’ve got a combined pool of around 800 targets to craft your devious Contracts from, which means we’re expecting fantastic things.
    Urmat de:
    Following March, we will release one new sandbox location per month in April, May and June. Each location will come with additional missions, signature kills and more Contracts targets – and of course new disguises, weapons and ways of taking out your target. April takes you to Thailand, May will see you visiting the United States of America and June sends you across the globe to Japan.
    Ce nu inteleg este asta:
    On release the Intro Pack gives access to Prologue Mission, the Paris Sanguine Fashion Show, full access to Contracts Mode, Escalation Mode, elusive targets and all other live content. Intro Pack owners can receive additional future content, including 5 other locations, by purchasing the HITMAN Upgrade Pack which will be available on release of the Intro Pack. Content received as part of the Upgrade pack will be released periodically throughout 2016, starting in April.
    Adica pe langa intro pack, va trebui sa-mi iau Upgrade Pack pentru a avea acces la Sapienza si Marrakesh ? Sau intro pack ramane cu astea 3 si Upgrade Pack contine lunile viitoare ?

  13. #73 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    De pe site-ul oficial: https://hitman.com/en-us/news/hitman-release-details

    uploadfromtaptalk1455368240441.jpg

    Nu cred că mai e valabil pachetul Intro pack cu cele 3 locații, acum pe store e 15$ și conține doar prima locație, Paris.
    Tot în descrierea de pe store spune că celelalte 5 locații pot fi deblocate prin Upgrade pack.

  14. #74 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai si celelalte 2 din primu pachet au disparut complet ? Sau care e faza ?

  15. #75 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Am anulat preorder-ul si inca pot sa ma joc.

  16. #76 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  17. #77 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Și Beta pentru abonații PS Plus
    uploadfromtaptalk1456322083778.jpg

  18. #78 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Adica un alt beta, pentru abonatii PS+ ?

  19. #79 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    adica open beta, dar doar pentru cei care au PS+
    de data asta fara preorder

  20. #80 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Varianta Beta e live, să vedem despre ce e vorba

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 3 Last Post: 18-06-2014, 20:51
  2. Hitman 6 By Teo in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 29-05-2014, 10:53
  3. Hitman: Absolution By razvanrazy in forum Console Club
    Replies: 236 Last Post: 26-02-2014, 14:48
  4. Hitman 5 confirmat By erik95 in forum Console News
    Replies: 19 Last Post: 13-11-2010, 03:58
  5. Hitman 5 in 2010 By erik95 in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 01-07-2009, 12:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts